صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 125

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط شاپرك نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر ممکنه راهنماییم کنید
    من 2 ماه وقت دارم برای امتحان GRE
    زبانم خوبه، IELTS 8 دارم
    1 ترم هم درس های پیش نیاز تو دانگاه اینجا خوندم
    الان ینطرتون چه منابعی رو بخونم که جی آر ای رو توی 2 ماه بتونم نمره قابل قبولی بگیرم

ممنون از کمکتون
    سلام.
    البته این نظر منه و ممکنه کامل نباشه یا برای 2 ماه کافی نباشه چون هر کسی بازده اش فرق داره...
    وربال: اول 1100 (همراه با دوره)؛ تا وسطش که رسیدی، ریدینگ های بیگ بوک رو شروع کن. بعد از 1100، ای تی اس؛ هم ریزنینگ و هم کتاب کاملش. لغت بیشتر: 1000 مگوش یا 500 تاس پیشرفته ی منهتن. ریدینگ هم بیشتر سرمایه گذاری گن توی وربال؛ نیمی از سوالات مستقیما ریدینگ و بقیه اش هم لازمه درک مطلب علاوه بر لغت جدید...
    کوانت: ویدئوهای مگوش؛ تست های مگوش- تست های ای تی اس. وقت بیشتر آوردی، قسمتهایی از منهتن 5 پندی که اشکال داشته ای...
    رایتیتگ: ای تی اس. چند نمونه هم بنویس (خودمم خیلی کم کار کردم و 3 شدم که یه جور مینیمم هست برای مهندسی ها ولی قابل قبول).
    کلا وربال دیربازده تر از کوانت هست؛ اگه دیدی وقت خیلی کم میاری، ریدینگ رو کار کن و کوانت رو فقط...
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

درود
    دوستان میشه بگین واسه امادگی ازمون GRE چه کتاب هایی بوخنم و چه کارهایی انجام بدم؟؟؟میخام نمره ی خیلی خوبی بگیرم.
    سطح زبانم خیلی خوبه و میخام ظرف 3 ماه واسه IELTS و GRE اماده بشم.

Junior Member

دوستان من سه بار امتحان دادم...دفعه اول لغات 1100 و وربال ادونتیج خوندم ولی خیلی سطحی و وربالم شد 140 کوانتم یه هفته شدم 150
    ادمیشن گرفتم چون رزومم بجز جی آر ای خیلی خوبه....استاده بهم گفت جی آر ای دوباره بده...یه ماه بعدش دادم دوباره شده وربال 141 و کوانت 152
    دیفر کردم سه باره جی آر ای دادم ولی اینبار واقعا خوندم کلاس برزآبادی رفتم آر سی رو دوبار خوندم و کامل کار کردم و تقریبا اکثر لغات جی آر ای رو میدونستم ولی متاسفانه امتحان کوانت همون 152 و وربال 144 شدم...البته موقع امتحان خیلی حالم خوب نبود و نسبت به نمره و گذر زمان بیتفاوت جواب میدادم و شب قبلشم تقریبا نخوابیده بودم و به نظرم امتحان آسون بود....ضمنا تو خونه اکثر وربال های امتحان جامع بارونز و منهتن رو بالای 150 میشدم..
    دوباره اپلای کردم جای دیگه بهم ادمیشن دادن ولی بازم گفتن جی آر ای نمره بالا بگیری فاند میدیم...به نظرتون الان من چی بخونم؟ منهتن جلد 7؟ بیگ بوک؟ اکچوال تست؟ کلاس خصوصی چند جلسه بگیرم با دکتر زنگنه؟ رایتینگمو چه کنم بالای 3 بشه
    خیلی ممنونم...الان یساله معطله جی آر ای برای فاند هستم چون بدون اونم ویزا بهم نمیدن
    آیلتسم 6.5 ریدینگ 6.5 هستم...و مقطع دکتری اپلای کردم

Junior Member MARAL_oo آواتار ها

سلام میشه لطفا یه مشاوره هم واسه من بدین ببینم شخصی مثل من چی رو باید بخونه و از کجا شروع کنه؟
    من الان دانشجوی لیسانسم و ترم دو رو دارم تموم می کنم (هدفم اپلای واسه مستره) الآن واسه تافل دارم می خونم نمی دونم واسه جی ار ای کاری لازم هست انجام بدم از الان یا نه
    اگه کسی پیشنهادی داره ممنون میشم بگه

سلام دوستان خواهشا کمک کنید
    کلا ناامید شدم...و بیچاره شدم ....کمتر از 3 ماه وقت دارم
    برای گرفتن% GRE q=90 % v=80 , و ایلتس 7
    به ریاضیاتم امید دارم و میدونم خیلی خوبه میتونم نمره خوبی بگیرم
    معدل کارشناسیم 16:5 هست و رزومه عملی خوبی دارم هدفم دانشگاه های کانادا و فاند کامل هست

اگر میشه یک کمکی کنید من زبانم در حد 6.5 ایلتس هست الان نمیدونم امیدی هست یا نه... میشه این نمره رو گرفت؟؟از کجا شروع کنم

