صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 125

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دقیق متوجه 0 نمیشم یعنی چی.... اما اگر منظورتون پاک پاک است، باید بگم که کارتون تو این مدت بسیار سخت است چون واقعا جی ار ای بسیار چالش برانگیز است.
    شما اگر سطحی از خودتون رو میگفتید شاید میشد چیزی گفت مثلا نمره از امتحانات زبان تافل آیلتس و یا....
    همچنین منظورتون از نمره متوسط یعنی چند؟ برای یه دانشجوی مهندسی 315 متوسطه اما برای یه دانشجوی ادبیات 315 عالیه.
    در ضمن پارتهای جی ار ای با هم متفاوت هستند و استراتیژیهای متفاوتی دارند. مثلا اگر از بچه های فنی باشی برای کوانت دو ماه نیم زمان مناسبی برای گرفتن نمره خوب است و این زمان بسته به پیشینه دانش شما از ریاضی متفاوت است.
    شما باید یک دامنه ای رو مشخص کنید مثلا 300 تا 305 تا بشه نظر داد اون هم با احتمال و از روی تجاربی که در این فروم وجود دارد وگرنه قطعیتی در کار نیست.
    اما من باور دارم که با پشتکار و برنامه میشه به هدف رسید.

موفق باشید.
    خیلی ممنونم . من قبلا کامپیوتر خوندم و میخوام بزینس بخونم در واقع اجبار نیست ولی چون معدلم کمه باید امتحان بدم . به خاطر همین یهتره نمره بالاتر از متوسط بیارم که الا نمیدونم متوسط چنده برای من . من ایلتس امتحان دادم و دوباره دارم میدم در حد 6.5 در نظر بگیرین ...... خوب ریاضی تو دانشگاه و دبیرستان خوندم . خیلی نا آشنا نیستم . الان با این تغییر رشته چه نمره ای برام مناسب هست و تو هر پارتی چه سطحی باید داشته باشم . خیلی ممنونم

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_e نمایش پست ها
    خیلی ممنونم . من قبلا کامپیوتر خوندم و میخوام بزینس بخونم در واقع اجبار نیست ولی چون معدلم کمه باید امتحان بدم . به خاطر همین یهتره نمره بالاتر از متوسط بیارم که الا نمیدونم متوسط چنده برای من . من ایلتس امتحان دادم و دوباره دارم میدم در حد 6.5 در نظر بگیرین ...... خوب ریاضی تو دانشگاه و دبیرستان خوندم . خیلی نا آشنا نیستم . الان با این تغییر رشته چه نمره ای برام مناسب هست و تو هر پارتی چه سطحی باید داشته باشم . خیلی ممنونم
    پس صفر صفر هم نیستید و این خیلی کمک کننده است.
    خیلی سخته که بشه نمره ای گفت. معمولا نمرات بالاتر از 320 با کوانت بالای 168 نمره خوب و قابل قبولیه. اگر اجبار نیست و برای پوشش معدل است 310 تا 15 میتونه امیدوارکننده باشد. البته نمره جی اآر ای هرچه بالاتر باشه بهتر و موثرتره.
    به نظر من 2.5 ماه میتونه برای گرفتن همچین نمره ای (310 تا 315) با توجه به پیشینه شما کافی باشد. البته این میتونه به میزان پشتکار و تمرکز و حتی زمان مطالعه در طول روز بستگی داشته باشد.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    پس صفر صفر هم نیستید و این خیلی کمک کننده است.
    خیلی سخته که بشه نمره ای گفت. معمولا نمرات بالاتر از 320 با کوانت بالای 168 نمره خوب و قابل قبولیه. اگر اجبار نیست و برای پوشش معدل است 310 تا 15 میتونه امیدوارکننده باشد. البته نمره جی اآر ای هرچه بالاتر باشه بهتر و موثرتره.
    به نظر من 2.5 ماه میتونه برای گرفتن همچین نمره ای (310 تا 315) با توجه به پیشینه شما کافی باشد. البته این میتونه به میزان پشتکار و تمرکز و حتی زمان مطالعه در طول روز بستگی داشته باشد.

