صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: توصیه های کاربردی برای تحصیل و زندگی در روسیه

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : توصیه های کاربردی برای تحصیل و زندگی در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahad116 نمایش پست ها
    یعنی تو ازمایشگاه ها اجازه ورود ندارن؟؟؟؟؟
    آزمایشگاه رو نمیدونم ولی سایت های تخصصی هرگز!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

صنعت دلالیسم در روسیه

وارد روسیه شدید؟ تبریک میگم به سرزمین دلال های خوش آمدید!
    در روسیه کار نشد نداریم! همه کارها شدنی هستند فقط باید دلالش را پیدا کنید. پلیس خودش دلال است. رییس دانشگاه از دانشجو ها دلال دارد. مسئول فلان بخش دانشگاه تا.............. به صورت کلی متاسفانه این طور است. یعنی یک کشور سرتاسر فاسد! فساد اقتصادی/فساد اخلاقی/فساد اداری/ و پدیده ای که واقعا مایه شرمساری است فساد دانشگاهی و علمی! یعنی تصور کنید راهکار نمره گرفتن از فول پروفسور دانشگاه هاش یک شیشه مشروب خوب است! همین. و دلالی در این کشور به یک صنعت تبدیل شده. ایرانیهای زیادی هم که برای خرج زندگی روزانه شان لنگ هستند! در این صنعت برای خود جایی دستهوپا کرده اند.

جمله طلایی ایرانی های دلال

خودت که میدونی! من به این پولا احتیاجی ندارم و فقط به خاطر کمک به هم وطن هام زحمت ) این کارها رو قبول میکنم وگرنه 300 دلار برای من پولی نیست ))
    + 300 دلار برای اونها ارزش بی نهایتی داره چون خانوادشون نمیتونن تامین کنندشون از ایران و مجبورن از دلالی دانشجو تا راهنمای تور و گردشگری تا کار کردن و پادویی در رستوران و کارگاه و ..... رو قبول کنند تا هزینه زندگیشونو در بیارند. هرگز گول این افراد را نخورید. وعده های این افراد 99% دروغ است اون یک درصد هم اصلا نیازی نداشته اونا انجام بدن خودتونم میتونید انجامش بدید. انسانهایی بی نهایت فاسد و کلاه بردار . تا میتونید از این دست افراد دوری کنید. بخش عمده ای از این افراد هم از نمایندگان موسسات اعزام دانشجو هستند. یعنی شما وقتی اومدید نامینده موسسه کارتونو انجام داد کلا دیگه ارتباطتونو قطع کنید باهاش! هرکسی با هر ظاهری با هر شرایطی بود یکی از همین دلال های کلاه بردار هست که گفتم. حتی بهتر هست تلفن هاش رو هم جواب ندید چون مطمئنا یک کیسه ای دوخته برای پول کشیدن ازتون! تحت عناوین مختلف! مخصوصا اگر دختر هستید! مخصوصا اگر دختر هستی! خاصه اگر کم سن هستید! عل یالخصوص اگر وضعی مالی خوبی دارید!

+ موفق باشید و دور از زبان بی کاربرد و مزخرف روسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

سلام دوست عزیز
    لطفا اگه وقت و حوصلشو دارین به طور خلاصه مجموعه کارایی که بعد از رسیدن باید انجام بدیم تا به سلامتی اولین روز دانشگا رو شروع کنیم رو بفرمایید {تحویل مدارک و ثبتنام و خوابگاه و بانک و.......} تا مجبور نشیم به دلال رجوع کنیم

ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

در مورد کارها که در بدو ورود وظیفه اون دلال یا ایجنت هست چون طبیعتا شما به زبان روسی تسلط ندارید و اینها هم به زبان انگلیسی! و تقریبا کارتون گیر میخوره. و موسسه هم قبلا از شما پول این خدمات رو گرفته. موطف هست تا زمان اسکان درخوابگاه و ثبت نام و افتتاح حساب بانکی تمام کارهای شما رو انجام بده و بعدش ور منظورم هست باهاش قطع ارتباط کنید.
    مثلا در همین فقره حساب بانکی شما 100 بار به انگلیسی بگو نمیفهمن اصلا چی میگید! کارمندهای بانکشون هم خیلی مغرورن انگار دوست دختر ولادمیر پوتینن!
    اما به صورت کلی
    کارت دانشجویی
    کارت ریگستری
    ترجمه پاسپورت(مخصوصا برای زمان بانک رفتن در تمام دفعات هر دفعه پول میخواید بردارید یا بریزید)
    پاسپورت(پلیس هر آن ممکنه بخواد)

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

یعنی مردم عادی روسیه در قشر جوان ومیانسال سطح انگلیسی خوبی ندارن؟
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Junior Member

سلام و خسته نباشيد ممنون بابت اطلاعات خوبتون.. ميشه در مورد هزينه پزشكي و دندون هم راهنمايي كنيد.. شما كدوم دانشگاه هستين؟؟ كدوم شهر و دانشگاه بهتر هستن

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    یعنی مردم عادی روسیه در قشر جوان ومیانسال سطح انگلیسی خوبی ندارن؟
    نه متاسفانه

سلام ببخشید سوالی که داشتم این بود توی کازان فدرال خوابگاهای یونیورسیاد ویلج خیلی گرونتره؟حدودا چقدره؟
    موضوع بعدی اینکه توی کازان با چه مقدار در ماه میشه زندگی کرد و شرایط فرهنگی اونجا چطوریه،پیشاپیش ازتون ممنونم

سلام دوستان من مرداد ماه وارد روسيه ميشم براي دارو سازي فدرال كازان واقعا با خوندن اين مطالب ترسيدم بعضي از ماها كه كشور روسيه رو انتخاب كرديم قطعا چاره اي نداشتيم وگرنه مجارستان يا يكي از كشورهاي اروپايي قطعا گزينه بهتريه اما از اون طرف هزينه دانشگاه و زندگي چند برايره هر جاي دنيا سختي خودشو داره ولي اينكه ميگين روسيه امنيت نداره يا تحصيل به روسي غير ممكنه برام سواله من خيلي تلاش كردم براي يك كشور اروپايي به زبان انگليسي اما نشد يا مدرك زبان ميخواستن يا محدوديت سني موسسه هم به من گفت كازان شهر ارزونيه و امنيت داره لطفا اگر كسي كازان زندگي ميكنه راهنماييم كنه من اينجا هم تنها زندگي ميكنم مشكلات خيلي زيادي داشتم اگر برم روسيه و نتونم تحمل كنم چي اصلا دلم نميخواد كم بيارم و برگردم

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

کاریران گرامی لطفا از بحث و نظر خواهی در مورد سایر کشورها در قسمت روسیه خوداری فرمایید. و در انجمن مناسب با رعایت قوانین سوال خود را مطرح نماید.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)