صفحه 50 از 53 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط majidpersian نمایش پست ها
    با سلام
    بنده از لحاظ رزومه آموزشی و پژوهشی شرایط مناسبی دارم اما متاسفانه مدرک زبان رو نتونستم بگیرم
    با توجه به اینکه آزمون جامع رو دادم و در شرف تصویب پروپوزال هم هستم بنظرتون برای فرصت مطالعاتی میتونم الان اقدام کنم؟ مدرک زبان چقد تاثیر داره در گرفتن فرصت مطالعاتی ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
    هم مدرک زبان و هم تصویب نهایی پروپوزال برای فرصت مطالعاتی کاملا ضروری هستند و اساسا بدون اینها برایتان پرونده تشکیل نخواهد شد.
    شما می توانید مکاتبه با اساتید برای گرفتن دعوتنامه را شروع کنید و در این حین مدرک زبان را هم بگیرید و از پروپوزال هم دفاع کنید تا بتوانید مراحل اداری را بتوانید شروع کنید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

برای کارای ایران ضروریه ولی اکثرا برا اساتید خارجی مهم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidpersian نمایش پست ها
    با سلام
    بنده از لحاظ رزومه آموزشی و پژوهشی شرایط مناسبی دارم اما متاسفانه مدرک زبان رو نتونستم بگیرم
    با توجه به اینکه آزمون جامع رو دادم و در شرف تصویب پروپوزال هم هستم بنظرتون برای فرصت مطالعاتی میتونم الان اقدام کنم؟ مدرک زبان چقد تاثیر داره در گرفتن فرصت مطالعاتی ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

با سلام.
    واقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه. میخواستم بدونم کسی به تازگی تونسته فاند فرصت مطالعاتی از وزارت علوم دریافت کنه؟ برای من که میخوام تازه پرونده تشکیل بدم امیدی هست؟ در ضمن ورودی 94 هستم.

با سلام خدمت همه دوستانکسی راجع به ویزای همراه (همسر) دانشجویی که برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده اطلاعاتی داره ؟اینکه اصلا ویزای همراه میدن یا نه ؟چه نوع ویزایی هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    در فرم 1295 قسمت military service میشه yes زد و کارت پایان خدمت رو ضمیمه کرد و توضیح داد 18 ماه خدمت اجباری بوده؟
    خیلی از دوستان میگن no بزنید ولی بنظرم معنی سوالش دقیقا هر نوع خدمتی نظامی هست چه اجباری چه داوطلبانه.

Junior Member

سلام دوستان
    من به یکی از استادای خوب رشته ام برای فرصت ایمیل زدم. اونم جواب زیر رو داد. حالا چطور بهش بگم که اگر میتونی در هزینه ها کمک کن . البته اون حتی رزومه من رو ندیده و فقط جواب ایمیل رو داده
    Dear ...
    Thanks for your interest towards a visiting scholar.
    I can accommodate you if you have your own funding.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط far1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یکی از استادای خوب رشته ام برای فرصت ایمیل زدم. اونم جواب زیر رو داد. حالا چطور بهش بگم که اگر میتونی در هزینه ها کمک کن . البته اون حتی رزومه من رو ندیده و فقط جواب ایمیل رو داده
    Dear ...
    Thanks for your interest towards a visiting scholar.
    I can accommodate you if you have your own funding.
    سلام
    من بعد از مدتی که احساس کردم پاسخی از طرف افراد صاحب نظر به شما داده نشده، جواب خودم رو برای سوال شما میدم.

اول اینکه این استاد گفته که با تامین هزینه از طرف خودتون اقدام کنید. حال اگر امکانش نباشه که هزینه ها رو خودتون بدین، در این صورت اگر ابتدای کار از این استاد درخواست فاند کنید امکان داره به خاطر همین درخواست کلا پذیرش فرصت مطالعاتی شما رو به عهده نگیره، حتی بدون فاند. پس در این مورد با احتیاط عمل کنید.
    اگر هم راه چاره ای به غیر از تامین قسمتی از هزینه ها توسط فاند این استاد ندارید، میتونید به ایشون بگید که فاند دانشگاه حاضر شما تمام هزینه ها رو پوشش نمیده و اگر ممکن هست شما رو در پروژه ای دخیل کنه تا قسمتی از هزینه ها برطرف بشه. برای این کار هم میتونید رزومه تون براش بفرستید تا اگر دلش خواست برای واردکردن شما در پروژه ای بر اساس روزمه تون اقدام کنه. در نهایت ایشون یا میگه آره یا میگه نه، که با توجه به وضعیت شما میتونه در تصمیم گیریتون کمک کنه.

موفق باشید
    و اگر نتیجه ای گرفتید اعضای فروم رو هم از روال کار و کمک احتمالی به سایر دوستان بی نصیب نذارید.

Junior Member

دوستان معمولا چقدر طول میکشه تا درخواست توی سامانه سجاد تایید بشه از زمان آپلود کردن مدارک؟

Junior Member

دوستان کسی اخیرا تونسته نامه حمایت مالی از وزارت بگیره؟

Junior Member

ارز فرصت مطالعاتی رو توی بانک میدن یا توی فرودگاه موقع رفتن؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)