صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: انتظار بعد از انگشت نگارى

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : انتظار بعد از انگشت نگارى

نقل قول نوشته اصلی توسط kindhamid نمایش پست ها
    هزینه انگشت نگاری در روز انگشت نگاری در دفتر VAC قابل پرداخت می باشد.
    دوست من
    میشه بپرسم شما تو کدوم مرکز وک هزینه رو پرداخت کردین؟ کدوم کشور؟
    چون روز انگشت نگاری یه برگه رو میدن اپلیکنت امضا کنه که توش ذکر شده که هیچ گونه وجه نقدی رد و بدل نشده تو مرکز وک.
    و ضمنا تا وقتی شما هزینه انگشت نگاری رو پرداخت نکنین نامه کانفرمیشن براتون نمیاد (همون نامه بیومتریک، ازین جمله ام صد در صد مطمئن نیستم ولی به احتمال خیلی زیاد همینطوری باید باشه).
    ممنونم

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

سلام به همگی

کسی تجربه انگشت نگاری در ایروان ارمنستان رو داره؟ اگر دارید سوال اینه که آیا اونجا پاسپورتهارو برای 10 روز نگه میدارن یا خیر مثل ترکیه سریع انجام میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست من
    میشه بپرسم شما تو کدوم مرکز وک هزینه رو پرداخت کردین؟ کدوم کشور؟
    چون روز انگشت نگاری یه برگه رو میدن اپلیکنت امضا کنه که توش ذکر شده که هیچ گونه وجه نقدی رد و بدل نشده تو مرکز وک.
    و ضمنا تا وقتی شما هزینه انگشت نگاری رو پرداخت نکنین نامه کانفرمیشن براتون نمیاد (همون نامه بیومتریک، ازین جمله ام صد در صد مطمئن نیستم ولی به احتمال خیلی زیاد همینطوری باید باشه).
    ممنونم
    دوبی
    نامه انگشت نگاری BIL حتما باید بیاد برای من اومد. اگر نیومده با یورز نیم و پسورد خودتون دوباره وارد سایت اداره مهاجرت بشید و در قسمت پایین اپلیکیشن خودتونو پیدا کنید بعد در قسمت نامه ها میتونید اون فرم رو دانلود کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kindhamid نمایش پست ها
    دوبی
    نامه انگشت نگاری BIL حتما باید بیاد برای من اومد. اگر نیومده با یورز نیم و پسورد خودتون دوباره وارد سایت اداره مهاجرت بشید و در قسمت پایین اپلیکیشن خودتونو پیدا کنید بعد در قسمت نامه ها میتونید اون فرم رو دانلود کنید.
    جالبه. البته برای من هم نامه بایو نیومده بود ولی وقتی بعد از پیگیری های بسیار برام فرستادن تاریخ برای همون روزی بود که فرستادن یعنی جدید سابمیت شده بود. و من یک ماه وقت داشتم برم وک.
    هرچند ممکن هست برای برخی دوستان از همون روز اول سابمیت اپلیکیشن، نامه بایو هم سابمیت شده باشه ولی دستشون نرسیده باشه.
    سپاس

Junior Member

سلام
    من و همسرم هم حدود یک ماه پیش بابومتریکو انجام دادیم. همون موقع دوتا اپدیت داشتیم. بعدش هیچی
    دو روز پیش هم یه ایمیلی اومد که "شما از آخرین باری که به سایت مراجعه کردید اپدیتی ندارید. از صبر شما متشکریم"
    والا من نفهمیدم قضیه این ایمیل آخر دیگه چیه...
    نوع ویزاهامون هم:
    یه ویزای کاری و یه ویزای اپن کاری
    مدارکمون هم کامله.

اما نمیدونم چرا بعضیا در حد چندروز پاس ریکويست میشن بعضی هم طولانی میشه. هنوز دلیلش مشخص نیست..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

سلام. وقتی که آپدیت جدیدی نیمده باشه و به اکانتتون سر بزنید این ایمیل میاد براتون

Junior Member

ممنونم

ما تاریخ دعوتنامه مون چند روزیه که گذشته. به سفارت آنکارا ایمیل زدم چند روز قبل. در جواب ایمیلم بعد از اینکه شماره اپلیکیشن و اسم و فامیل و تاریخ تولدو ازم گرفتند گفتند، انتظار دارن تا پایان هفته بعد جواب بیاد. این شخصی که ایمیل هارو جواب میده از کجا میتونه پیش بینی کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cermetal نمایش پست ها
    ممنونم

ما تاریخ دعوتنامه مون چند روزیه که گذشته. به سفارت آنکارا ایمیل زدم چند روز قبل. در جواب ایمیلم بعد از اینکه شماره اپلیکیشن و اسم و فامیل و تاریخ تولدو ازم گرفتند گفتند، انتظار دارن تا پایان هفته بعد جواب بیاد. این شخصی که ایمیل هارو جواب میده از کجا میتونه پیش بینی کنه؟
    Have you received any reply after that one week?

Junior Member

نه متاسفانه. مجدد ایمیل زدم
    کلی عذرخواهی کردند و گفتند به علم حجم بالا و بی سابقه اپلیکیشن ها این تاخیر ایجاد شده و باز هم گفتند انتظار دارند به زودی جواب باید.

Junior Member

سلام
    خواستم اطلاع بدم که شاید کسی بعدها به دلیل نگرانی و انتظار به این صفحه مراجعه کرد امیدوارتر منتظر بمونه.
    من و همسرم همزمان با هم امروز پاس ریکویست شدیم
    ما 11 مارچ همزمان در یک اپلیکیشن درخواست ویزا دادیم که فقط همون روز بعد از بایو که 14 مارچ بود آپدیت داشتیم و تا 5 می که پاس ریکوئست شدیم آپدیتی نداشتیم.
    ما حتی دو هفته ای هست که از تاریخ دعوتنامه مون گذشته اما خوشبختانه آپدیتش می کنیم و اگر خدا بخواد عازم کانادا هستیم.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)