صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 125

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

چه سوت و کور شده اینجا..... دوستان محترم، لطفا اگر جواب سوالی رو می دونید دریغ نکنید..... سپاس
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    چه سوت و کور شده اینجا..... دوستان محترم، لطفا اگر جواب سوالی رو می دونید دریغ نکنید..... سپاس
    اره خیلی..
    ممنون میشم از مدیران و بقیه دوستان برای راهنمایی و وقتشون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidusa نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز در بخشGRE

یک راهنمایی میخواستم از همه دوستان که میتونن نظر یدن ممنونم

برای گرفتن نمره 310 به بالا ،در مدت 90 روز، چه منابع و برنامه ای رو پیشنهاد میفرمایین؟
    سلام.
    من اگه باشم تمرکزم رو میذارم روی کوانت هرچند 3 ماه برای پیش بردن وربال هم بد نیست و باید تا یه جایی رسوندش لااقل.
    وربال: لغت از 1100 شروع (با فرض بودن در حد تافل یا آیلس) و نصفش رو پیش رفتی بیگ بوک رو شروع کن؛ بعد هم میتونی سوالات جاخالی رو از روی مگوش کار کنی که توی کتابخونه هست. ریدینگ همون بیگ بوک خوبه و شنیده ام منهتن 5 پاندی هم خوبه. آخر بار هم هر چی از ای تی اس دستت اومد؛ یه ریزنینگ داره و یه کتاب کلی و یادمه یکی نبودن.
    کوانت: از جزوه 100 صفحه ای ای تی اس و یا اگه میخوای کامل تر باشه از ویدیوهای مگوش شروع کن که دستت بیاد سوالا از چی هست و بعد هم فقط تست بزن و اشکالاتت رو در بیار. تست رو از مگوش (بیشتر از 500 تست هست فکر کنم) یا منهتن 5 پاندی میتونی کار کنی (منبع دیگه ای هم ممکنه خوب و یا بهتر باشه؛ بیشتر مهمه که تست بزنی و ببینی کجاها اشتباه میکنی). آخر بار هم همون ای تی اس ریزنینگ و خود ای تی اس. اگه (بازم میگم اگه و تمرکزت رو بیشتر بذار کوانت که حدود 170 بشی) وقت اضافه داشتی یه منبع لغت دیگه مانند 500 منهتن پیشرفته اش و یا مگوش و ... رو هم کار کن که البته تکراری هم داره با 1100.
    رایت رو نمیدونم دقیقا چون خودم هم فقط چند روز کار کردم از روی ای تی اس ریزنینگ (3 میخواستم و گرفتم خدا روشکر!)
    آخر بار هم تست های کامل بزن و آخر آخر بار نرم افزار پاورپرپ از ای تی اس (سایتشون هست) فکر کنم...
    دیتابیس نمرات رو ببین بیشتر دستت میاد چی و چطور بخونی.
    من حدود 3-4 ماه کار کردم و تقریبا همین برنامه که گفتم رو داشتم و 151 وربال و 165 کوانت شدم. البته دسامبر 2015.
    خطاب به دوست عزیز؛ Soniasa: چون تمامش رو کار نکرده ام و بعضا نشنیده ام متاسفانه نمیتونم چیزی بگم.
    موفق باشین
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من اگه باشم تمرکزم رو میذارم روی کوانت هرچند 3 ماه برای پیش بردن وربال هم بد نیست و باید تا یه جایی رسوندش لااقل.
    وربال: لغت از 1100 شروع (با فرض بودن در حد تافل یا آیلس) و نصفش رو پیش رفتی بیگ بوک رو شروع کن؛ بعد هم میتونی سوالات جاخالی رو از روی مگوش کار کنی که توی کتابخونه هست. ریدینگ همون بیگ بوک خوبه و شنیده ام منهتن 5 پاندی هم خوبه. آخر بار هم هر چی از ای تی اس دستت اومد؛ یه ریزنینگ داره و یه کتاب کلی و یادمه یکی نبودن.
    کوانت: از جزوه 100 صفحه ای ای تی اس و یا اگه میخوای کامل تر باشه از ویدیوهای مگوش شروع کن که دستت بیاد سوالا از چی هست و بعد هم فقط تست بزن و اشکالاتت رو در بیار. تست رو از مگوش (بیشتر از 500 تست هست فکر کنم) یا منهتن 5 پاندی میتونی کار کنی (منبع دیگه ای هم ممکنه خوب و یا بهتر باشه؛ بیشتر مهمه که تست بزنی و ببینی کجاها اشتباه میکنی). آخر بار هم همون ای تی اس ریزنینگ و خود ای تی اس. اگه (بازم میگم اگه و تمرکزت رو بیشتر بذار کوانت که حدود 170 بشی) وقت اضافه داشتی یه منبع لغت دیگه مانند 500 منهتن پیشرفته اش و یا مگوش و ... رو هم کار کن که البته تکراری هم داره با 1100.
    رایت رو نمیدونم دقیقا چون خودم هم فقط چند روز کار کردم از روی ای تی اس ریزنینگ (3 میخواستم و گرفتم خدا روشکر!)
    آخر بار هم تست های کامل بزن و آخر آخر بار نرم افزار پاورپرپ از ای تی اس (سایتشون هست) فکر کنم...
    دیتابیس نمرات رو ببین بیشتر دستت میاد چی و چطور بخونی.
    من حدود 3-4 ماه کار کردم و تقریبا همین برنامه که گفتم رو داشتم و 151 وربال و 165 کوانت شدم. البته دسامبر 2015.
    خطاب به دوست عزیز؛ Soniasa: چون تمامش رو کار نکرده ام و بعضا نشنیده ام متاسفانه نمیتونم چیزی بگم.
    موفق باشین
    مهران عزيز سلام و ممنون بابت توضيحات دقيقت و وقتي كه ميزاري.
    خيلي كامل و جامع بود.

