صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 254

موضوع: وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

پیش فرض وسایل مورد نیاز برای بردن به بولونیا

درود بر دوستان
    لطفا کسانی که در بولونیا هستن و یا تجربه سفر و اقامت بولونیا رو دارن بقیه رو راهنمایی کنن که بهتر هست از ایران چه وسایلی بیارن که ممکنه اونجا لازم بشه.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : وسایل مورد نیاز برای بردن به بولونیا

وضعیت خورد و خوراک و پوشاک در بولونیا چطور هست؟ گرونه یا ارزونه؟ از اینجا لباس بیاریم یا بارمونو سنگین نکنیم؟

Question پاسخ : وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

سلام
    دوستان می ارزه برنج ایرانی برا خودمون بار کنیم؟؟؟کسی همچین کاری میکنه یا قبلا کرده؟؟؟من بار مجازم 30 کیلو+ بار داخل هواپیما...
    قسمت مواد غذایی چی بیاریم و چی نیاریم؟ تو میلان یا رم فروشگاههای ایرانی که حداقل 2-3 ماه 1 بار بریم ازش خرید کنیم هست اصلا؟؟

آب هوای بولونیا چه جوریاست؟ معمولا تو زمستون چقدر سرد میشه؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

سلام

خیر، به نظر من اصلا منطفی نیست
    در میلان فروشگاه ایرانی دایم. ضمن اینکه فروشگاه های خود ایتالیا شامل اینس، لیدل و کارفور، برنج باسماتی دارن که دقیقا همون برنج خودمونه و کیفیت بالایی هم داره

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام
    دوستان می ارزه برنج ایرانی برا خودمون بار کنیم؟؟؟کسی همچین کاری میکنه یا قبلا کرده؟؟؟من بار مجازم 30 کیلو+ بار داخل هواپیما...
    قسمت مواد غذایی چی بیاریم و چی نیاریم؟ تو میلان یا رم فروشگاههای ایرانی که حداقل 2-3 ماه 1 بار بریم ازش خرید کنیم هست اصلا؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام

خیر، به نظر من اصلا منطفی نیست
    در میلان فروشگاه ایرانی دایم. ضمن اینکه فروشگاه های خود ایتالیا شامل اینس، لیدل و کارفور، برنج باسماتی دارن که دقیقا همون برنج خودمونه و کیفیت بالایی هم داره
    خیلی ممنون
    تو خونه گیر داده بودن که باید ببری ولی الان مطمئن شدم که اونجام هست همچین چیزایی

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

اینجا هم یه شهریه مثل بقیه شهرای دنیا ! وسایلی هم که نیاز دارید مث همون شهر خودتونه ! به تعماق زمین که نمیخواید برید
    اگر من جواب ندادم تا الان برای اینکه یه سری سوالا واقعا پرسیدن نداره !
    مثلا هوا ! که به راحتی میشه با سایت weather زیر و روش رو فهمید ! حتی بهتر از کسی که 100 سال تو بولونیا زندگی کرده باشه !

http://www.applyabroad.org/forum/sho...84%D9%8A%D8%A7
    همینی که مال ایتالیاست رو بخونید کافیه ! شهر به شهر که فرقی نمیکنه !

وسایل شخصیتون رو بیارید 30 کیلوتون پر میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام
    برنجی که اینجا خوب باشه و همون باسماتی مثلا فکز نکنم ۵ کیلوش کمتر از ۸-۹ یورو باشه... که اونم نوع های ارزون ترش هست. قیمت میره بالا تا مثلا بشه کیلویی ۳-۴ یورو حتی اما یه برنجی هست که باسماتی هم نیست اما گونی ۵ کیلوییش ۴ یورو هست و جواب کار ما را میده. قد نمیکشه به اون صورت اما له نمیشه و نمیچسبه مثل بقیه برنج های اینا و اونقد هم مثل بقیه برنجاشون لعاب نمیده و عطر خوبی هم داره...
    در مورد سایر چیز ها... اینجا لپه برای خورشت قیمه و مثلا ماش راحت پیدا نمیشه. مغازه ایرانی هم که میلان هست که چند برابر همه چی را حساب میکنه. کیفیت چیزایی هم که داره چندان جالب نیست همیشه... خیلی وقت ها یه سری چیزها توی مغازه عرب ها یا هندی/بنگلادشی ها به مراتب از مغازه ایرانی ارزونتر و مرغوبتر هست.
    به نظر من یه مقدار برنج اولیه و ادویه جات و از همه مهم تر سبزی خشک برای خودت بیار اگه اهل پخت و پز هستی.... مثلا کشمش پلویی ریز اینجا راحت گیر نمیاد... و از این قبیل چیزها...

دوستان وسایلی مثل موبایل رو ایران بخریم ارزونتر و بهتره یا ایتالیا؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط neou575 نمایش پست ها
    دوستان وسایلی مثل موبایل رو ایران بخریم ارزونتر و بهتره یا ایتالیا؟
    ایران به نظرم تنوع مدل بیشتری داره +‌ وسایل جانبی رو حتمن ایران بگیرید. اینجا هم کم گیر میاد هم گرونه.
    البته گاهن پیش میاد فروشگاه‌های بزرگ تخفیف‌های خوب (و خیلی خوبی) میزنن واسه موبایل‌ها.
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)