صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 254

موضوع: وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

پیش فرض وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

سلام خدمت همه

مي خواستم بپرسم كه آيا بردن سي دي هاي قفل شكسته مثل ويندوز XP و ساير نرم افزارهايي كه ما تو ايران به صورت crack شده استفاده مي كنيم، تو ايتاليا مشكل ايجاد مي كند؟ يعني ممكنه در فرودگاه اونجا برامون مشكل ايجاد بشه؟ در ضمن آيا بردن پلوپز و چاي ساز توصيه مي شه؟ اگه يك دوستي لطف كنه بگه چه وسايل ضروري رو با خودمون به ايتاليا ببريم كه خريدنش تو ايتاليا مقرون به صرفه نيست، واقعا ممنون مي شم.

ممنون بابت خوندن سؤالم

khigool
    Guest

پیش فرض پاسخ : وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

سعی کن از بردن لوازم اضافی و سنگین تا میتونی خودداری کنی .. کتاب بهترین چیزه که اونجا گروونه

Junior Member

خوب من میتونم در مورد سی دی بعد از شنبه بهت جواب بدم
    من شنبه دارم میرم و یک پک سی دی کینگ با 80 گیگا بایت نرم افزار کرک شده و غیر ارجینال دارم با خودم می برم
    اگه سالم رسیدم که بهت خبر میدم. اگر خبری ازم نشد بدون که گند بالا آوردم :P البته وقتی اینترنت سرعت بالا در دانشگاه و خوابگاه در دسترس هست دیگه سی دی بردن زیاد ضروری نیست
    مهمترین چیزی که میتونی ببری یک باکس سیگار (اگه سیگاری هستی)
    لباس زیر و جوراب - لباس گرم اگه شمال ایتالیا میری و یک پتوی مسافرتی
    نوت بوک - دوربین دیجیتال - گوشی اگه داری حتما ببر

اگه چیزی یادم اومد دوباره میگم

Junior Member

همونطور که قول دادم اومدم خبر بدم
    اصلا هیچ باری از ما چک نشد. حتی از داخل دستگاه هم رد نشد
    بعد از اینکه چمدان ها رو تحویل گرفتیم از فرودگاه خارج شدیم! الان نرم افزارم هام صحیح و سالم پیشمه

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

معمولا تا چند كيلو گرم بار اجازه حمل داريم و با چه پروازي بريم بهتره ( براي ميلان) ؟
    آيا ايران مستقيما به ميلان پرواز داره يا بايد قسمتي از راه را با قطار و اتوبوس طي كرد؟
    آپارتمانها اونجا تا چه حدي مبله هستند يعني مثل هتل هاي خودمان هستند يا فقط تخت دارند؟

ترکیش ایر به میلان پرواز داره

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

بردن نرم افزار های کرک شده مشکلی نداره ولی استفاده از اونها مشکل داره . مثلا اگر شما با ویندوز کرک شده روی سیستمتون با اینترنت دانشگاه یا هرجای دیگه وصل بشید به اینترنت ، و اگر متوجه شدند ممکنه کار به اخراج از دانشگاه هم بکشه . دوستان خودتون میدونید تو خود آمریکا هم نرم افزارهای کرک شده زیاده و مردم میتونن استفاده کنن ولی جرم اونقدر سنگینه که کسی ریسک نمیکنه
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    بردن نرم افزار های کرک شده مشکلی نداره ولی استفاده از اونها مشکل داره . مثلا اگر شما با ویندوز کرک شده روی سیستمتون با اینترنت دانشگاه یا هرجای دیگه وصل بشید به اینترنت ، و اگر متوجه شدند ممکنه کار به اخراج از دانشگاه هم بکشه . دوستان خودتون میدونید تو خود آمریکا هم نرم افزارهای کرک شده زیاده و مردم میتونن استفاده کنن ولی جرم اونقدر سنگینه که کسی ریسک نمیکنه
    یکی از دوستای من یک برنامه با نرم افزار قفل شکسته ویژوال بیسیک برای یک شرکت خارجی برنامه نوشت و برای مذاکره رفت دبی تا پاش به دبی رسید گیر بهش دادن و کلی اذیتش کردند.
    منظورم اینه که حتی بعضی از نرم افزارها فایل تولیدیشون هم مشخصه که از برنامه قفل شکسته بوده یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    معمولا تا چند كيلو گرم بار اجازه حمل داريم و با چه پروازي بريم بهتره ( براي ميلان) ؟
    آيا ايران مستقيما به ميلان پرواز داره يا بايد قسمتي از راه را با قطار و اتوبوس طي كرد؟
    آپارتمانها اونجا تا چه حدي مبله هستند يعني مثل هتل هاي خودمان هستند يا فقط تخت دارند؟
    معمولا تا 30 کیلو اجازه داری با ایران ایر ببری- پروازهای دیگه رو نمی دونم . که معمولا واسه دانشجوها تا 3-4 کیلو اضافه رو چیزی نمیگن. 10 - 15 کیلو هم بارای کم حجمت و میتونی ببری تو هواپیما. فکر کنم کافی باشه. چون بیشتر از اون هم جا به جا کردنش تو شهر سخت میشه
    در مورد خط هوایی هر چقدر پول بدی آش میخوری
    پروازهای ایران مستقیم میره به malpensa که خارج از میلان هست . از اونجا هم اتوبوس هست و هم قطار واسه میلان که میره ایستگاه Cadorna . بعد از اونجا قطار و عوض میکنی و هر جای میلان که خواستی میری
    خانه هایی که با اسم مبله اجاره داده میشه معمولا مبله کامل هست. یا هیچی نداره یا همه چیزهای لازم رو داره

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط goldeng نمایش پست ها
    معمولا تا 30 کیلو اجازه داری با ایران ایر ببری- پروازهای دیگه رو نمی دونم . که معمولا واسه دانشجوها تا 3-4 کیلو اضافه رو چیزی نمیگن. 10 - 15 کیلو هم بارای کم حجمت و میتونی ببری تو هواپیما. فکر کنم کافی باشه. چون بیشتر از اون هم جا به جا کردنش تو شهر سخت میشه
    در مورد خط هوایی هر چقدر پول بدی آش میخوری
    پروازهای ایران مستقیم میره به malpensa که خارج از میلان هست . از اونجا هم اتوبوس هست و هم قطار واسه میلان که میره ایستگاه Cadorna . بعد از اونجا قطار و عوض میکنی و هر جای میلان که خواستی میری
    خانه هایی که با اسم مبله اجاره داده میشه معمولا مبله کامل هست. یا هیچی نداره یا همه چیزهای لازم رو داره
    چند تا سوال
    1-نقشه قطار یا اتوبوس دارید که اونجا که میریم برای بار اول سر درگم نشیم و راحت بتونی مسیر ار پیدا کنیم؟
    2-برای قطار یا اتوبوس مثل ایران بلیط ماهانه هست و چند در میاد از کجا میشه تهیه کرد؟

صفحه 1 از 26 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)