صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 125

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

سلام برای اشنایی با استراتژی های پاسخ دهی به سوالات وربال چه منبعی رو پیشنهاد میکنین؟
    و اینکه رایتنیگ و بعد از 1100 شروع کنم؟
    دو ماه فرصت دارم
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafooor نمایش پست ها
    سلام برای اشنایی با استراتژی های پاسخ دهی به سوالات وربال چه منبعی رو پیشنهاد میکنین؟
    و اینکه رایتنیگ و بعد از 1100 شروع کنم؟
    دو ماه فرصت دارم
    ممنون
    سلام.
    ویدئوهای مگوش بد نیست ولی معجزه هم نمیکنه. منهتن هم یه سری کتاب داره هم برای وربال و هم کوانت که آموزشی هست و من قسمتی از یکی از جلدهاش رو برای سوال های ریدینگ خوندم و اصلا جالب نبود؛ هر چند شنیده بودم خوبه...
    شما با مرور لغات، ریدینگ زیاد از بیگ بوک یا اکچوال تست ها و زمان بندی میتونی از پس وربال بر بیای.
    من رایتینگ را آخر از همه شروع کردم و وقت هم خیلی کم گذاشتم براش چون شنیده بودم زیاد برای رشته های مهندسی مهم نیست و 3 هم خوبه!
    بعد از نیمی از 1100 برو ریدینگ بیگ بوک شروع کن و بعد از 1100 هم اگه یه سری لغت دیگه مثل 1000 مگوش یا 1000 منهتن (یا حداقل 500 پیشرفته اش) یا ورد اسمارت رو کار کن و مرور کن. بعد هم اون تست های TC, SE رو هم از ای تی اس کار کن (مگوش هم خوبه ولی لغت جدید زیاد داره) به همراه ریدینگ ای تی اس (منهتن 5 پندی شنیده ام خوبه؛ خودم کار نکردم)...
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

سلام دوستان .من امتحان دادم 24 اگوست و افتضاح بود!290 شدم!
    1100 رو خوندم بعلاوه سوالای وربال مگوش که تو این فروم بود و تمامی لغاتی که بلد نبودم رو یادداشت میکردم و هر روز دوره میکردم.ای تی اس رو خوندم و همینطور کاپلان رو ورد اسمارت هم تا وسطاش خونده بودم اما واقعا نمیدونم چرا اینطوری شد انقدر فکر نمیکردم بد بشه نتیجم.بیگ بوک روزای اخر چند تا نمونه زدم از ریدینگهاش و تست های برز ابادی هم نزدیک امتحان جسته گریخته میزدم
    در حال حاضر شروع کردم به خواندن ادامه ورد اسمارت و وربال ادونتیج هم میخوام شروع کنم.مجلات اکونومیست و روزنامه های خارجی هم شروع کردم روزی یک متن میخونم لغاتش رو در میارم و دایره لغات میسازم....
    لطفا راهنمایم کنید من 320 میخوام رشتم مدیریته و مهمه این نمره تو رایتینگ مشکلی ندارم وربالم شد 138!!!! کوانتمم که معلومه...افتضاااح
    من میخوام تو اذر ماه امتحان بدم به نظرتون میتونم نمرم رو به 320 یا حداقل 315 برسونم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    سلام دوستان .من امتحان دادم 24 اگوست و افتضاح بود!290 شدم!
    1100 رو خوندم بعلاوه سوالای وربال مگوش که تو این فروم بود و تمامی لغاتی که بلد نبودم رو یادداشت میکردم و هر روز دوره میکردم.ای تی اس رو خوندم و همینطور کاپلان رو ورد اسمارت هم تا وسطاش خونده بودم اما واقعا نمیدونم چرا اینطوری شد انقدر فکر نمیکردم بد بشه نتیجم.بیگ بوک روزای اخر چند تا نمونه زدم از ریدینگهاش و تست های برز ابادی هم نزدیک امتحان جسته گریخته میزدم
    در حال حاضر شروع کردم به خواندن ادامه ورد اسمارت و وربال ادونتیج هم میخوام شروع کنم.مجلات اکونومیست و روزنامه های خارجی هم شروع کردم روزی یک متن میخونم لغاتش رو در میارم و دایره لغات میسازم....
    لطفا راهنمایم کنید من 320 میخوام رشتم مدیریته و مهمه این نمره تو رایتینگ مشکلی ندارم وربالم شد 138!!!! کوانتمم که معلومه...افتضاااح
    من میخوام تو اذر ماه امتحان بدم به نظرتون میتونم نمرم رو به 320 یا حداقل 315 برسونم؟

