صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 125

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    من حدود دو ماهه برای ازمون ایلتس میخونم اما هنوز اماده نیستم و راستشو بخواین یجورایی میترسم مخصوصا اسپیکینگ ولی نسبت به ازمون gre با اینکه میدونم خیلی سخته این حسو ندارم. حالا شک دارم اول فشرده بخونم و جی ار ای بدم تا سطح عمومی و واژگانم بره بالا و با اعتماد بنفس بیشتری ایلتس بدم یا نه این اشتباهه. سطح زبانم متوسطه و در استعداد دکتری ملی هم بدون خوندن 50 درصد زدم. لطفا راهنمایی کنن دوستان ممنونم.

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط keihanviolin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود دو ماهه برای ازمون ایلتس میخونم اما هنوز اماده نیستم و راستشو بخواین یجورایی میترسم مخصوصا اسپیکینگ ولی نسبت به ازمون gre با اینکه میدونم خیلی سخته این حسو ندارم. حالا شک دارم اول فشرده بخونم و جی ار ای بدم تا سطح عمومی و واژگانم بره بالا و با اعتماد بنفس بیشتری ایلتس بدم یا نه این اشتباهه. سطح زبانم متوسطه و در استعداد دکتری ملی هم بدون خوندن 50 درصد زدم. لطفا راهنمایی کنن دوستان ممنونم.
    فرمولی نداره هر شیوه ای که به نظرتون میتونید نتیجه ی بهتری بگیرید همونطوری امتحان بدید. در کل GRE بخش وربال نیاز به دامنه لغت وسیعی داره و وقت گیر هست (یعنی همش لغت نیست و ممکنه فشرده خوندن اذیتتون کنه). آیلتس به نظرم بیشتر تکنیک هست تا دانش زبان پس اصلا تصور نکنید که باید لغت های زیادی براش بلد باشید و توصیه میکنم برای اینکه مشکلتون حل بشه حتما با یک پارتنر تمرین کنید یا حداقل با ضبط کردن صدای خودتون میتونید تمرین کنید.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

باسلام

من در یک ماه اخیر، دو بار امتحان GRE دادم که متأسفانه هر دو بار نمره کوانت که قسمت پر اهمیت امتحان برای رشته من هست رو بد دادم، بار اول 154 و بار دوم 155 شدم، در صورتیکه که بار دوم خیلی خیلی تمرین کردم و در واقع تنها کوانت رو خوندم، اما نمی دونم چرا تفاوتی نکرد. رشته لیسانس و فوق من هردو اقتصاد بوده، دانشگاه تهران و شریف، به نظر خودم ریاضیم خیلی ضعیف نیست ولی خلی کند هستم.
    منابعی که برای کوانت خوندم:
    آفیشال ای تی اس، پرکتیس کوانت ای تی اس و سوال های کاغذی ای تی اس، منهتن 5 پوندی، 200تست از 500 تست مگوش و دو تا امتحان جامه پاور پرپ رو هم دادم.
    مشکل من اینه که سر جلسه امتحان برای 8 تا سوال اول مجبورم خیلی وقت بزارم بخصوص که الان هم سخت تر شده و هم نکته ای تر و کلا هشت سوال اول به نظرم از همه سوال های منابع موجود تو خود امتحان اصلی سختتره!! به خاطر همین اصلا به سوالهای نمودار و جدول و بررسی دیتا ها نمی رسم اغلب 3 تا 4 سوال رو در دو قسمت نمی تونم بزنم
    تصمیم دارم برای بار دوم امتحان بدم اما نگرانم که باز هم تغییری نکنه. ممنون میشم اگر کسی توصیه و یا راهکاری داره بهم بگم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان. من 12 اسفند آزمون GRE نوشتم و تقریباً میشه گفت یک ماه وقت دارم برای اون آزمون
    در امتحان تافل هم چند روز پیش شرکت کردم.
    الان که میخوام شروع کنم منابع متنوعی توسط دوستان معرفی شده که کلا گیج شدم.
    خواهشی که دارم اینه که منابعی که من میتونم این آزمون رو تا یک ماه دیگه به سرانجام برسونم بهم معرفی کنید به ترتیب اولویت.
    ممنون
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

