صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 125

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    با سلام،

شما چرا پست اول این تاپیک و لینک های داده شده رو چک نمی کنید؟ تمامی اطلاعات لازم رو می تونید از اونها پیدا کنید.

موفق باشید.
    به نظرم شما چن صفحه از تجربیات بچه ها رو بخونید کاملا متوجه میشید. خیلی کامل راهنمایی کردن.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط qwe نمایش پست ها
    به نظرم شما چن صفحه از تجربیات بچه ها رو بخونید کاملا متوجه میشید. خیلی کامل راهنمایی کردن.
    سلام

کاربر گرامی قبل از ارسال پاسخ، لطفا دقیق پست رو بخونین، تا پاسخ اشتباه ندین.
    این پست من پاسخ به سوال یکی از کاربران بود (که در غالب سوال بیان شد) که چرا ایشون پست اول رو که لینک به تاپیک های چکیده و مرتبط داده رو چک نمی کنن؟ چون اون تاپیک های معرفی شده تجمیع نظرات و تجربیات کاربرانی هست که نمرات بالا کسب کرده اند.
    این پست احتیاج به پاسخ نداشت، چون خودش پاسخ بود.

موفق باشین.

سلام دوستان
    من میخوام GRE ثبت نام کنم و هنوز شروع به خوندن نکرده م. حداقل دو ماه میخوام مطالعه کنم.
    بنظر شما بهترین تاریخ در این بازه زمانی چی میتونه باشه؟ یعنی هم فرصت کافی برا اپلای داشته باشم بل ددلاین ها، هم فرصت کافی برای مطالعه.
    خودم نیمه اول نوامبر رو درنظر دارم. ولی اگر دیرتر هم بشه آیا وقت کافی برای انجام اپلای خواهم داشت؟ (تافل رو داده م و کلیه مدارکم حاضر و ترجمه شده هست - میمونه یه gre و هماهنگی ریکام ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام GRE ثبت نام کنم و هنوز شروع به خوندن نکرده م. حداقل دو ماه میخوام مطالعه کنم.
    بنظر شما بهترین تاریخ در این بازه زمانی چی میتونه باشه؟ یعنی هم فرصت کافی برا اپلای داشته باشم بل ددلاین ها، هم فرصت کافی برای مطالعه.
    خودم نیمه اول نوامبر رو درنظر دارم. ولی اگر دیرتر هم بشه آیا وقت کافی برای انجام اپلای خواهم داشت؟ (تافل رو داده م و کلیه مدارکم حاضر و ترجمه شده هست - میمونه یه gre و هماهنگی ریکام ها)
    سلام.
    بیشترشون از 1 ژانویه شروع میشه ولی اواسط دسامبر هم دیده ام و ممکنه قبل تر هم باشه و من ندیده باشم. شما حدود 2 هفته برای مشخص شدن نمره رایت هم در نظر بگیر. بیشتر دانشگاه ها اشکالی نداره اگه یکی دو هفته دیرتر ریپورت تافل و جی آر ای بهشون برسه (بازم ازشون بپرس برای احتیاط) و مهم همون تاریخ اپلای آنلاین هست (البته من یکی بعد ددلاین هم اپلای کردم با موافقت دانشکده و اتفاقا پذیرش هم داد).
    شما ببین چه دانشگاه هایی میخواهی اپلای کنی و ددلاین هر کدوم رو بر اساس دانشکده در بیار چون شاید دانشکده ها هم با هم فرق داشته باشند در این مورد؛ پیدا کردن دانشگاه و استاد و ... رو به بعد از امتحان موکول نکن که زمان بر هست.
    زودتر هم جی آر ای رو شروع کن که وقت کم نیاری!
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