سلام.
    من فکر نمیکنم بشه به 320 رسوند در عرض 3 ماه. 320 جز نمرات ایده آل محسوب میشه و داشتن q خیلی خوب بالای 165 الزامیه. که v هم بالای 150 بشه ( البته بازم سخته) و در نهایت اورال بره بالای 315.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwe نمایش پست ها
    سلام.
    من فکر نمیکنم بشه به 320 رسوند در عرض 3 ماه. 320 جز نمرات ایده آل محسوب میشه و داشتن q خیلی خوب بالای 165 الزامیه. که v هم بالای 150 بشه ( البته بازم سخته) و در نهایت اورال بره بالای 315.
    به نظرم شما برید تجربیات رو بخونید و بر اساس اون بشینید برنامه ریزی کنید. این تجربیات ب آدم ایده میدن و تا حدی از اشتباهات رایج جلوگیری میکنن. من خودم همه این تجربیات را ک برام مفید بودند رو یادداشت میکردم و مرورم میکردم ک مفید بود. به طور کلی من فکر میکنم شما مسیر رو اشتباه رفتین که نمره تون کم شده.

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام سه ماه دیگه امتحان بدم. البته پارسال هم دو ماه خوندم و کلاس رفتم اما نمره ام خیلی بد شد. الان تو نحوه خوندن و برنامه ریزی گیجم. نظرتون در مورد بسته های برنامه ریزی مگوش چیه؟ لطفا راهنمایی کنید.
    بسیار ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mineh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام سه ماه دیگه امتحان بدم. البته پارسال هم دو ماه خوندم و کلاس رفتم اما نمره ام خیلی بد شد. الان تو نحوه خوندن و برنامه ریزی گیجم. نظرتون در مورد بسته های برنامه ریزی مگوش چیه؟ لطفا راهنمایی کنید.
    بسیار ممنون
    با سلام،

شما چرا پست اول این تاپیک و لینک های داده شده رو چک نمی کنید؟ تمامی اطلاعات لازم رو می تونید از اونها پیدا کنید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان من دفعه پیش که 5 خرداد بود امتحان دادم شدم 302و v:147, q:155, w:3 اینبار میخام دوباره امتحان بدم و فقط کوانت و رایتینگ بزنم . میخام رایتینگمو برسونم به 4 ، پیشنهادی داریر دوستان که چیا بخونم که این نمررو کسب کنم؟ آیا خیلی سخته از 3 به 4 رسوندن یا امکان پذییره ؟ از کسایی که 4 آوردن خواهش میکنم بیان واز تجربیاتشون بگن
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران، روان‌شناسی بالینی MS

نقل قول نوشته اصلی توسط mineh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بسیار ممنون
    سلام،
    دوستان من هم مثل بسیاری، تازه کار هستم و پر از سوال.
    ولی باور کنید پست‌های قبلی، مخصوصا پست اول همین تاپیک انقدر اطلاعات جامع و عالی می‌ده که شما رو تقریبا بی نیاز میکنه.
    اون پست با دقت جمع آوری شده (که جای تشکر بسیار از مدیران انجمن داره)
    شما وقت بذاری، آن پست رو‌ بخونی و بعد تجربیات دو سه سال اخیر، (بگردی در فروم راحت پیدا میکنی) و از نکات نت برداری کن، و بعد شروع کنی، میتونی با اطمینان جلو بری.
    امیدوارم موفق باشی

راستی برای کسانی که Qشون ضعیفه (مثل من)، مخصوصا در رشته‌های انسانی،
    پیشنهاد میکنم اول همون مباحث کوانت آزمون رو به فارسی درش‌تبحر پیدا کنن، و بعد برن سراغ انگلیس.
    با آرزوی موفقیت برای همگی‌مون

سلام.خیلی ممنونم که وقت میذارید و به سوالات جواب میدید.من از اول تاپیک نظر دوستان رو خوندم و تقریبا دستم اومده چه منابعی رو مطالعه کنم.این اولین پست منه و امیدوارم منم با کسب نمره خوب بتونم راهنمای خوبی باشم .فقط سوالی که دارم اینه که آیا کسی در مورد کتاب vocabulary for college bound students چیزی شنیده؟از دوستانی که این کتاب رو مطالعه کردن خواهش میکنم نظرشونو بگن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)