صفحه 25 از 53 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قو

سلام دوستان من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کردم. ظاهرا برای فرصت باید برای ویزای کار قدام کردم. من مراحل اولیه رو انلاین انجام دادم. حالا یه چک لیست مدارک داده که بای دآماده کنم. از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن کسی می تونه مدارک مورد نیاز برای ویزا رو توضیح بده؟
    مثلا Letter from Current Employer و Employment Reference Letter و Employment Records دقیقا چیا میشه؟
    غیر از این ها توی لیست چیزی از گواهی عدم سوء پیشینه نگفته. آیا لازمه؟ جزء کدوم مدارک باید آپلود کنم؟

Junior Member

سلام. هر جا قید شده مربوط به دانشگاه داخل میشه و گرنه دانشگاه مقصد. و منظور از research site دانشگاه و دانشکده محل تحقیق در خارج است.

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام
    فرم ۱۰۲ مشخصات لاتین اداره بورس مربوط به دانشگاه فعلی میشه دیگه؟
    یعنی Start Date همون تاریخ شروع دکتری هست؟
    بعد منظور از Research site چیه؟ آزمایشگاهی که تو دانشگاهمون اونجا تحقیقات رو انجام میدیم منظور هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام،
    1- همونطور که قبلا نوشتم، مهم این هست که تا قبل از سال چهارم دست کم درخواست خودتون رو تسلیم دانشگاه کرده باشید.
    2- باید از دانشگاه بپرسید. ممکنه ازتون قبول کنند نمره قبلی رو که مدت زیادی ازش نگذشته.
    3- کلا سازمان امور دانشجویان در هر دانشگاه نماینده داره که از طریق نماینده بیشتر کارها انجام میشه. تعهد به وزارت (سازمان) داده میشه.
    4- صبور باشید اما برخی کارهای وقت گیر رو زودتر انجام بدهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz89 نمایش پست ها
    سلام
    من برای فرصت مطالاتی آمریکا دعوتنامه گرفتم، الان میخوام کارای مربوط به وزارت علوم رو انجام بدم ،امااز اونجاییکه کسی تا حالا از دانشگاه برای فرصت اقدام نکرده تحصیلات تکمیلی دانشگاه ما هیچ اطلاعاتی از روندش نداره،
    من مطالب این تاپیک و خوندم و چند تا سوال داشتم،
    -1- من الان ترم 7ام، آیا وزارت که گفته تا آخر ترم 6 باید درخواست بدیم در صورتی که دانشگاه مشکلی نداشته باشه و بتونیم تا آخر تابستون از کشور خارج شیم قبول میکنن درخواست رو؟ یا اگه راه حلی کسی میدونه راهنمایی کنه.
    2-من اعتبار مدرک زبانم گذشته، باید دوباره امتحان بدم؟با توجه به اینکه برای امتحان جامع که تقریبا1 سال پیش دادم اعتبار داشت .
    3-تعهدمحضری باید به دانشگاه بدم یاجز مدارک وزارت علوم هست؟
    4-اگه نکته مهمی تو روند دانشگاه هست که برای وزارت علوم مهم، میشه راهنمایی کنید،ممنون

Junior Member

درخواست بدید و پیگیری کنید میتونه مشکل قابل رفع باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz89 نمایش پست ها
    سلام
    کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟
    کسی میدونه اگه ترم 7 باشیم و دانشگاه مشکلی نداشه باشه درخواست رو وزارت علوم قبول میکنه؟اگه راهی داره لطفا راهنایی کنید.

Junior Member

سلام. امیدوارم این لینک براتون مفید باشه.
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...letter.268961/

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کردم. ظاهرا برای فرصت باید برای ویزای کار قدام کردم. من مراحل اولیه رو انلاین انجام دادم. حالا یه چک لیست مدارک داده که بای دآماده کنم. از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن کسی می تونه مدارک مورد نیاز برای ویزا رو توضیح بده؟
    مثلا Letter from Current Employer و Employment Reference Letter و Employment Records دقیقا چیا میشه؟
    غیر از این ها توی لیست چیزی از گواهی عدم سوء پیشینه نگفته. آیا لازمه؟ جزء کدوم مدارک باید آپلود کنم؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط heyda نمایش پست ها
    الان دوستم گفت روند درخواست فرصت مطالعاتی در 96 رو باید در سامانه وزارت بدیم. دوستان می دونن کسانی که قبلا یعنی سال قبل نامه گرفتن واسه تسویه حساب باید از طریق سامانه عمل کنن یا حضوری برن وزارت علوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

لطفا لینک زیر را برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه بفرمایید

http://scholarship.saorg.ir/

ابتدا بایستی به صورت الکترونیک درخواست بدهید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham95 نمایش پست ها
    سلام کسی اینجا دانشجوی غیر بورسیه دکترا دانشگاه آزاد هست که از وزارت علوم بورسیه گرفته باشه؟ اصلا به دانشجوی دانشگاه ازاد بورسیه میدهند؟ مراحلش به چه صورتی هست؟
    بله به دانشجویان دکتری فیر بورسیه دانشگاه ازاد 20 میلیون وام پرداخت می شود

Junior Member

سلام دوستان

من از دانشگاه dalhousie کانادا یه فرصت مطالعاتی دارم. میخواستم بدونم نوع ویزای فرصت مطالعاتی کانادا study permit هست یا work permit؟

ممنون

دوست عزیز مدرک زبان لازم بود یا نه؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_nik نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

من موفق شدم فرصت مطالعاتی از دانشگاه کویینز کانادا بگیرم
    تو دعوتنامه که دانشگاه برای من فرستاده گفته باید برای ویزا از نوع Study permit اقدام کنی
    حالا سوالم اینه آیا برا گرفتن study permit برای فرصت مطالعاتی بایستی حتما مدرک زبان تافل یا ایلتس داشت؟ چون ظاهرا جز مدارک باید آپلود کنی

کسی هست که بدون نمره زبان ویزای study گرفته باشه؟

خیلی خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golbahar نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از دانشگاه dalhousie کانادا یه فرصت مطالعاتی دارم. میخواستم بدونم نوع ویزای فرصت مطالعاتی کانادا study permit هست یا work permit؟

ممنون
    سلام
    من هم از دانشگاه WESTERN دعوتنامه دارم. و در مدارک ارسالی مشخصا ورک پرمیت درج شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)