نقل قول نوشته اصلی توسط ati88 نمایش پست ها
    باسلام

من در یک ماه اخیر، دو بار امتحان GRE دادم که متأسفانه هر دو بار نمره کوانت که قسمت پر اهمیت امتحان برای رشته من هست رو بد دادم، بار اول 154 و بار دوم 155 شدم، در صورتیکه که بار دوم خیلی خیلی تمرین کردم و در واقع تنها کوانت رو خوندم، اما نمی دونم چرا تفاوتی نکرد. رشته لیسانس و فوق من هردو اقتصاد بوده، دانشگاه تهران و شریف، به نظر خودم ریاضیم خیلی ضعیف نیست ولی خلی کند هستم.
    منابعی که برای کوانت خوندم:
    آفیشال ای تی اس، پرکتیس کوانت ای تی اس و سوال های کاغذی ای تی اس، منهتن 5 پوندی، 200تست از 500 تست مگوش و دو تا امتحان جامه پاور پرپ رو هم دادم.
    مشکل من اینه که سر جلسه امتحان برای 8 تا سوال اول مجبورم خیلی وقت بزارم بخصوص که الان هم سخت تر شده و هم نکته ای تر و کلا هشت سوال اول به نظرم از همه سوال های منابع موجود تو خود امتحان اصلی سختتره!! به خاطر همین اصلا به سوالهای نمودار و جدول و بررسی دیتا ها نمی رسم اغلب 3 تا 4 سوال رو در دو قسمت نمی تونم بزنم
    تصمیم دارم برای بار دوم امتحان بدم اما نگرانم که باز هم تغییری نکنه. ممنون میشم اگر کسی توصیه و یا راهکاری داره بهم بگم.
    شما خودت مشکلی رو که توی کوانت داری توضیح دادی. تست هایی که کار کردی کاملا برای آزمون کافی هست و باید روی سرعت تست زدنت کار کنی. اگر مشکلی روی یه بخش خاص از کوانت داری و میبینی توی تست زدن اون قسمت رو کمتر می زنی یعنی باید مجدد تئوریش رو بخونی(اگر تست ها رو بدون در نظر گرفتن وقت میتونی بزنی یعنی توی مفاهیم مشکلی نداری البته این کار صرفا برای شروع خوبه). قبل از آزمون آزمون های ماک رو حتما بزن(دو تا ETS و شش تا تست آنلاین منهتن ، بقیه چندان مطابق آزمون نیستند و توصیه نمی کنم ولی اگر مشکل زمان بندیتون حل نشد میتونید سراغ اونها هم برید شش تا تست بارونز، کاپلان و...)
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 12 اسفند آزمون GRE نوشتم و تقریباً میشه گفت یک ماه وقت دارم برای اون آزمون
    در امتحان تافل هم چند روز پیش شرکت کردم.
    الان که میخوام شروع کنم منابع متنوعی توسط دوستان معرفی شده که کلا گیج شدم.
    خواهشی که دارم اینه که منابعی که من میتونم این آزمون رو تا یک ماه دیگه به سرانجام برسونم بهم معرفی کنید به ترتیب اولویت.
    ممنون
    اگر یه گشتی توی تاپیک های مرتبط بزنید مطمئنا اطلاعات خوبی پیدا خواهید کرد.
    از نظر من منابع به ترتیت اولویت:
    کتاب های خود ETS . ریزنینگ وربال و کوانت ، و کتاب آفیشیال گاید.
    کتاب پنج پوندی منهتن بخش ریاضی و ریدینگ.
    تست ها و ویدیوهای مگوش.

برای لغت که خیلی توی دو ماه کاری نمیشه کرد. 1100 ، 1000 لغت مگوش، 500 لغت ضروری منهتن. دوستان وربال ادونیج و ورد اسمارت و... رو پیشنهاد دادند که من کار نکردم.
    آزمون های ماک رو که تو پست قبلی گفتم رو هم به اینا اضافه کنید.
    *** Never Give Up ***

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

با سلام

من هفته قبل 162 شدم و قبلا 158 شده بودم، تنها چیزی که نمره من بالا برد منهتن 5 پوندی بود. تا میتونید تست بزنید. البته سوالی نبود که من تو این کتاب ندیده باشم منتها وقت کم اوردم.