سلام دوستان. ددلاین دانشگاه های من همشون 1 دسامبر هست. تو لینکشون ننوشته که میتونی بعدا ریپورت رو بفرستی یا نه. حتی بعضی هاشونم تاکید کردن که باید همه چیزا حتی ریپورت نمرات رو تا 1 دسامبر بفرستی وگرنه بررسی نمیشه اپلیکیشن. من میخاستم 2 نوامبر امتحان بدم ولی گفتم شاید اگه 8 یا 14 نوامبر بدم وقت بیشتری داشته باشم واسه مرور چیزای که خوندم ... به نظرشما 14 نوامبر امتحان دادن ریسک نیست با توجه به اینکه دو هفته بعد یعنی دقیقا سر ددلاین نمره رو میتونم ریپورت کنم؟ حتی تاریخای 21 و 22 نوامبر هم اعلام شده واسه امتحان..ولی خب من گفتم دیگه اونا خیلی دیرن. ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

سلام
    من دروس تصویری مگوش را از کتابخانه دانلود کردم
    متاسفانه قسمت وربالش که میخواستم باز نمیشه
    از دوستان کسی هست این مشکل و داشته باشه؟

Junior Member

ممنون. برای قسمتهای دیگه وربال چه کتابی و بخونم؟
    و اینکه این تستهای SE, Tc منظورتون تستهای official Guide هست؟
    برای کوانت تستهای math review زدم بعدش چه پیشنهادی دارین؟
    ممنوون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    ویدئوهای مگوش بد نیست ولی معجزه هم نمیکنه. منهتن هم یه سری کتاب داره هم برای وربال و هم کوانت که آموزشی هست و من قسمتی از یکی از جلدهاش رو برای سوال های ریدینگ خوندم و اصلا جالب نبود؛ هر چند شنیده بودم خوبه...
    شما با مرور لغات، ریدینگ زیاد از بیگ بوک یا اکچوال تست ها و زمان بندی میتونی از پس وربال بر بیای.
    من رایتینگ را آخر از همه شروع کردم و وقت هم خیلی کم گذاشتم براش چون شنیده بودم زیاد برای رشته های مهندسی مهم نیست و 3 هم خوبه!
    بعد از نیمی از 1100 برو ریدینگ بیگ بوک شروع کن و بعد از 1100 هم اگه یه سری لغت دیگه مثل 1000 مگوش یا 1000 منهتن (یا حداقل 500 پیشرفته اش) یا ورد اسمارت رو کار کن و مرور کن. بعد هم اون تست های TC, SE رو هم از ای تی اس کار کن (مگوش هم خوبه ولی لغت جدید زیاد داره) به همراه ریدینگ ای تی اس (منهتن 5 پندی شنیده ام خوبه؛ خودم کار نکردم)...
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

سلام دوستان
    من برای آزمون 18 اکتبر ثبت نام کردم ولی بیشتر هدفم این هست که کوانت رو نمره بالایی بشم چون دانشگاه از من فقط کوانت رو میخواهد(برای اپلای فوق).اما قصد دارم که یک سال یا یک سال و نیم دیگه توی آزمون GRE مجددا شرکت کنم و هدف هم نمره 325 به بالا با رایتینگ 4 به بالا هست(برای اپلای دکتری) .به نظر شما ارزش داره که آدم برای یک سال اشتراک سایتی مثل Magoosh رو بخره؟؟چون با توجه به چیزی که توی سایتشون گفتن هر6 ماه با پلن مگوش 5 نمره نمره زیاد تر میشه؟؟یا نه کلا همون 6 ماهش هم زیاده؟؟و تمام مطالبش تکراری هست؟؟نظرتون در مورد Crunchprep چی هست؟؟
    با تشکر

Junior Member

سلام سوالات پاورپرپ و هر چی گشتم در کتابخانه پبدا نکردم
    از دوستان کسی لطف میکنه لینک اشو برام بذاره
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafooor نمایش پست ها
    سلام سوالات پاورپرپ و هر چی گشتم در کتابخانه پبدا نکردم
    از دوستان کسی لطف میکنه لینک اشو برام بذاره
    ممنون
    https://www.ets.org/gre/revised_gene...are/powerprep2
    و ساير متريال ها https://www.ets.org/gre/revised_gene...epare_c_150213
    موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)