صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 125

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    می خواستم بپرسم منبعی برای سوالای کوانت جی آر ای چی هست؟ من یه بار امتحانو دادم و نمره کوانتم پایین شد با این حال که همه ی موضوعاته کوانت کتاب منهتن و سوالاشو حل کردم ولی حس کردم تو امتحان خیلی سوالاش سختتر بود. برای همین دنبال منبعی هستم که سوالای ریاضیش سختتر و زیاد تر باشه. اگه میشناسید ممنون میشم معرفی کنید. همچنین برای وربال هم نمونه سوال زیاد می خوام اگه کتابی باشه.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ریزی برای آزمون GRE (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryahg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بپرسم منبعی برای سوالای کوانت جی آر ای چی هست؟ من یه بار امتحانو دادم و نمره کوانتم پایین شد با این حال که همه ی موضوعاته کوانت کتاب منهتن و سوالاشو حل کردم ولی حس کردم تو امتحان خیلی سوالاش سختتر بود. برای همین دنبال منبعی هستم که سوالای ریاضیش سختتر و زیاد تر باشه. اگه میشناسید ممنون میشم معرفی کنید. همچنین برای وربال هم نمونه سوال زیاد می خوام اگه کتابی باشه.
    ممنون
    سلام.
    مگوش هم یه سری سوال داره که توی کتابخونه هست. منهتن رو نمیدونم کتاب های جداش رو کار کردی یا منهتن 5 پاندی (من دومی رو کار کردم و خوب بود نسبتا). ای تی اس هم که حتما باید کار بشه. برای آموزش هم ویدئوهای مگوش یا اگه وقت نبود یه جزوه حدود 100 صفحه ای.
    وربال هم بیگ بوک، ای تی اس و سوالای درک مطلب از منهتن 5 پاندی خوبه.
    من سه سال پیش امتحان دادم و شاید منابع بهتری اومده باشه؛ دیتابیس نمرات رو ببین حتما.
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

سلام دوستان
    من روزی ۲ سرفه می دونم وقت بذارم.... می خواستم بدونم خوندن big book با این حساب برای من چقدر زمان می بره؟
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من روزی ۲ سرفه می دونم وقت بذارم.... می خواستم بدونم خوندن big book با این حساب برای من چقدر زمان می بره؟
    سلام
    روزی 2سرفه؟؟ منظورتان ساعت است؟ خب اگر روزی دو ساعت برای جی آر ای می خواهید وقت بگذارید تقسیم بندی زمانی اتان برای دو بخش V و Q چگونه است؟ اصلا سطح زبان شما در چه حدی است بویژه در بخش ریدینگ و اگر تافل یا آیلتس داده اید نمره اتان در ریدینگ چند شده است؟
    گرامی دیگران که سطح زبان شما و سرعت فراگیریتان را که نمی دانند از اینرو در اینگونه پرسشها باید جزییات بیشتری گفته شود.

پیروز باشید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    روزی 2سرفه؟؟ منظورتان ساعت است؟ خب اگر روزی دو ساعت برای جی آر ای می خواهید وقت بگذارید تقسیم بندی زمانی اتان برای دو بخش V و Q چگونه است؟ اصلا سطح زبان شما در چه حدی است بویژه در بخش ریدینگ و اگر تافل یا آیلتس داده اید نمره اتان در ریدینگ چند شده است؟
    گرامی دیگران که سطح زبان شما و سرعت فراگیریتان را که نمی دانند از اینرو در اینگونه پرسشها باید جزییات بیشتری گفته شود.

