صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 254

موضوع: وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

پیش فرض پاسخ : وسايل مورد نياز براي بردن به ايتاليا

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_m نمایش پست ها
    کتاب بیاریم یا نه (یکسری کتابهایی که ممکنه لازم بشه) ؟
    کتاب سنگین برای چی با خودت بیاری آخه؟؟ خیلی چیزها که ebook هست و کتابخونه دانشگاه هم که نسبتا خوبه... نباید مشکلی پیش بیاد + اگه میخوای مراجع فارس بیاری که خب نیار! قرار نیست به فارسی درس بخونی که اونها را بار بزنی بیاری بیخودی!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_m276 نمایش پست ها
    جدی یکم توضیح بدین چی بیاریم ، من که همش 23 کیلو بار میتونم بیارم، اول چی لازم میشه وقتی تازه رسیدیم؟؟
    وسایل پخت و پز و ظرف و ظروف و اینها نیارید یا در حد پلاستیکی صبک یا یه بار مصرف چندتا برای روز های اول... بقیش اینجا بخرید هرچی خواستید.... لباس و کفش اینجا خیلی بهتر و حتی بعضا ارزونتر یا در بدترین شرایط هم قیمت ایران هرچی بخواید میتونید بخرید!
    شال و کلاه و دستکش خوب حتما بیارید! زمستون وحشتناک سوز میاد!
    سبزی و خشک و خوراکی وطنی بیارید! (میلان یه مغازه ایرانی هست همه این چیزا را داره حتی اگه لازم شد اما یکمی گرون میده! حتی پفک و سنگ پا و کیسه و سفید آب هم داره ) )
    اگه cd خام و dvd خام به کارتون میاد حتما بیارید که خیلی اینجا گرونه (به مقدار مصرف و نه بیشتر)
    گفته شده لوازم تحریر اینجا نسبتا گرونه که خب همینطوره...
    من خودم دفعه اول اومدم بیخودی یه عالمه لباس بار زدم آوردم حالا خورد خورد باید اونها را برگردونم... خیلیاش اصلا اینجا بدردم نمی خوره! سفر دوم که اومدم هم کتری قوری منقل سیخ قلیون و زغال قلیون و تخته نرد و توری برای پنجره و این چیزا آوردم فقط با مقداری سبزی خشک... (کلا فقط چیزهایی که فکر می کنید اینجا با دردسر پیدا بشه بیارید وگرنه تمام چیزایی که برای زندگی لازم دارید اینجا ارزونتر و در دسترس تر هست-جالا شاید همه ارزونتر نباشن اما ارزش بار زدن آوردن هم ندارن... فریت هم بکنید این ور بیچاره می شید تا تحویل بگیرید و اگه کسی هم خواست بکنه حتما برای چیزهایی که ارزش داشته باشه بکنه)

دارو زیاد بیارید چون گرونه و اولش که میاید تو محیط جدید و بدنتون به ویروس های اینجا آشنایی نداره زیاد ممکنه مریض بشید...

وسایل برقی تقریبا همه ۲۰-۳۰ درصد گرونتر از ایرانه اینجا... مگر اینکه تخفیف خاصی خورده باشه... چیز واجبی اگه هست بیارید...

دیگه؟؟ سوالی بود بپرسید تا بگم....

آها کیسه فریزر هم اینجا نیست! باشه هم خیلی گرونه... با خودتون بیارید!

چمدون های خوب و جون دار حتما بیارید!!! با همینا باید اسباب کشی کنید از این ور شهر به اون ور شهر و خیلی اذیت میشه آدم اگه اینها چرخ و دسته خوب نداشته باشن که از پس این خیابون ها و پیاده رو های نا فرم اینا بر بیاد!

Member
    رشته و دانشگاه

یه چیزی هم بگم... میلان پشه های خیلی عجیبی داره! بد نیش میزنن... چه از دسته ای که کلا پشه ها زیاد دوسشون دارن چه بقیه یه پمادی چیزی بیارید... اینجا هم هست اما نسبتا گرون... پای هرکی که میبینی یا دست و کلا هرجا که بیرون از لباسه کبود و زخم هست بد فرم از دست این پشه ها. وحشین... دست تکون میدی نمیرن و به خون خوردن ادامه میدن. اون موقع که میاید هنوز سر و کله ی اینا باید پیدا بشه اما نه به شدت الان.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    یه چیزی هم بگم... میلان پشه های خیلی عجیبی داره! بد نیش میزنن... چه از دسته ای که کلا پشه ها زیاد دوسشون دارن چه بقیه یه پمادی چیزی بیارید... اینجا هم هست اما نسبتا گرون... پای هرکی که میبینی یا دست و کلا هرجا که بیرون از لباسه کبود و زخم هست بد فرم از دست این پشه ها. وحشین... دست تکون میدی نمیرن و به خون خوردن ادامه میدن. اون موقع که میاید هنوز سر و کله ی اینا باید پیدا بشه اما نه به شدت الان.
    مرسی خیلی لطف داری شما پس توری اینا و سم اینا هم بیاریم بریزم تو خونه ...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_sh نمایش پست ها
    مرسی خیلی لطف داری شما پس توری اینا و سم اینا هم بیاریم بریزم تو خونه ...
    من خودم سفر دوم که اومدم یه عالمه توری آوردم و الان اینجایی که هستم چون توری دارم خیلی راحت تر از همسایه ها هستم. سم اینجا پیدا میشه زیادم گرون نیست اما اون پماد های بعد از نیش زدن را دریاب.

من نفهميدم آخر لپ تاپ و موبايل ايران ارزون تره يا ميلان؟ از ايران بخريم يا اونجا؟

حتما از ایران تهیه کنید

اینا ویندوزاشون و کیبوردشون ایتالیایی و از اونجایی که یورو باید بدین تفاوتی با ایران نمیکنه

Junior Member shahab_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering - IAU

دوستان لطفا یه مقدار در رابطه با اینترنت و نحوه اتصالش تو ایتالیا توضیح بدین

مودم ADSL از ایران با خودمون بیاریم یا شرکت های اینترنتی خودشون میدن؟
    یا اینکه خونه هایی که اینترنت دارن، اینترنتشون بصورت Wifi هست و اصلا نیازی به مودم ADSL هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_italy نمایش پست ها
    دوستان لطفا یه مقدار در رابطه با اینترنت و نحوه اتصالش تو ایتالیا توضیح بدین

مودم ADSL از ایران با خودمون بیاریم یا شرکت های اینترنتی خودشون میدن؟
    یا اینکه خونه هایی که اینترنت دارن، اینترنتشون بصورت Wifi هست و اصلا نیازی به مودم ADSL هست؟
    اره الآن دیگه همه جا وایرلس هست. یه سری جاها مثه بعضی از خوابگاه‌ها اینترنت کابلی هست که کابلش رو میشه از همونجا تهیه کرد و قیمتی هم نداره.
    شرکت‌های اینترنتی هم گزینه‌های مختلفی دارن مثه همون مودم وایرلس یا اینترنت‌کی (Key) یا.. که اگه بخواهید باهاشون قرارداد اینترنت ببندید همراه قرارداد مودم رو بهتون میدن. اگه قرارداد بلند مدت مثه ۲ ساله ببندید معمولن مودم رو به صورت رایگان بهتون میدن.

(در ضمن بیشتر مناطق شهر هم وایرلس آزاد هست!)

برای اطلاعات بیشتر میتونید از سایت شرکت‌های اینترنتی مثه Wind یا Vodafone استفاده کنید.

Junior Member

گواهینامه بین المللی که ایران صادر میکنه به درد رانندگی در ایتالیا میخوره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)