صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: ویژن کارت ایرانیان - نمایندگی مسترکارت

Member

پیش فرض پاسخ : ویژن کارت ایرانیان - نمایندگی مسترکارت

نقل قول نوشته اصلی توسط MKSBM نمایش پست ها
    دقیقا همینطوره! یکی که تجربه داشته باشه میتونه تشخیص بده موضوع چقدر بو دار هست. منی که ۶ ساله کارم خدمات ارزی هست و خرید و فروش ارز کاربران انقدر میتونم تشخیص بدم که وقتی مستر کارت ایران رو بلاک کرده خیلی راخت در صورتیکه متوجه به شه از این کارت برای پرداخت در ایران استفاده شده مسدودش کنه. ممکنه کارت ها مستر باشه و ممکنه این شرکت تحویل بده اما این شرکت هیچوقت نمیتونه گارانتی کنه. با حرف شما کاملا موافقم مثل بانک پارسیان باز اگه بانک بود میتونست از محل سپرده های اندوخته خودش خسارت رو تامین کنه حتی بیمه کنه خسارتشو که ضرر نبینه و پول مردم رو برگردونه اما این شرکت ها اصلا هیچ اعتمادی بهشون نیست. چرا راه دوری بریم من خودم دارم تو سایتم ویزا کارت قابل شارژ میفروشم که به سوئیفت هم متصل هست بله من هم رسمی دارم میفروشم بدون هیچگونه مشکلی اما زمانی با ای پی ایران بخواید استفاده کنید نتیجش رو من نمیتونم گارانتی کنم نه من نه هیچکس نمیتونه اینکارو کنه. اما تا زمانیکه مشکل ایرانی بودن نباشه کارتها گارانتی کامل خودم هستند. پس دوستانی که تا یه خبری میخونند میان همه جا به اشتراک میزارن و از زمین به هوا میپرن دقت کنند به همه چیز بعد توجه کنند

سلام
    مرسی دوست عزیز که تجربیات خودتو با همه به اشتراک گذاشتی و نظرتو گفتی. راستی یه سوال، اینکه نوشتید کارتهایی دارید که به سوییفت متصل هست میشه واضحتر برامون توضیح بدی که اتصال به سوییفت یعنی چه و چه فایده ای برای مصرف کننده داره؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی - دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

دقیقا همینطوره! یکی که تجربه داشته باشه میتونه تشخیص بده موضوع چقدر بو دار هست. منی که ۶ ساله کارم خدمات ارزی هست و خرید و فروش ارز کاربران انقدر میتونم تشخیص بدم که وقتی مستر کارت ایران رو بلاک کرده خیلی راخت در صورتیکه متوجه به شه از این کارت برای پرداخت در ایران استفاده شده مسدودش کنه. ممکنه کارت ها مستر باشه و ممکنه این شرکت تحویل بده اما این شرکت هیچوقت نمیتونه گارانتی کنه. با حرف شما کاملا موافقم مثل بانک پارسیان باز اگه بانک بود میتونست از محل سپرده های اندوخته خودش خسارت رو تامین کنه حتی بیمه کنه خسارتشو که ضرر نبینه و پول مردم رو برگردونه اما این شرکت ها اصلا هیچ اعتمادی بهشون نیست. چرا راه دوری بریم من خودم دارم تو سایتم ویزا کارت قابل شارژ میفروشم که به سوئیفت هم متصل هست بله من هم رسمی دارم میفروشم بدون هیچگونه مشکلی اما زمانی با ای پی ایران بخواید استفاده کنید نتیجش رو من نمیتونم گارانتی کنم نه من نه هیچکس نمیتونه اینکارو کنه. اما تا زمانیکه مشکل ایرانی بودن نباشه کارتها گارانتی کامل خودم هستند. پس دوستانی که تا یه خبری میخونند میان همه جا به اشتراک میزارن و از زمین به هوا میپرن دقت کنند به همه چیز بعد توجه کنند