پیروز باشید.
    با سلام
    بله منظورم ساعت هستش، auto correct موبایل گاهی پیشنهاد های عجیبی میده!!
    دوست گرامی، نمره ریدینگ ۲۳ بود در تافل.
    به خاطر اینکه نمره ریدینگم بالا نیست، احساس می کنم باید زمان خوبی برای big book بذارم. با توجه به اینکه بیشتر از روزی ۲ ساعت نمی تونم وقت بذارم، لطفا راهنمایی نمایید. با سپاس
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    با سلام
    بله منظورم ساعت هستش، auto correct موبایل گاهی پیشنهاد های عجیبی میده!!
    دوست گرامی، نمره ریدینگ ۲۳ بود در تافل.
    به خاطر اینکه نمره ریدینگم بالا نیست، احساس می کنم باید زمان خوبی برای big book بذارم. با توجه به اینکه بیشتر از روزی ۲ ساعت نمی تونم وقت بذارم، لطفا راهنمایی نمایید. با سپاس
    سلام
    ریدینگتان قوی نیست.صادقانه بگویم دوستانی بودند که ریدینگ تافل برایشان ساده بود و نمره 30 آوردند اما نمره ی وربال gre اشان کمتر از 150 شد. متاسفانه مهارت ریدینگ تنها مهارتی است که راه میانبر ندارد! و شما مجبورید که برای قوی شدن در آن وقت بگذارید..اما روزی دو ساعت مفید برای وربال گذاشتن در طول چند ماه اتفاقا خیلی هم خوب است.. بقول خود استادان gre (کاپلان و مگوش ....) شما حداکثر 15 ساعت برای یادگیری می توانید بگذارید و اگر مطالعه اتان موثر و درست باشد زود مستر می شوید اما اگر مطالعه تان کارا نیست حتی اگر 1000 ساعت هم وقت بگذارید بازهم بی نتیجه خواهد بود.
    اما راهنمایی که میتونم به شما بکنم اینست که هر روز یکی از تستهای بیگ بوک را در زمان بزنید و بعد پاسخ ها را چک کرده و به آنالیز آنها بپردازید. این خودش فکر کنم یکساعتی وقت ببرد. در کنارش هم لغات 1100 و نیز 504 را اگر نمی دانید حتما مطالعه نمایید. در ضمن در طول روز در وقت های استراحت و در مترو ...مقالات مجلاتی چون اکونومیست را بخوانید.

پیروز باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

دوستان من اواخر ماه اكتبر ازمون gre دارم
    البته ده روز قبلشم تافل دارم
    ......
    براي وربال 1100 رو دارم تموم ميكنم،
    Majortestsهم لغاتشو ميخونم
    Verbal advantage هم دارم شروع ميكنم
    بيگ بوكم ميخوام شروع كنم
    در كنارش تقريبا روزي يكي دو تا مقاله از اكونوميست و اين چيزا هم ميخونم..
    براي رياضي هم فعلا math review رو شروع كردم
    تا بعدش برم سراغ منهتن ٥پوندي
    ........
    بنظرتون ديگه چي بايد بخونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    دوستان من اواخر ماه اكتبر ازمون gre دارم
    البته ده روز قبلشم تافل دارم
    ......
    براي وربال 1100 رو دارم تموم ميكنم،
    Majortestsهم لغاتشو ميخونم
    Verbal advantage هم دارم شروع ميكنم
    بيگ بوكم ميخوام شروع كنم
    در كنارش تقريبا روزي يكي دو تا مقاله از اكونوميست و اين چيزا هم ميخونم..
    براي رياضي هم فعلا math review رو شروع كردم
    تا بعدش برم سراغ منهتن ٥پوندي
    ........
    بنظرتون ديگه چي بايد بخونم؟
    سلام.
    بهتره زودتر و قبل از اینکه بیشتر لغت کار کنی، ریدینگ رو از بیگ بوک شروع کنی. همزمان همون لغات قبلی رو حتما دوره کن و تمرکزت رو بذار اول 1100 رو کامل کنی تا بعد اگه وقت بود منبع دیگه ای. مجلات خوب هست ولی اگه زمانت بیشتر از این بود و منابع اصلی رو کار کرده بودی. بهتره تمرکزت روی منابع خود آزمون (به خصوص ای تی اس) باشه. کوانت رو هم دست کم نگیر اصلا و تست زیاد بزن (مگوش و منهتن 5 پاندی خوب هست ولی منابع خوب بازم هست).
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

رشته و دانشگاه

سلام من دو تا سوال دارم:
    ۱- با در نظر گرفتن کتاب افیشیال + منهتن ۵ پوندی + کتاب بارونز + کتاب کاپلان و بیگ بوک بزرگوار ! ، کسی می تونه بگه ترتیب خوندن این منابع برای بخش وربال چجوریه؟
    ۲- بعضی از این کتابا مثل کاپلان و یا بارونز، کتاب جداگانه ای با عنوان
    Verbal workout دارن. اگر قرار بر خوندن شون باشه، این ها رو باید خوند و یا کتاب اصلی شون؟ فرق اینا با کتابای اصلی شون چیه؟ ایا اینا منحصرا برای "تمرین" وربال هستن و یا اموزش + تمرین؟
    سپاس
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG

Junior Member

سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز در بخشGRE

یک راهنمایی میخواستم از همه دوستان که میتونن نظر یدن ممنونم

برای گرفتن نمره 310 به بالا ،در مدت 90 روز، چه منابع و برنامه ای رو پیشنهاد میفرمایین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)