صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 125

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان . برای گرفتن نمره verbal:150 quant:159 AWA:3.5 چه مدت مطالعه لازمه با فرض این که زبانم در حد تافل 80 هست

Banned

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

این نمراتی که برخی دوستان در بخش دیتابیش نوشته اند به نظر غیر واقعی میاد نسبت به زمانی که گذاشتند
    مثلا یکی گفته دو ماه وقت گزاشتم وربال 163 شدم. چنین چیزی ممکن نیست مگر اینکه همین شخص توضیح اضاقه بده که مثلا زبانش خیلی خوب بوده و دایره لغات بسیار بالا
    دوستان نظری دارند؟

Junior Member

با سلام. دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    من سه ماه دیگه ازمون تافلمه و دو ماه بعدش فقط وقت دارم برای GRE
    به این دلیل میخوام از الان کم کم ریاضیش رو بخونم که یه بخشی از کار GRE رو هم پیش برده باشم که اون موقع فشار روم نباشه. ضمن اینکه رشتم ارشد مهندسی مکانیکه و در ریاضی گیر خاصی ندار فقط میخوام برای امتحان تقویت بشم که ذهنم اماده بشه و نمره حداکثر بیارم. با توجه به این زمان محدود که دارم تافل میخونم. ممنون میشم راهنمائیم کنید که یک کتاب ریاضی جی ار ای بخونم که زیاد حجیم نباشه و خوب هم توضیح داده باشه و مثال به اندازه داشته باشه. ممنون دوستان

Junior Member

دوستان ایا کتابی هست که فقط سوالهای ازمونهای قبلی GRE ریاضی رو داشته باشه؟ مثل کتابای کنکوری که فقط ازمون سالهای قبل کنکور رو داشتن...

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط basu65 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    من سه ماه دیگه ازمون تافلمه و دو ماه بعدش فقط وقت دارم برای GRE
    به این دلیل میخوام از الان کم کم ریاضیش رو بخونم که یه بخشی از کار GRE رو هم پیش برده باشم که اون موقع فشار روم نباشه. ضمن اینکه رشتم ارشد مهندسی مکانیکه و در ریاضی گیر خاصی ندار فقط میخوام برای امتحان تقویت بشم که ذهنم اماده بشه و نمره حداکثر بیارم. با توجه به این زمان محدود که دارم تافل میخونم. ممنون میشم راهنمائیم کنید که یک کتاب ریاضی جی ار ای بخونم که زیاد حجیم نباشه و خوب هم توضیح داده باشه و مثال به اندازه داشته باشه. ممنون دوستان
    سلام پست اول این تاپیک رو بخونید.

Junior Member

سلام.یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنین.

من برنامه ام این هست که احتمالا تا حدودا ۱۰ آبان تافلم رو بدم.اگر جی آر ای رو تا ۱۰ آذر بدم.به ددلاین های دسامبر دانشگاهها میرسه نمرم آماده بشه مثلا اول یا نیمه دسامبر؟چقددر زمان میبره نمره جی آر ای بیاد؟

سوال دومم این هست که اگر بتونم تافل رو تا نیمه آبان نمره خوبی بیارم.با یک ماه فول تایم خوندن به جی آر ای میرسم یا محاله؟ضمن اینکه جی آر ای برام مهمتر از تافل هست.اگر بدونم که به هر دلیلی آماده نشدن نمره جی آر ای برای ددلاین دسامبر یا کم بودن خوندن یک ماه بعد از تافل براش یا داشتن حاشیه ایمن برای امتحان مجدد احتمالی باید زمان امتحان تافلمو بیارم جلو زودتر امتحان میدم.

سطح زبانم الان تعیین سطح دادم آپر اینتر مدییت هست.

خیلی ممنون برای وقتی که میگذارین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering.Bahonar Uni

با سلام
    من یه سوال دارم که خیلی درگیرم کرده. ممنون میشم راهنمایی بکنید.
    یکی از اساتید یکی از دانشگاه های امریکا بهم گفت که اپلای بکن. من نمره gre ندارم و 3 ماه تقریبا واسش زمان دارم.
    مساله اینجاست که توی سایتشون نوشته که
    scores above the 90th percentile are recommended for the analytical and quantitative sections
    میخوام بدونم میشه توی این زمان نمره بالا گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط prerogative نمایش پست ها
    با سلام
    من یه سوال دارم که خیلی درگیرم کرده. ممنون میشم راهنمایی بکنید.
    یکی از اساتید یکی از دانشگاه های امریکا بهم گفت که اپلای بکن. من نمره gre ندارم و 3 ماه تقریبا واسش زمان دارم.
    مساله اینجاست که توی سایتشون نوشته که
    scores above the 90th percentile are recommended for the analytical and quantitative sections
    میخوام بدونم میشه توی این زمان نمره بالا گرفت؟
    سطح زبانتون در چه حدیه؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

سلام دوستان. من حدود یکماه وقت دارم تا آزمون جی ار ای و هیچ آشنایی ای از این آزمون ندارم و فقط میدونم که در سه بخش ارائه میشود. رشته ام مهندسی هست ولی سالها پیش فارغ التحصیل شدم و ازون موقع از ریاضی دور بودم.
    چه برنامه ای رو برای من پیشنهاد میکنین؟
    چه منابعی رو کار کردم تا بتونم یک نمره قابل قبول(با توجه به وقت موجود) کسب کنم؟
    آیا منابع بهتره کتابشو بخرم و از کتاب بحونم یا فایلشو بگیرم از رو کامپیوتر؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام
    بعد از آیلتس چند ماه لازمه تا برای جی آر ای بخونم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)