صفحه 52 از 53 نخستنخست ... 2424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عریز

تبریک میگویم که موفق به پذیرش و فاند در این مراحل اولیه از کارتان شده اید. خیلی عالیست.

و همچنین نظرتون درباره 20000 پوند چیه؟ کاملا میتونه تمااام هزینه های اونجا رو پوشش بده؟

این مبلغ برای هزینه زندگی شش ماهه کاملا و به راحتی کفایت میکند. به خصوص اگر لندن نباشید. در واقع عمده بورسهای غیر لندنی در حد ۱۵۰۰۰ پوند در سال -نه شش ماه!- و در لندن هم کمتر به ۲۰۰۰۰ در سال میرسند.

مطمین شوید که از این فاند نباید شهریه پرداخت کنید. که در آن صورت ان هزینه را هم باید در نظر بگیرید.

پایدار باشید
    ممنون از راهنماییتون.

در خصوص مشکل اول کسی اطلاعی داره؟
    پروپوزال من هنوز تصویب نشده توی دانشگاه خودم (اما میدونم میخوام چیکار کنم و روی موضوع مسلط هستم با توجه به اینکه ادامه کار ارشدم بوده). میخواستم ببینم بدون تصویب پروپوزال (با توجه به اینکه هزینه ای از وزارت علوم دریافت نمیکنم) گرفتن اجازه از دانشگاه برای خروج امکان پذیر هست؟

جزو شرایط فرصت مطالعاتی قید شده که آزمون جامع با موفقیت گذرانده شود و استاد راهنما و پروپوزال تصویب شده باشد. در ضمن تایید استاد راهنما برای فرصت مطالعاتی الزامی است.

سلام.
    برای اقدام ویزا "visiting researcher" با هزینه شخصی برای انگلیس اطلاع دارید دقیقا چه نوع ویزایی را از Category باید انتخاب کرد؟
    بنده برای بعد از اتمام دوره دکتری میخوام با هزینه شخصی برای انگلیس اقدام کنم
    ممنون

سلام دوستان،

من الان ترم 4 دکترام و برای ترم 5 از یکی از دانشگاههای دانمارک دعوتنامه فرصت مطالعاتی گرفتم.

کسی میدونه که وزارت علوم به دانشجوی ترم 5 هم اجازه رفتن به فرصت رو میده یا نه ؟

راستش توی دانشگاه ما شایعه شده که تا قبل از ترم 6 اجازه رفتن به فرصت رو نمیدن. ولی من قبلا شنیده بودم حداکثر تا ترم 6 میتونیم اقدام کنیم و رو همین حساب هم کارهامو زودتر انجام دادم.

واقعا ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دارن زودتر جواب بدن.

مرسی

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

دوستان عزیز
    بنده هیات علمی دانشگاهی در جمهوری چک هستم.
    دوستانی که در زمینه نظریه بازی ها, بهینه سازی و کنترل (بهینه) سیستم های چندعاملی کار می کنند و مایل به گذراندن فرصت مطالعاتی را در دانشگاه که جز رده خوب وزارت علوم ارزشیابی شده هستند پیام بگذارند.
    امکان اومدن به عنوان دانشجوی مهمان با هزینه شخصی و در بعضی موارد بورسیه از دانشگاه اینجا فراهم هست.
    موفق باشید

سلام به همه دوستان. اگر کسی برای فرصت مطالعاتی وارد کانادا بشه ویزای اون ظاهرا از نوع (employer-specific work permit) که منحصر به کار در دانشگاهه میشه. کسی میدونه که چطور میشه اون را به (open work permit) تبدیل کرد و دنبال کار گشت؟ این تبدیل اصولا ممکنه یا خیر؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1357 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. اگر کسی برای فرصت مطالعاتی وارد کانادا بشه ویزای اون ظاهرا از نوع (employer-specific work permit) که منحصر به کار در دانشگاهه میشه. کسی میدونه که چطور میشه اون را به (open work permit) تبدیل کرد و دنبال کار گشت؟ این تبدیل اصولا ممکنه یا خیر؟
    ممنونم
    شما مستقیما نمیتونید ویزای فرصت مطالعاتی را به open work permit تبدیل کنید. یک راهش اینه که اگر متاهل هستید همسرتون ویزای دانشجویی بگیرند و شما بعنوان همراه ایشون ویزای کار دریافت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما مستقیما نمیتونید ویزای فرصت مطالعاتی را به open work permit تبدیل کنید. یک راهش اینه که اگر متاهل هستید همسرتون ویزای دانشجویی بگیرند و شما بعنوان همراه ایشون ویزای کار دریافت کنید.

از پاسختون خیلی ممنونم. ظاهرا همسر، با ویزای فرصت مطالعاتی شوهر، ویزای ورک پرمیت آزاد دریافت میکنه ولی برای خود شخص نمیدونم. توی سایت CIC نوشته باید کار پیدا کنید و درخواست تغییر شرایط کاری مثلا تغییر کارفرما بدید ولی نمیدونم چطور موافقت می کنند؟ ......

سلام به همه ی دوستان،
    من برای فرصت مطالعاتی باید یک تعهد محضری کارمندی! با 3 تا ضامن کارمند رسمی به دانشگاه ارائه کنم. دوستانی که تهران هستند دفترخونه ای رو سراغ دارند که این کار براش روال باشه و کارم راحت انجام شه؟ اینجوری نباشه که ندونه چیه و بلد نباشه چی کار کنه؟ البته همه چی اوکی هست. هم میخوام کاربلد باشه و هم منصف. ضمناً برای جمهوری چک دارم اقدام می کنم. کسی از دوستان تجربه رفتن فرصت مطالعاتی به چک رو داره؟

دوستان سلام
    من از دانشگاه فوردهام نیویورک پذیرش گرفتم بدون فاند اما هزینه حضورم در پژوهشگاه نصف شده ... بنظر شما کمک هزینه وزارت علوم کفاف هزینه من در نیویورک را میده؟ با ویزا جی 1 میشه کار کرد اونجا؟
    ممنونم از لطف و کمک دوستان
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)