سلام
    در این سایت شخصی اومده با توجه به توضیحاتی که داده و با توجه به نتایج آزمون های که در دست داشته یه جدول ماتریسی درست کرده برای بخش کوانت و وربال که به طور کلی مشخص میکنه که شما اگه دور هر پارت وربال و جوانت چندتا سوال رو درست جواب بدید چه نمره ای می تونید بگیرید. با توجه به اینکه در پارت دوم ازمون وربال و کوانت سطح سوالات با توجه به کارایی شما در پارت اول سنجیده و مشخص میشه،یعنی در پارت اول که ازمون سطح متوسط داره، اگه خوب پاسخ بدید، پارت دوم سختی در پیش خواهی داشت و اگه در سطح متوسط پارت اول پاسخ درست کمی بزنید، در پارت دوم سوالات اسونتر خواهد شد. حالت اول حالت خیلی خوبی هست و حالت دوم حالت بد!پس دونستن اینکه چندتا سوال رو در هر پارت جواب بدید می تونید امتیاز بهتری بگیرید، لازم و ضروری هست. توضیحات بیشتر رو می تونید در سایت اصلی بخونید ولی چون جدول کمی ممکنه اذیت کنه به صورت جدول اکسل قرار میدم که راحتتر باشه! البته بگم که تو کامنت هایی که برای این فرد گذاشتن، نتایج ازمون ها با این جدول تطبیق خیلی خوبی داره پس اعتبار دارد.

ستون اول هر جدول که زمینه زرد رنگ داره نشون دهنده اینه که چندتا سوال درست در ۲۰ تا سوال پارت اول وربال یا کوانت هست. سطر اول با زمینه زرد نیز برای تعداد سوالات درست از ۲۰ تا سوال پارت دوم در هر ازمون هست.