ممنونم... لطفا کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهشا کمک کنید
    کلا ناامید شدم...و بیچاره شدم ....کمتر از 3 ماه وقت دارم
    برای گرفتن% GRE q=90 % v=80 , و ایلتس 7
    به ریاضیاتم امید دارم و میدونم خیلی خوبه میتونم نمره خوبی بگیرم
    معدل کارشناسیم 16:5 هست و رزومه عملی خوبی دارم هدفم دانشگاه های کانادا و فاند کامل هست

اگر میشه یک کمکی کنید من زبانم در حد 6.5 ایلتس هست الان نمیدونم امیدی هست یا نه... میشه این نمره رو گرفت؟؟از کجا شروع کنم

ممنونم... لطفا کمکم کنید
    سلام.
    با اینکه زیاد تاپیک مرتبطی نیست...
    1- وربال 80% خیلی سخته و کار هر کسی نیست؛ کوانت 90 و بیشتر میشه با وقت کمتری هم گرفت و باید ببینی چه نوع سوال هایی میاد (با ویدئوهای مگوش یا جزوه خود ETS) و بعد فقط تمرین کنی از روی ای تی اس، منهتن 5 پندی، مگوش و ...؛ شاید در حد دبیرستان به نظر برسه ولی دقت نکنی اون هم خراب میشه به خاطر بی دقتی!
    2- بهتره اولویتت رو بذاری روی همون آیلس چون که بدون جی آر ای میتونی برای کانادا اپلای کنی (خیلی رشته های کمی هست که دانشگاه های کانادا جی آر ای میخواند تا جایی که میدونم و معمولا هم اجباری نیست) ولی مدرک زبان رو حتما باید داشته باشی. سه ماه برای هر دوش به نظرم کم میاد ولی بازم بستگی به خودت داره...

(کلا میگم دوست عزیز و نه فقط شما: زبانم در حد فلان نمره هست یا ریاضیم خوبه برای راهنمایی معیار دقیقی نیست؛ دو-سه تا تست کامل بزن تا بهتر نقاط ضعفت رو بدونی و برنامه بچینی به خصوص برای تافل و آیلس)
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

سلام دوستان
    من 2 ماه دیگه باید آزمون بدم
    تقریبا یک سوم 1100 رو خوندم ولی خوب تست های ریزنینگ رو که یه نگاه سطحی میکنم تقریبا خیلیاشو نمی تونم جواب بدم چون خیلی از کلمه هاش نا آشناس برام
    ریاضیم خیلی خوبه و تقریبا خیلی از سوال های ریزنینگ رو چشمی جواب میدم و فکر نمی کنم تو این مورد مشکل داشته باشم
    رایتینگ هم قبلا اصلا کار نکردم و خوب یه ترسی ازش دارم ولی رشتم مهندسیه و این طور که فهمیدم نمره ی خیلی بالایی نمی خواد
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چه روشی استفاده کنم که وربال بتونم نمره ی خوبی بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع

سلام دوستان من تازه وارد هستم. اگر ممکنه سوالم رو جواب بدید. جریان این امتحان کاغذی و کامپیوتری و این تعداد دفعات برگزاری در طول سال چیه؟ (فرمت و نوع امتحان رو میدونم ولی برای ثبت نام گیج شدم کاملا که چه آپشن هایی در حال حاضر در ایران پیش رو دارم) هنوزم سنجش کاغذی برگزار می کنه؟! یا همه سنترها فقط کامپیوتری شدن؟ تازه جیمت رو کامل متوجه شدم و ارزیابی کردم و میخوام gre رو هم ارزیابی کنم ولی دقیق متوجه نمیشم جریان چیه!!
    ویکی gre رو خوندم ولی انگار قدیمیه. ممنون میشم ج بدید.

سلام دوستان
    در مورد سایت مگوش سوالی داشتم. آیا میشه یه اکانت 6 ماهه این سایت رو خرید و بخشی از این مدت زمان یک نفر و بخش دیگه رو نفر دوم کار کنه؟ همزمان نه! همزمان که فکر کنم بخاطر سطح متفاوت دو نفر نتیجه مساعد از سایت نشه گرفت چون adaptive هست. کلا میخواستم ببینم مشکل خاصی نداره؟ اصلا امکان پذیر هست؟
    با تشکر

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد سایت مگوش سوالی داشتم. آیا میشه یه اکانت 6 ماهه این سایت رو خرید و بخشی از این مدت زمان یک نفر و بخش دیگه رو نفر دوم کار کنه؟ همزمان نه! همزمان که فکر کنم بخاطر سطح متفاوت دو نفر نتیجه مساعد از سایت نشه گرفت چون adaptive هست. کلا میخواستم ببینم مشکل خاصی نداره؟ اصلا امکان پذیر هست؟
    با تشکر

طبق معمول! در پاسخ به خودم عرض شود که:
    بنده ثبت نام کردم. در سایتش بررسی کردم امکان ریست کردن سوالات و تمرین مجدد وجود داره. البته تمرین همزمان دو نفر به همون دلیلی که بالا گفتم به درد نمیخوره ولی اگه 6 ماهه بگیرید و با یه نفر دیگه نصف نصف کار کنید خوبه.
    یه هفته دسترسی رایگان به 20 سوال میده. خواستید میتونید با اون امتحان کنید ببینید به دردتون میخوره یا نه. بعد ثبت نام کنید

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)