تا الان که هیچکس نیومده اعلام کنه که واقعا رفته سراغ این موضوع که پیگیریش کنه و ببینه درسته یا نه و یا اینکه از تجربه شخصی خودش بگه....ولی اگه منم جای این دوست عزیزمون بودم و به قول خودش چند سال تو کار خدمات ارزی بودم از اینکه یهو از طریق یه سازمان معتبر ایرانی های داخل کشور بتونن راحت تر و با حذف واسطه ها کارهای ارزی خودشونو انجام بدن میترسیدم و نظر بقیه رو منفی میکردم چون اگه واقعا میشد مشتری هامو از دست میدادم و کارو کاسبیم میخوابید!.... در ضمن چرا ایشون Banned شدن؟ تخلفی چیزی کردن؟؟؟

من سایتشونو چک کردم ولی از سایت نمیشه چیزی فهمید. آدرس دفترشونو تو تهران دادند. از دفترشون در رابطه با اعتبار و قانونی بودنشون میشه بیشتر فهمید........حداقل دوستانی که محل سکونتشون تهران هست بررسی کنند و با بقیه هم در میون بذارند.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganeh7495 نمایش پست ها
    تا الان که هیچکس نیومده اعلام کنه که واقعا رفته سراغ این موضوع که پیگیریش کنه و ببینه درسته یا نه و یا اینکه از تجربه شخصی خودش بگه....ولی اگه منم جای این دوست عزیزمون بودم و به قول خودش چند سال تو کار خدمات ارزی بودم از اینکه یهو از طریق یه سازمان معتبر ایرانی های داخل کشور بتونن راحت تر و با حذف واسطه ها کارهای ارزی خودشونو انجام بدن میترسیدم و نظر بقیه رو منفی میکردم چون اگه واقعا میشد مشتری هامو از دست میدادم و کارو کاسبیم میخوابید!.... در ضمن چرا ایشون Banned شدن؟ تخلفی چیزی کردن؟؟؟

من سایتشونو چک کردم ولی از سایت نمیشه چیزی فهمید. آدرس دفترشونو تو تهران دادند. از دفترشون در رابطه با اعتبار و قانونی بودنشون میشه بیشتر فهمید........حداقل دوستانی که محل سکونتشون تهران هست بررسی کنند و با بقیه هم در میون بذارند.
    سلام

دوستان کسی نرفت از این کارتا تجربه یا اطلاعاتشو در اختیار اعضای این گروه قرار بده؟ عجیب نیست که این همه ادم اینجا دنبال پرداخت با کارت هستند ولی یه نفر نرفت دنبال این کارتها و بیاد برای بقیه هم توضیح بدهد که نرخ تبدیل و بقیه هزینه ها چه جوری بود؟
    امیدوارم که اگر کسی از اعضا در تهران هست همت کنن و سری به این مدل از کارتها هم بزنن تا بقیه هم اینجا از تجربه این دوستان استفاده کنند.

موفق باشید.

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

به امثال ایشون توجه نکنید، فقط به فکر خودشه نه دیگران.

قیمت صدورش 350 هزار تومان هست.(مثل بقیه شرکتا خیلی گرونه)
    http://www.tejaratnews.com/knowledge...%A7%D8%AA.html

قیمت تمدید دو ساله اش ۵۰ هزار تومان: => تو سایتای دیگه ۳۵ تومان ذکر شده، قیمتاش عمدا گرونه.

http://www.visioncardiranian.com/tariff/

باید با IP داخلی وصل شد، اگر از vpn استفاده کنین سفارش قطع میشه.

بر اساس گزارش رسمی اعلام شده به دلیل استفاده از سرویس وی پی ان و مغایرت آدرس ثبتی در دیتابیس مستر کارت، خرید اینترنتی شما تا اعلام مشخصات ثبت شده در سیستم معلق و پس از ایمیل رسمی به آدرس ذیل و ارسال مدارک به سایت فروشنده و تایید شرکت صادر کننده به حساب شما مرجوع میگردد اما شرکت فروشنده جنس هیچ اجباری برای ارسال جنس خریداری شده ندارد.
    لطفا هرگز از وی پی ان استفاده ننموده و در صورت امتناع از فروش اینترنتی فروشنده، به شرکت صادر کننده اعلام فرمایید .
    لازم به ذکر است بعضی از فروشندگان اینترنتی فاقد ارسال پستی به ایران بوده و به همین دلیل از فروش محصولات خودداری مینمایند که این موضوع با کمک و مساعدت پست جمهوری اسلامی ایران در حال پیگیری میباشد فلذا مساعدت شما راهگشای ارتباطی ایران با کشورهای دیگر است.
    http://www.visioncardiranian.com/faq/