نکته: جدول برای بخش وربال رو نگاه کنید. تغییر رنگ شاخصی که بعد از ۷ پاسخ درست ( سطر ۸ ام) و ۱۲ پاسخ درست ( سطح ۱۳) از ۲۰ تا سوال پارت اول رو می تونید ببینید. در واقع عملکرد خوب در پارت اول با حداقل ۷ پاسخ یا ۱۲ پاسخ درست بهتون کمک میکنه که راحتتر بتونید امتیاز بیشتری در پارت دوم وربال بدست بیارید.

مثال: سه شرکت کننده داریم که هر یک ۱۶ سوال از ۴۰ سوال وربال رو درست جواب میدند.
    شرکت کننده اول: ۱۳درست در پارت اول و ۳ درست در پارت دوم که نتیجه طبق جدول میشه ۱۵۲ (حالت خوب )
    شرکت کننده دوم: ۸ درست در پارت اول و ۸ درست در پارت دوم که نتیجه طبق جدول میشه ۱۴۸ ( حالت متوسط )
    شرکت کننده سوم: ۶ درست در پارت اول و ۱۰ درست در پارت دوم که نتیجه طبق جدول میشه ۱۴۴ (حالت بد )

پس اگه در سطح متوسط قرار دارید برای ازمون جی ار ای و اگه بتونید در سطح سوالات متوسط جی ار ای به خوبی عمل کنید مثلا ۱۲ تا سوال رو حداقل درست جواب بدید، در پارت دوم با سوالات کمتری ( اما سخت ) می تونید امتیاز بیشتری بگیرید.
    اگه در پارت اول که سطح سوالات متوسط هست، نتونید به خوبی بر بیاد، در پارت بعد سوالات اسونتر هستند و باید سوالات خیلی بیشتر رو بتونید درست جواب بدید تا بتونید همون امتیاز قبلی رو بگیرید.

تحلیل قبلی رو هم می تونید رو جدول زیر برای بخش کوانت انجام بدید

موفق باشید

Senior Member Gclub آواتار ها

سلام کسی هست بتونه یه برنامه فشرده دوماهه به ما بده که این وربال جی آریی رو یه ده نمره ارتقاء بدم؟
    آخرین نمره ام 144 بود بدون آمادگی و بدون تمرین.
    الان دوماه فرصت دارم
    تافلم در حدود 100+.

کلاسهای آقای دکتر برزوآبادی رو می دانستم خوبه. اما دسترسی ندارم شرکت کنم متاسفانه.
    متشکرم

Junior Member

سلام من 1 سال وقت دارم برای اینکه بخونم برای GRE میشه لطفا راهنمایی کنین چه منابعی خوبه ؟

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

دوستان روش مطالعه شما چطوری بود؟ مثلا یه مدت فقط وربال خوندید بعدش بستید وربال رو رفتین سراغ کوانت یا اینکه هر دو رو با هم پیش بردید؟ اگه روش شما دومی بوده، بهتره که زمان یک روز رو بین وربال و کوانت تقسیم کنیم یا اینکه مثلا روزهای زوج وربال و روزهای فرد کوانت بخونیم؟

لطفا اظهار نظر کنید.
    ممنون
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

سلام و درود خدمت همه ی دوستان. ۳۰ دقیقه زمان اختصاص داده شده برای analytical wrirting شامل خوندن متن سوال هم میشه یا اینکه اول سوالو میخونیم و بعد زمان نوشتن شروع میشه؟ با تشکر فراوان. موفق باشید.

Junior Member silver_star973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Science

سلام
    دوستان من حدودا 6 ماه فرصت دارم برای آزمون جی ار ای ، متاسفانه چون دانشجو هستم نمیتونم تمام وقت براش بخونم، تو این فرصت از چه روش مطالعه و یا منبعی استفاده کنم که بهتر باشه. (با توجه به اینکه دانشجو هستم و به زبان انگلیسی درس می خ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)