امیدوارم موفق باشید

سلام دوستان
    براي كسي كه ٢ ماهه آيلتس آكادميك ٧ گرفته( اولين امتحان و بدون دونستن ترفند و اين چيزايي كه مي گن آيلتس داره)، چه قدر زمان لازمه تا بتونه براي جي آر اي آماده بشه؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد چون من شنيدم از بعضي ها كه اين امتحان خيلييييي وحشتناكه و اصلا مثل خوندن آيلتس نيست و از طرفي بعضيها مي گن اونقدري سخت نيست. البته اينم در نظر بگيريد كه دبيرستان رياضي خوندم ولي رشته دانشگاهيم به جز سال اول بقيش با رياضي و فيزيك اينا كاري نداشت.

Junior Member sourenika آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    متلورژی صنعتی __> شناسایی و انتخاب

سلام
    من تمام منابع گفته شده در چکیده را میخوام بخونم.(مهم تر ها ). و برنامه ریزیم اینه که حدود ۶ ماه بخونم.سطح زبانم خوبه (آیلتس آکادمیک ماک دادم : ریدینگ ۶/۵، اسپیکینگ ۷/۵، لیستنینگ ۷، رایتینگ ۶).درک مطلبم بد نیست ومعمولا خیلی خوب از استدلال رد گزینه جواب را پیدا میکنم.یادگیریم هم بالاست.شدیدا هم معتاد لایتنر هستم.مخصوصا اگر خودم بنویسم.
    وربال:
    ابتدا باید ۵۰۴ و اسنشال ووردز را بخونم.بعدش ۱۱۰۰ + ۱۰۰ منهتن (یا ۱۱۰۰ بارونز ،،،کدومش خوبتره؟ ز) + فلش کارته مگوش
    ریدینگ: کتاب ets ،،، برای وربال ریزنینگ......منهتن ۵ پوندی..... کتاب بیگ بوک.... و نمونه هایی دیگر یرای اینکه متن زیاد ببینم
    Se & Tc : کتاب آفیشال گایدز ..... وربال ریزنینگ ... شاید منهتن جلد ۸

برای کوآنت :
    فصل ۷ کتاب آفیشال گایدز
    ویدیو های مگوش و اون حدود ۵۰۰ سوالی که داره
    کتاب ets ، کوانت ریزنینگ
    منهتن ۵ پوندی
    در پایان اگر وقت شد بیگ بوک

برای رایتینگ:
    آفیشال گایدز
    پول آف های سایت ets
    و دیدن و خوندن سمپل

با توجه به این اضاع، اصلا میشه ۶ماهه اینارو بخونم؟،یا خیلی رویاییه؟

اگر میشه خوند، روزی چقدر زمان بزارم؟
    اگر کسی فرصت داره (همتون هم ماشالله با تجربه اید)،،، بیاد خصوصی برای منم برنامه پیشنهادی هم بده، خیلی ممنون میشم.حسابی گیج شدم.یا اینجا بگید چجوری و به چه ترتیب بخونم؟

برنامه خودم: وربال و یادگیری لغات تا آخرین لحظه
    کوآنت از همین الان یکم واژه ها رابخونم و تمرین کنم
    ریدینگ از وسطای کتاب سوم.مثلا ۱۱۰۰ بارونز
    رایتینگ هم از الان روی گرامرم کار کنم(چون گوشی یاد گرفتم، ًضعیفم)،نمونه بخونم و.....

ببخشید زیاد شد..پیشاپیش از همتون ممنونم

If you don`t build your Dream, someone will hire you to build theirs
    Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible
    If opportunity doesn't knock, Build a Door
    The Best way to predict the Future is to Make it

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول

سلام دوستان
    اگر ممکنه راهنماییم کنید
    من 2 ماه وقت دارم برای امتحان GRE
    زبانم خوبه، IELTS 8 دارم
    1 ترم هم درس های پیش نیاز تو دانگاه اینجا خوندم
    الان ینطرتون چه منابعی رو بخونم که جی آر ای رو توی 2 ماه بتونم نمره قابل قبولی بگیرم

ممنون از کمکتون
    No mountain is too high for me to climb it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)