صفحه 53 از 53 نخستنخست ... 34344454647484950515253
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 525 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام
    منظورتو از اینکه هزینه حضورتون نصف شده یعنی چه؟ یعنی شما باید مبلغی به دانشگاه بپردازید؟
    اجازه کار قانونی رو نمی دونم ولی نظر شخصی من اینه که در فرصت کوتاه مطالعاتی تلاشتون برای بهبود رزومه و مقاله دادن با استاد خارجی باشه تا اینکه وقت تون رو برای کار دیگه ای بذارید (البته مواردی هم شنیدم که استاد پروژه یا کاری به دانشجو بده و بهش پول بده که نمی دونم از نظر قانونی صحیحه یا نه)
    اگر همراه دارید، همسر که ویزای جی دو داره بعد از انجام یسری کار اداری که ممکنه چند ماه طول بکشه، اجازه کار داره.
    توصیه و نظر شخصی من: اگر تنهایید که با صرفه جویی و نیز بردن مقداری پول از ایران، سعی کنید برید فرصت و این تجربه رو از خودتون دریغ نکنید. اگر هم همراه دارید که قبل از رفتن، مراحل اجازه کار برای ویزای جی دو رو بخونید که زودتر بتونید اجازه کار همراه رو بگیرید. در مورد همراه، پیدا کردن کارهای معمولی مثل کار در رستوران سخت نیست ولی انتظار پیدا کردن کار تخصصی در فرصت کوتاه نداشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    منظورتو از اینکه هزینه حضورتون نصف شده یعنی چه؟ یعنی شما باید مبلغی به دانشگاه بپردازید؟
    اجازه کار قانونی رو نمی دونم ولی نظر شخصی من اینه که در فرصت کوتاه مطالعاتی تلاشتون برای بهبود رزومه و مقاله دادن با استاد خارجی باشه تا اینکه وقت تون رو برای کار دیگه ای بذارید (البته مواردی هم شنیدم که استاد پروژه یا کاری به دانشجو بده و بهش پول بده که نمی دونم از نظر قانونی صحیحه یا نه)
    اگر همراه دارید، همسر که ویزای جی دو داره بعد از انجام یسری کار اداری که ممکنه چند ماه طول بکشه، اجازه کار داره.
    توصیه و نظر شخصی من: اگر تنهایید که با صرفه جویی و نیز بردن مقداری پول از ایران، سعی کنید برید فرصت و این تجربه رو از خودتون دریغ نکنید. اگر هم همراه دارید که قبل از رفتن، مراحل اجازه کار برای ویزای جی دو رو بخونید که زودتر بتونید اجازه کار همراه رو بگیرید. در مورد همراه، پیدا کردن کارهای معمولی مثل کار در رستوران سخت نیست ولی انتظار پیدا کردن کار تخصصی در فرصت کوتاه نداشته باشید.
    با سلام و وقت بخیر
    از لطف و توجه شما سپاسگزارم
    منظورم این هست که هزینه دوره مطالعاتی من در این دانشگاه پنجاه درصد کاهش پیدا کرده و همراه ندارم و اینکه ویزای j1 دارم اما امید به پیدا کردن کار دانشگاهی ندارم خواستم بدونم امیدی هست که بتونم یک کار معمولی پیدا کنم تا هزینه ها را پوشش بده؟
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

سلام دوستان. من یک استاد در آمریکا پیدا کردم برای فرصت مطالعاتی در حین دوره دکترا که میتونه تا 6 ماه طول بکشه. لطفا میشه بفرمایید به چه مدارکی نیاز دارم که از طرف دانشگاه مقصد (آمریکا) صادر بشه با توجه به اینکه دانشگاه خودمون (اروپا) همه هزینه ها رو پرداخت میکنه؟ فرمت نامه ادمیشن لتر (؟) باید چطوری باشه برای دریافت ویزا؟ و اینکه من باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم و اگه بخوام همسر و فرزندم هم با خودم ببرم برای اونها باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟ و پروسه صدور ویزا چقدر طول میکشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

سلام دوستان
    کسی تجربه فرصت مطالعاتی با فاند دانشگاه خارح از کشور را دارد؟ اگر چنین انتظاری از استاد خارجی داشته باشیم در همان ایمیل ارتباطی باید درخواست کنیم؟
    ممنون

سلام دوستان وقت بخیر
    من سوالی درباره مدرک زبان برای فرصت مطالعاتی داشتم. من در ابتدای دوره دکتری مدرک آیلتس با اعتبار دو سال ارائه دادم. الان ترم ششم هستک و اون مدرک اکسپایر شده ولی برای آزمون جامع معتبر بود. دانشگاه ما هم آیلتس رو تا چهار سال معتبر ارزیابی می‌کنه. میخواستم ببینم اعتبار این مدرک که د بدو ورود دادم برای فرصت مطالعاتی کافی هست یا مجدد باید شرکت کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)