صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 254

موضوع: وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

پیش فرض پاسخ : وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

سلام خدمت عزیزان فروم...این سوال منو بالاخص دوستانی که اونجا بودند اگه لطف کنند جواب بدن...از دوستان دیگه هم میخوام نظرشون رو بدن...من قصد داشتم قبل رفتنم لپتاپ و گوشی رو از اینجا بخرم...اما بعد از کمی رایزنی بدم هم نمیاد اونجا بگیرم...دوستانی که اونجا هستند لپتاپ و گوشی با احتساب مالیات از اینجا باز هم ارزون تر خواهد بود...لطفاً سریعاً جوابم رو بدید چون کم کم باید بپریم.البته من اگه میخواستم اپل بردارم که شکی نبود اونجا بهتره اما خب دوستان خرد جمعی برای اینجا ها خوبه

ApplyAbroad Hero

If you buy laptop in Italy via online shops like mediaworld.it ,it will be cheaper than Iran

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

مرسی صادق...مثله همیشه هوای مارو داری رفیق...در مورد گوشی هم همین نظر رو داری؟البته در مورد گوشی که خب 100 در 100 اینجوریه و با خریدن خط از شرکت ها میتونی گوشی رو هم با قیمت مناسب و قسطی برداری..برو بچ نظر بدن..

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    مرسی صادق...مثله همیشه هوای مارو داری رفیق...در مورد گوشی هم همین نظر رو داری؟البته در مورد گوشی که خب 100 در 100 اینجوریه و با خریدن خط از شرکت ها میتونی گوشی رو هم با قیمت مناسب و قسطی برداری..برو بچ نظر بدن..
    Prego
    Buy your desired cell phone in Iran,in Italy it costs more

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

البته این جزو وسایلی نیست که با خودمون ببریم ایتالیا ولی حتما سعی کنید قبل رفتن یک وکالت تام به یکی از اعضای خانوادتون بدین برای کلیه امور اداری و بانکی و ..... تو دفترخونه خودشون میدونن باید چی بنویسن ولی با اینحال بهتره یه لیست از مواردی رو که فکر میکنید نیازه با خودتون ببرید

--هزینش حدود 35-30 تومنه و نیازی هم به حضور وکیلتون نیست فقط کپی شناسنامه و کارت ملی خودتون و وکیل
    --اگر حق "توکیل به غیر" هم بدین بد نیست چون بعدا وکیلتون میتونه اختیارش رو به شخص دیگه واگذار کنه (بفرض اگه خودش مشکلی داشته باشه و نتونه شخصا پیگیر کارتون بشه)
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

یه چیز مهم.... البته واسه بعضی از دوستان مسلمان !

اگه نسبت به گوشت خوک و شراب این چیزا حساس هستید.. اینجا اکثر نون‌هایی که تو فروشگاه‌ها فروخته میشه با روغنی درست میشه که از خوک گرفته شده و خیلی از نون‌هاشون رو هم تو شراب می‌خوابونن !!! (پشتشون هم نوشته Leivitato di vino) ! و یا اینکه از الکل استفاده می‌کنن در جریان درست کردنشون (به عنوان نگهدارنده) که من دیدم خیلی‌ از بچه‌ها تو این مورد هم حساس هستن.

اگه دنبال نون حلال هستید ۲ تا رااه دارین یا اینکه از ایران همراه خودتون بیارین () یا اینکه می‌تونین از نون‌وایی‌های عربا بخریدشون (Panetteria Arabia) !
    من تنها جایی که دیدم و شنیدم که در تهیه نون از الکل اتیلیک استفاده نمیشه یک نون هست در فروشگاه Lidl. که اون نون هم تولید آلمان هست.

اگه دنبال غذای حلال هستید هم می‌تونین تو کباب‌ترکی‌ها که اکثرن همه غذاهاشون حلاله و شعبه هم زیاد دارن برین..

اضافه کنم که این قضیه در مورد اکثر غذاهای ایتالیایا صدق می‌کنه.. من خودم تابه‌حال علاوه بر نون توی سس کچ‌آپ و مربای آلبالو هم دیدم که از الکل استفاده می‌کنن ! خلاصه اگه حساس هستین اینجا واقعن خیلی بیشتر دقت کنین !!!!!!
    ویرایش توسط hatefrad : June 1st, 2013 در ساعت 01:49 PM
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Junior Member

توصیه می کنم اگه برای خرید لباس نرفتید تا الان، دست نگهدارید. مخصوصا خانوما! اینجا لباس شیک و خوب با قیمت مناسب و خیلی بهتر از ایران می تونید تهیه کنید. فقط چند دست لباس برای دم دستتون بیارید الکی بار خودتون رو سنگین نکنید. اما قیمت کفش اینجا نسبتا بالاست. مخصوصا کفش و دمپایی های طبی. اما چتر و وسایل دیگه با قیمت مناسب پیدا می شه.

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

من آخر نمیدونم اصل فارسی مدارک (شناسنامه-کارت ملی-مدارک دانشگاهی) رو باید برد یا نه؟ برابر اصل کفایت نمیکنه؟
    از یک دانشجوی لیسانس اونجا پرسیدم همچین نظری داد:

اینا همرات باشه ضرری که نداره.. بیار یه وقت لازم شد..اینجا بخوای پرونده دانشجویی تشکیل بدی سفارت برای تخفیف بلیت شناسنامه یا کارت ملی‌ هم می‌خواد ..دانشگاه برای لیسانس معمولا اصل دیپلم فارسی رو میگیره..شده ولی‌ بعضی‌ دانشگاها نگرفتن..شما هم همرات باشه سنگین که نیست..مال خودتم هست ..حالا خواستن میدی..نخواستن باز پیش خودته..
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

برای کنسولگری ایران در میلان
    اصل شناسنامه و کارت پایان خدمت و کارت ملی لازم هست ولی مدرک دانشگاه همون برابر اصل کافی هست

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    اگر کامپیوتر از ایتالیا میخرید بدونید که نه کیبورد انگیسی نه ویندوز انگلیسی گیر نمی آید حتی بعضی از موبایل ها ویندوزشون ایتالیایی هست و انگلیسیش نیست
    در مورد خرید موبایل قسطی اولا به ما نمی دهند دوما گرون تر هست به نظر من همه چیز را از ایران بخرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)