صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 125 , از مجموع 125

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط vaita نمایش پست ها
    دوستان نمره رایتینگ چقدر تاثیر داره تو پذیرش دانشگاه برای دکترا ؟
    مثلا کسی که نمره دو پارت قبل رو بالای 315-320 بگیره رایتینگ رو 1.5-2 بگیره ، احتمال پذیرشش پایین میاد ؟
    بله رایتینگ اش نشون میده شما در چه حدی میتونید رایتینگ اکادمیک و مخصوصا نگارش مقاله ها رو هندل کنید (البته درسته به مقاله تحقیقی نویسی هیچ شباهتی نداره ولی نمره رایتینگ شما رو برای PhD اگه بخواید اقدام کنید بیشتر لحاظ میکنن تا فوق لیسانس)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    بله رایتینگ اش نشون میده شما در چه حدی میتونید رایتینگ اکادمیک و مخصوصا نگارش مقاله ها رو هندل کنید (البته درسته به مقاله تحقیقی نویسی هیچ شباهتی نداره ولی نمره رایتینگ شما رو برای PhD اگه بخواید اقدام کنید بیشتر لحاظ میکنن تا فوق لیسانس)
    وربال 153
    کوانت 170
    و رایتینگ 4 برای دکترا مناسبه ؟

سلام دوستان من بخوام آخر آبان یا آذر امتحان بدم چه منابعی باید بخونم و چطور بخونم؟ یک کم تا حالا با نرم افزار Anki لغت خوندم ولی میخوام یه راه مطمئن بدونم مرسی

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    من 4 ماه پیش آیلتس آکامیک دادم و نمره اورالم شد 7. حالا میخوام gre بدم و ددلاین دانشگاه مورد نظرم June 2022 هست. من هیچی از آزمون greنمیدونم. نمراتی که میخوام overal 300 هست با رایتینگ مینیمم 3 و کوآنت 150. به نظرتون آیا میرسم توی این فرصت این نمرات رو کسب کنم؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    من 4 ماه پیش آیلتس آکامیک دادم و نمره اورالم شد 7. حالا میخوام gre بدم و ددلاین دانشگاه مورد نظرم June 2022 هست. من هیچی از آزمون greنمیدونم. نمراتی که میخوام overal 300 هست با رایتینگ مینیمم 3 و کوآنت 150. به نظرتون آیا میرسم توی این فرصت این نمرات رو کسب کنم؟
    فارغ از تستهای ماک که هست برای این آزمون، توصیه میکنم یه تست
    هوش (IQ) بدی. درصد کوانت gre ت یه مقدار بالاتر از درصد IQ ت احتمالا خواهد شد.
    یعنی اگر که iq بشه ۱۱۰ (بالاتر از ۷۵-۸۰ درصد افراد) نمره جی ار ای بین ۷۵-۸۵ درصد و به احتمال کمتر بالاتر از ۹۰ درصد شرکت کنندگان خواهد شد. معادل ۱۵۹-۱۶۴ حدودی رو ازمون جی ار ای (که ۱۷۰ مکز نمره کوانت بود).

قاعدتا تلاش و وقت بیشتر باعث بالاتر رفتن نمره ت خواهد شد. ولی برای شروع یک حد نصبی بهت میده.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)