صفحه 25 از 31 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 302

موضوع: کتاب ها و نرم افزار های کمک آموزشی زبان ایتالیایی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کتاب ها و نرم افزار های کمک آموزشی زبان ایتالیایی

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. ولی من مشکلم اینه که وقت کلاس رفتن رو ندارم و به علاوه دوستاییم که کلاس رفتن زیاد راضی نبودن. فکر می کنم موسسه های توی ایران خیلی کلاس زبان های بهتری برگزار می کنه. این دو تا کتاب هم تو موسسات زبان اینجا (Cial) که یه موسسه ی زبان برای دانشجوهاست تدریس نمی شه. نمی دونم بتونم اینجا پیدا کنم یا نه. چون تو این فروم دیدم چند تا کتاب فروشی مخصوص کتاب های اموزش زبان رفتم ولی ندیدمشون. امکانش هست که فایل پی دی افش رو اگه زحمتی نیست اینجا اپلود کنین؟ من چند تا لینک توی سایت دیدم برای این کتاب ها که غیرفعال بودند و نمی شد ازشون دانلود کرد. به نظرتون بهتره با qui italia شروع کنم؟ یا اسپرسو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis_7m نمایش پست ها
    خب اگه شرایطشو دارید همونجا دوره زبان ایتالیایی رو برید یا خودتون کتاب های اسپرسو و qui italia رو بخونید چون تو محیطشونم هستین که خیلی بهتر میتونین یاد بگیرین

Junior Member

اسم کتابی که اینجا تدریس می شه برای زبان ایتالیایی تو موسسات زبان ایتالیایی کتاب های "domani" هست که اصلا هم جالب نیست. خیلی پراکنده است و سیستم منظمی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Arina نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. ولی من مشکلم اینه که وقت کلاس رفتن رو ندارم و به علاوه دوستاییم که کلاس رفتن زیاد راضی نبودن. فکر می کنم موسسه های توی ایران خیلی کلاس زبان های بهتری برگزار می کنه. این دو تا کتاب هم تو موسسات زبان اینجا (Cial) که یه موسسه ی زبان برای دانشجوهاست تدریس نمی شه. نمی دونم بتونم اینجا پیدا کنم یا نه. چون تو این فروم دیدم چند تا کتاب فروشی مخصوص کتاب های اموزش زبان رفتم ولی ندیدمشون. امکانش هست که فایل پی دی افش رو اگه زحمتی نیست اینجا اپلود کنین؟ من چند تا لینک توی سایت دیدم برای این کتاب ها که غیرفعال بودند و نمی شد ازشون دانلود کرد. به نظرتون بهتره با qui italia شروع کنم؟ یا اسپرسو؟

Junior Member

اسم کتابی که اینجا تدریس می شه برای زبان ایتالیایی تو موسسات زبان ایتالیایی کتاب های "domani" هست که اصلا هم جالب نیست. خیلی پراکنده است و سیستم منظمی نداره

متاسفانه من فایل pdf ندارم

والا اینکه میگم نظر شخصیمه شاید برا کسه دیگه جوره دیگهیی باشه ولی اسپرسو مکالمه محورتره ولی ازلحاظ گرامر مخصوصا حروف اضافه من خودم qui 1 رو ترجیح میدم

موفق باشید

Junior Member

ممنون از راهنمایی هاتون . اره منم با توجه به گفته های شما و مطالبی که توی سایته به این نتیجه رسیدم که این دو تا کتاب خیلی بهترند از کتاب ها یا منابع دیگه. این کتاب های domani هم که اینا تو ایتالیا از روش ایتالیایی درس می دند اصلا کتاب های خوبی نیست من کاملا مطمانم. امیدوارم اینجا بتونم پیداش کنم . لطفا اگه کسی می تونه این کتاب رو اپلود کنه یا لینکی که بسته نیست بده خیلی ممنون می شم

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis_7m نمایش پست ها
    متاسفانه من فایل pdf ندارم

والا اینکه میگم نظر شخصیمه شاید برا کسه دیگه جوره دیگهیی باشه ولی اسپرسو مکالمه محورتره ولی ازلحاظ گرامر مخصوصا حروف اضافه من خودم qui 1 رو ترجیح میدم

موفق باشید

Junior Member

بچه ها لطفا اگه کسی امکانش رو داره که کتاب qui italia یا اسپرسو رو اپلود کنه یا لینکی داره که کار می کنه اینجا بذاره خیلی خیلی ممنون می شم.

