صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: انتظار بعد از انگشت نگارى

Junior Member

پیش فرض انتظار بعد از انگشت نگارى

دوستان هر كس تاريخ اپلاى الكترونيكى يا فيزيك و تاريخ انگشت نگارى خودش رو اعلام كنه و اگر جوابى گرفته با تاريخ ذكر شود
    ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتظار بعد از انگشت نگارى

من و همسر دو فرزند ٢٨ خرداد ١٧ جون فيزيكى اقدام كرديم و بايومتريك انجام داديم دقيقابعد از ٣٧ روز كارى ايميل ويزاى براى همه اومد جزء من البته ايميل براى وكيلى كه پارسال داشتيم رفته و هيچ ربطى به اقدام نداشتندو خدارو شكر به ما اطلاع داد
    منم نامه اى نوشتم دادم دفتر وَك تا فردا بايد ايميلى بگيرم !

Junior Member

سلام
    من به همراه پدر و مادرم به صورت آنلاین مدارکمون رو سابمیت کرده بودیم از طریق وکیل 27 جولای - 6 مرداد در دبی بایومتریک را انجام دادیم و الان بعد از گذشت 39 روز هنوز جوابی برای ما نیومده به نظرتون ایمیل فرستادن به سفارت در ابوظبی فایده ای داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babio نمایش پست ها
    من و همسر دو فرزند ٢٨ خرداد ١٧ جون فيزيكى اقدام كرديم و بايومتريك انجام داديم دقيقابعد از ٣٧ روز كارى ايميل ويزاى براى همه اومد جزء من البته ايميل براى وكيلى كه پارسال داشتيم رفته و هيچ ربطى به اقدام نداشتندو خدارو شكر به ما اطلاع داد
    منم نامه اى نوشتم دادم دفتر وَك تا فردا بايد ايميلى بگيرم !
    سلام جواب ایمیلتون رو دادن؟
    نتیجه چی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya47 نمایش پست ها
    سلام
    من به همراه پدر و مادرم به صورت آنلاین مدارکمون رو سابمیت کرده بودیم از طریق وکیل 27 جولای - 6 مرداد در دبی بایومتریک را انجام دادیم و الان بعد از گذشت 39 روز هنوز جوابی برای ما نیومده به نظرتون ایمیل فرستادن به سفارت در ابوظبی فایده ای داره؟
    سلام جواب شما اومد? من هم از دبی اقدام کردم البته برای ویزا کار ولی بعد از ۶ هفته هنوز خبری نیست. می خوام ببینم دفتر دبی واقعا بر اساس این مدت زمان انتظاری که تو سایت سفارت نوشته جواب ها رو می ده?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samgh نمایش پست ها
    سلام جواب شما اومد? من هم از دبی اقدام کردم البته برای ویزا کار ولی بعد از ۶ هفته هنوز خبری نیست. می خوام ببینم دفتر دبی واقعا بر اساس این مدت زمان انتظاری که تو سایت سفارت نوشته جواب ها رو می ده?
    سلام خیر هنوز جواب ویزای ما بعد از حدودا 50 روز نیومده نمیدونم چرا نقد کند شدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya47 نمایش پست ها
    سلام خیر هنوز جواب ویزای ما بعد از حدودا 50 روز نیومده نمیدونم چرا نقد کند شدن
    سلام.
    ویزای شما اومد؟ ما الان 54 روز شده منتظریم ولی خبری نشده

Junior Member

دوستان سلام
    من ساکن کانادا هستم و برای ویزای توریستی پدر و مادرم به صورت آنلاین اقدام کردم. متاسفانه در زمان تشکیل پرونده فراموش کردم که هزینه بایومتریک رو پرداخت کنم و فقط هزینه خود اپلیکیشن ویزا رو پرداخت کردم. الان تقریبا 2 ماه از روز سابمیت پرونده گذشته و هیچ آپدیتی برای من نیومده. با دفتر سفارت کانادا در آنکارا هم مکاتبه ایمیلی کردم ولی جوابی نگرفتم هنوز.
    میخواستم بپرسم آیا کسی هست که به مشکل مشابهی برخورد کرده باشه؟

Junior Member

سلام من همسرم دانشجوی دکترا در مونترال هست و 4 شهریور رفت برای تحصیل
    من (October1) اپلیکیشنم رو سابمیت کردم ؛ همون روز هم نامه ی بایومتریکم اومد که (October4) رفتم انکارا همون روز هم کارای انگشت نگاری رو انجام دادم؛(October 5)ايميل آپديت اومد كه يعني بايومتريكم تو سيستم ثبت شد ؛(October10) پاس ریکوئست شدم ؛(October13) رفتم پاسپورتمو تحویل ایران انکارا دادم و (October22) هم ویزام به دستم رسید.در ضمن ویزای من open work permit هست
    اگه مدارکتون کامل باشه خیلی زود کاراتون انجام میشه،اصلا نگران نباشید.
    امیدوارم همه ویزاشون هرچه سریعتر به دستشون برسه
    راستي توجه داشته باشين كه هروقت آفيسر بياد و اپليكيشنتونو چك كنه يا بررسي كنه يه ايميل آپديت براتون مياد،كه در واقع message ي داخلش نيست فقط آپديته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hobo نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ساکن کانادا هستم و برای ویزای توریستی پدر و مادرم به صورت آنلاین اقدام کردم. متاسفانه در زمان تشکیل پرونده فراموش کردم که هزینه بایومتریک رو پرداخت کنم و فقط هزینه خود اپلیکیشن ویزا رو پرداخت کردم. الان تقریبا 2 ماه از روز سابمیت پرونده گذشته و هیچ آپدیتی برای من نیومده. با دفتر سفارت کانادا در آنکارا هم مکاتبه ایمیلی کردم ولی جوابی نگرفتم هنوز.
    میخواستم بپرسم آیا کسی هست که به مشکل مشابهی برخورد کرده باشه؟

هزینه انگشت نگاری در روز انگشت نگاری در دفتر VAC قابل پرداخت می باشد.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)