موفق باشید.
    خیلی ممنونم . نمیدونم نمره گرفتن خیلی مشکله؟ یعنی آخه تو آیلتس هرچه قدرم کار کرده باشی یه بخشی شانسی هست . حواست پرت بشه . سوالا خیلی نا اشنا باشه . یا چیزای دیگه . ولی بعضی امتحان ها بستگی به تلاش داره و اگر کار کنی نمره میاری خیلی به شرایط محیطی ربط نداره.این هم همینطوره یا مثل ایلتس ریسکی هست . کاش مثل آیلتس آزمون سمپل بود خودتو تست میکردی

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_e نمایش پست ها
    خیلی ممنونم . نمیدونم نمره گرفتن خیلی مشکله؟ یعنی آخه تو آیلتس هرچه قدرم کار کرده باشی یه بخشی شانسی هست . حواست پرت بشه . سوالا خیلی نا اشنا باشه . یا چیزای دیگه . ولی بعضی امتحان ها بستگی به تلاش داره و اگر کار کنی نمره میاری خیلی به شرایط محیطی ربط نداره.این هم همینطوره یا مثل ایلتس ریسکی هست . کاش مثل آیلتس آزمون سمپل بود خودتو تست میکردی
    power prep رو امتحان کنید معمولا بسیار نزدیک به جی آر ای تلقی میشود.
    شانس شاید وجود داشته باشد اما درصد معناداری نخاهد بود. به شخصه احساس میکنم با مدیریت زمان و کیفیت مطالعه میشه مشکل استرس و شانس رو به حداقلترین حالت که معنی دار نباشد، رساند.
    موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

سلام.

یک سوال کسی تحربه یا اطلاعی درباره تصحیح رایتینگ در سایت دکتر برزآبادی داره؟ چه کسی تصحیح میکنه؟ چقدر طول میکشه و ... تو خود سایت جزئیاتی نوشته نشده..

ممنون

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    من نقطه ضعفم ریدینگ هست حتی نمره ریدینگ تافلم هم خوب نشد 23.
    چیکار کنم برای جی آر ای جبران کنم؟ لطفا منابع کمکی رو بهم معرفی کنید. سپاس
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نقطه ضعفم ریدینگ هست حتی نمره ریدینگ تافلم هم خوب نشد 23.
    چیکار کنم برای جی آر ای جبران کنم؟ لطفا منابع کمکی رو بهم معرفی کنید. سپاس
    سلام
    شما منابع لازم ندارید. ریدینگ های واقعی بخونید. اخبار بخونید. نیویورکر. economist. گاردین و اتلانتیک آسان هست. ان وای تایمز. نشنال جئوگرافی یا کتاب داستان اگر فرصت دارید. خودتون رو در ریدینگ غرق کنید. فقط مشکل شما چی هست؟ کند هستید؟ میخونید ولی از متن درکی ندارید؟ کلمات مجزا درک می کنید ولی در جمله نمیتونید متصل کنید؟ نمیتونید در ذهن جمع بندی داشته باشید؟ مطالب فراموش می کنید؟ یا مشکل اسکیل دارید؟ یک مقدار واضح تر توضیح بدید لطفا اگر ممکن هست. در ضمن یک تاپیک خیلی کامل دوستان تهیه کردند. موفق باشید

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

ممنونم از توضیح شما...
    ببینید من همونطور که خودتون هم گفتید نمی تونم یه جمع بندی خوبی از متن خونده شده رو توی ذهنم داشته باشم. علاوه بر مواردی که گفتید و من هم حتما در نظر می گیرم می خواستم بدونم برای نمره بالای 150 ور وربال چه منابعی باید مطالعه بشن؟
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

Junior Member

سلام دوستان
    من برنامه دارم ۱۰ هفته وقت بزارم واسه خوندن GRE جنرال (این حداکثر زمانیه که دارم)، هر هفته ۱۲ ساعت
    من به واسطه لیسانسم که به انگلیسی بوده زبانم بد نیست. آیلتس رو با یک هفته مطالعه ۷ شدم
    رشته ام کامپیوتر هست. هیچ تجربه ای تو GRE ندارم ولی بنظرم تو کوانت بهتر از وربال باشم
    با این تفاسیر حدودا به چه نمره ای میتونم امید داشته باشم؟ ممنون میشم اگه یک بازه ی نمره ی واقع بینانه بهم بگید.
    و اینکه اگه هدفم ۳۳۰ به بالا باشه، چقدر این زمانبندی بالا رو باید تغییر بدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Leap نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برنامه دارم ۱۰ هفته وقت بزارم واسه خوندن GRE جنرال (این حداکثر زمانیه که دارم)، هر هفته ۱۲ ساعت
    من به واسطه لیسانسم که به انگلیسی بوده زبانم بد نیست. آیلتس رو با یک هفته مطالعه ۷ شدم
    رشته ام کامپیوتر هست. هیچ تجربه ای تو GRE ندارم ولی بنظرم تو کوانت بهتر از وربال باشم
    با این تفاسیر حدودا به چه نمره ای میتونم امید داشته باشم؟ ممنون میشم اگه یک بازه ی نمره ی واقع بینانه بهم بگید.
    و اینکه اگه هدفم ۳۳۰ به بالا باشه، چقدر این زمانبندی بالا رو باید تغییر بدم؟
    بعد از اینکه آماده آزمون شدید یکی از آزمون های آموزشی رایگان GRE رو بدید. تخمین خیلی خوبیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)