شارژ هم از طریق صرافی ثامن صورت میگیره(ادعا می کنه بدون کارمزد) => تو سایت ویژن کارت اطلاعیه اومده که به خاطر به وجود آمدن مشکل! با صرافی ثامن در حال عقد قرارداد با شرکت های دیگه هستن.

http://newstek.ir/2016/08/%D8%A7%D8%...%D8%AF-%D8%9F/

جوابیه مدیر عامل رو به انتقاد های داخلی که کارت های مستر کارت ایشان رو بخونین:

http://www.visioncardiranian.com/article5/

از جوابیه احساسی معلومه که طرف اصلا حرفه ای نیست، همچنین هیچ خبری مبنی بر گارانتی پول مردم داده نشده و فقط بوی پول به مشام صرافی ها رسیده! پس بهتره صبر کنین تا بقیه بخرن و کارتا جواب پس بدن بعدا ۳۵۰تومان مفت به این شرکت بدین.

رشته و دانشگاه

مسترگلد (GOLD)

قیمت » 7,800,000 ريال

ویزا گلد (GOLD)

قیمت » 7,800,000 ريال

مستر استاندارد (STANDARD) MASTER

قیمت » 5,250,000 ريال

ویزا کلاسیک (VISA CLASSIC)

قیمت » 5,250,000 ريال

ویزا الکترون (VISA ELECTRON)

قیمت » 3,500,000 ريال

-----------------------

گرونه!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asarin نمایش پست ها
    مسترگلد (GOLD)
    قیمت » 7,800,000 ريال

ویزا گلد (GOLD)
    قیمت » 7,800,000 ريال

مستر استاندارد (STANDARD) MASTER
    قیمت » 5,250,000 ريال

ویزا کلاسیک (VISA CLASSIC)
    قیمت » 5,250,000 ريال

ویزا الکترون (VISA ELECTRON)
    قیمت » 3,500,000 ريال

گرونه!
    سلام،
    مرسی از اینکه این اطلاعات را از سایتشون برامون اینجا گذاشتید. چندتا سوال به ذهنم رسید:
    1- قیمتها اصلاً برای من قابل توجیه نیست و این کارت در اصل از نوع دبیت میباشد که یعنی هرچه قدر پول در آن بگذارید همانقدر هم میتوانید برداشت کنید. حالا چرا صدور چنین کارتی اینقدر باید گرون باشه؟!
    2- اگر کارتها به اسم و آدرس شخص در ایران صادر میشه و ادعا میکنند که همه جای دنیا میشه از این کارت استفاده کرد پس دیگه مشکل استفاده از vpn چیه؟ خب وقتی شما به کشور دیگری مسافرت کنید ادرس IP شما عوض میشه درست مثل زمانی که از وی پی ان استفاده کنید.
    3- متاسفانه حتی هنوز سایتشون هم کامل نیست! مثلاً اصلاً توضیحی ندادن که تفاوت این کارتها با یکدیگر چیه که قیمتهاشون متفاوت هست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام،
    مرسی از اینکه این اطلاعات را از سایتشون برامون اینجا گذاشتید. چندتا سوال به ذهنم رسید:
    1- قیمتها اصلاً برای من قابل توجیه نیست و این کارت در اصل از نوع دبیت میباشد که یعنی هرچه قدر پول در آن بگذارید همانقدر هم میتوانید برداشت کنید. حالا چرا صدور چنین کارتی اینقدر باید گرون باشه؟!
    2- اگر کارتها به اسم و آدرس شخص در ایران صادر میشه و ادعا میکنند که همه جای دنیا میشه از این کارت استفاده کرد پس دیگه مشکل استفاده از vpn چیه؟ خب وقتی شما به کشور دیگری مسافرت کنید ادرس IP شما عوض میشه درست مثل زمانی که از وی پی ان استفاده کنید.
    3- متاسفانه حتی هنوز سایتشون هم کامل نیست! مثلاً اصلاً توضیحی ندادن که تفاوت این کارتها با یکدیگر چیه که قیمتهاشون متفاوت هست؟
    ۱. شرکت های دیگه هم اینطوریه، دلیل گرانیش گردن کلفتی شرکته.(جدی)

۲. مثل اینکه ip موقع ثبت نام ذخیره میشه و باید تو همون رنج باشی. بین ip قندشکن و ip هتل و خونه تو خارج میشه فرق قائل شد و به اونا اجازه داد.(شایدم اجازه ندن کلا => نمی دونم)

البته اگر به جای adsl تو ایران مثلا از ایرانسل/همراه اول استفاده کنی ممکنه ip خیلی خیلی متفاوت به نظر بیاد(و ip حتی مال کشور دیگری به اشتباه نشون بده) این هم نمی دونم چی میشه.

