نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: US applicants or International applicants

پیش فرض US applicants or International applicants

سلام دوستان
    من دانشجوی سال آخر عمران هستم و دارم برای گرین کارت آمریکا اقدام میکنم و ایشالا تا سال دیگه میگیرمش .
    حالا سوال من اینه که چه فرقی بین پذیرش گرفتن به صورت international با US applicants(permanet residents)l داره ؟
    چه مزیت هایی دانشجویان US applicants با international دارن ؟
    و در آخر به نظرتون ارزش داره یک سال دیرتر برای پذیرش اقدام کنم با US applicants یا امسال با international ؟
    ممنون از همه دوستانی که نظراتشان را میگن .

پیش فرض پاسخ : US applicants or International applicants

سلام
    خوب شرایط پذیرش برای رزیدنت ها خیلی بهتره و شانس فاند و کمک هزینه بیشتری دارند... بهترین کار اینه که اقدام کنید ولی حتما ذکر کنید که گرین کارتتون تا سال دیگه آماده می شه... ولی اگر عجله ندارید و می تونید این یکسال را طوره دیگه سپری کنید صبر کنید تا گرین کارت آماده بشه... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

خوب این سوال منم هست ! منم لیسانسو اینجا بهمن ماه میگیرم و بعد از عید گرین کارتمو
    فقط میخوام بدونم دقیقا چه مزئیتهایی داریم ما نسبت به کسی که با ویزای دانشجویی میخواد اقدام کنه
    یعنی هزینه های دانشگاهای دولتی و خصوصی دقیقا چقدر کمتر میشه؟یا چه مزایایی داره؟
    مثلا دانشگاهای خصوصی که ممکنه شهریشون فرقی نداشته باشه،مزایایی برای ما داره در زمینه loan یا قسطبندی؟
    ممنون

ممنون 2009
    ممنون میشم دوستان دیگه ای هم که نظر یا تجربیاتی در این زمینه دارند نظراتشون رو بگن تا این تاپیک انقدر ساکت نباشه
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)