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

اول qui 1 و 2 رو بخونید و بعد1 و 2 espresso هیچی دیگه لازم نیست البته اگه خواستید LALINGUA ITALINA که دو جلد هست را هم بخونید و از فرهنگ ایتالیایی فارس نشر اشراقی حتما استفاده کنید امید وارم مفید باشه براتون
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Junior Member

سلامکسی میدونه نمونه سوال های استرنی از کجا میتونیم پیدا کنیم؟اگه از الان بشینم بخونم میشه قبول شد؟؟؟؟امروز روز اول کلاسم بود خیلییییییییییی سخت بودترسیدم!

و بالاخره... کتاب آموزش زبان ایتالیایی در 30 جلسه (مقدماتی) - تألیف علیرضا دادفر

مطمئنم که این کتاب خواسته های شما رو در زمینه یادگیری خودآموز زبان ایتالیایی برآورده خواهد کرد، این کتاب در 375 صفحه برای شما آماده شده که امیدوارم از آن لذت ببرید. مباحث جدیدی در این کتاب عنوان کردم، نکات ریز گرامری و سعی کردم مبحث و یا نکته ای رو از قلم نیوفتد، این کتاب برای کلیه دانشجویان سال اول دانشگاه، دانشجویان مدرسه ایتالیایی های تهران برای امتحان ترم اول و کلیه دوستانی که به یادگیری زبان ایتالیایی از الفبا بصورت فارسی علاقه مندند توصیه میشود.

سعی کردم کتابی در زمینه آموزش زبان ایتالیایی طبق روشی که خودم در دانشگاه آموختم فراهم کنم تا علاقه مندانی که قصد دارند زبان ایتالیایی را بصورت خودآموز بیاموزند بتوانند در مدت سی جلسه گرامر و نکات مهم این زبان شیرین را بصورت کتابی در اختیار داشته باشند.

این کتاب دارای سه جلد: مقدماتی، متوسطه و پیشرفته می باشد که هر جلد در برگیرنده ده درس است. هر درسی دارای مبحاث گرامری به فارسی و آزمون ها و تمرینهایی در خصوص گرامر هر درس می باشد.

هر مبحثی بصورت کامل به زبان فارسی و در آخر کتاب بصورت دو زبانه فارسی - ایتالیایی تحت عنوان نکات دستوری زبان ایتالیایی در این کتاب گنجانده شده است تا دانشجو بتواند راحت تر و بصورت خودآموز این زبان را بیآموزد.

کتابی که پیش رو دارید حاصل زحمت فراوانی است و امید است که مورد توجه و رضایت شما قرار گیرد. این کتاب از لحاظ بصری و گرافیکی نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

قیمت این کتاب 12 دلار می باشد که پس از خرید بلافاصله به صفحه دانلود منتقل میشوید و ظرف 24 ساعت می بایست از لحظه خرید دانلود خود را انجام دهید.

لینک خرید:

http://uploadnsell.com/buy/ACLkrV
    ویرایش توسط ardmusic : June 25th, 2012 در ساعت 12:30 PM

Junior Member mehran12000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها
    اول qui 1 و 2 رو بخونید و بعد1 و 2 espresso هیچی دیگه لازم نیست البته اگه خواستید LALINGUA ITALINA که دو جلد هست را هم بخونید و از فرهنگ ایتالیایی فارس نشر اشراقی حتما استفاده کنید امید وارم مفید باشه براتون
    به نظر من فرهنگ ایتالیایی فارسی پیشرو (2جلدی) با تالیف باقر آبروش خیلی کامل و به روزه.
    آنچه به نگارش در می آید نشانگر شخصیت ماست.

Junior Member mehran12000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات

بچه ها لطفا اگه کسی امکانش رو داره که کتاب qui italia یا اسپرسو رو اپلود کنه یا لینکی داره که کار می کنه اینجا بذاره خیلی خیلی ممنون می شم.
    سلام
    من فایل pdf اسپرسو 2 رو دارم، هر کسی خواست پیام خصوصی بده براش ایمیل کنم.
    آنچه به نگارش در می آید نشانگر شخصیت ماست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)