به نظر خودم شرکت کشور ip ها رو چک می کنه اگر در عرض پنج دقیق ip کشور ها عوض شد یعنی خطرناکه ولی اگر تو فاصله چند روز ip عوض شد یعنی طرف مسافرت رفته و اوکی هست.

۳. این کارتای این شرکت رو خیلیای دیگه هم میفروشن.(کافیه گوگل کنی) تفاوت شون رو هم میشه خوند که زیاد فرقی ندارن! ( به جز اجاره ماشین تو خارج)

کارمزد شارژ ۲.۵ درصد.

ارسال پول به حساب بانک خارجی امکان پذیر نیست.(فقط امکان خرید و واریز پول به حساب خودت میشه)

و مهم تر از همه در قبال تحریم ها هیچ تضمینی ندارن.

اگه اینطوریه این شرکت با هزار تا شرکت دیگه که کارت ویزا میدن چه فرقی داره؟ هیچ فرقی!

Junior Member

به هیچ عنوان کارتهای این شرکت توصیه نمیشود. من گرفته ام و شدیدا پشیمان هستم به چند دلیل.
    1. سرویس دهی و پاسخگو بودن شرکت ویژن کارت به هیچ وجه مناسب نیست
    2. جهت واریز به حساب مشکلات زیادی دارد و کارمزد سنگینی که اصلا مقرون بخ صرفه نیست
    3. صادره از بانکهای جمهوری آذربایجان است و مرتب قوانین حاکم بر این کارت ها تغییر می کند و البته بدتر می شود
    4. کارمزدهای عجیب و غریبی دارد مثلا اگر اینترنتی محصول الکترونیک خریداری کنید مثل نرم افزار 17 درصد مالیات از کارتتان کم میشود همچنین اگر از PayPal استفاده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakp1 نمایش پست ها
    به هیچ عنوان کارتهای این شرکت توصیه نمیشود. من گرفته ام و شدیدا پشیمان هستم به چند دلیل.
    1. سرویس دهی و پاسخگو بودن شرکت ویژن کارت به هیچ وجه مناسب نیست
    2. جهت واریز به حساب مشکلات زیادی دارد و کارمزد سنگینی که اصلا مقرون بخ صرفه نیست
    3. صادره از بانکهای جمهوری آذربایجان است و مرتب قوانین حاکم بر این کارت ها تغییر می کند و البته بدتر می شود
    4. کارمزدهای عجیب و غریبی دارد مثلا اگر اینترنتی محصول الکترونیک خریداری کنید مثل نرم افزار 17 درصد مالیات از کارتتان کم میشود همچنین اگر از PayPal استفاده کنید
    کاملا موافقم. پاسخگویی افتضاحی داره. من برای کسی رفتم خود آذربایجان باز کردم و قیمتش ۲۵ دلار بود. کارمزداش وحشتناکه. مالیات هایی بر میداره که اصلا معلوم نیست بابت چیه. من از حسابم ۱۰ دلار اضافه تر برداشت کرد. خیلی پیگیری کردم دریغ از یک جواب. به طور کلی دکان باز کردن. اتفاقات بدتر هم افتاده که از بیانش معذورم

دوستان
    با بررسی که من کردم بهترین راه برای داشتن ویزا/مسترکارت رفتن به کشورهای همسایه و درخواست از یه وکیل مجربه، 1-1.5 خرجتونه ولی حل میشه و توی 1 یا 2 روز میتونید کارت رو دریافت کنید، کارتی که سوییفت کد هم همراهش بهتون میدن که از خارج از کشور هم میشه به حسابتون پول ریخته بشه
    ارمنستان به نظرم آسونترین راهه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)