صفحه 51 از 53 نخستنخست ... 41424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام دوستان. خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.

من میخوام برای ویزای فرصت مطالعاتی شش ماهه اقدام کنم. فکر میکنید این امکان وجود داره که ویزای double بگیرم و تو این مدت یک بار برای یک هفته بتونم برگردم ایران؟ آیا وزارت علوم قبول میکنه؟ سفارت چطور؟

خیلی ضروری هست برام. خواهش میکنم راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ارز رو تو خود امور دانشجویان طبقه پنجم به صورت نقدی میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

بله، از دوستان من که ورودی ۹۴ بودند همین اواخر رفتن تو رشته عمران. باید سازمان رو تفهیم کنید که به این فرصت نیاز دارید و حتما باید برید

نقل قول نوشته اصلی توسط shayda1627 نمایش پست ها
    با سلام.
    واقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه. میخواستم بدونم کسی به تازگی تونسته فاند فرصت مطالعاتی از وزارت علوم دریافت کنه؟ برای من که میخوام تازه پرونده تشکیل بدم امیدی هست؟ در ضمن ورودی 94 هستم.

Junior Member

سلام میخواستم بپرسم آیا شما اطلاعات دقیقی در مورد نحوه دریافت ارز فرصت مطالعاتی دارید؟ در مورد اینکه چه مقدار از هزینه را از دانشجو میگیرند؟ و آیا مبلغی که دانشجو پرداخت میکنه الزامی هست یا خیر؟ مطمئن هستید که ارز را در سازمان امور دانشجویان پرداخت می کنند و نه در فرودگاه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سپاس

Junior Member

سلام
    1. منظور از دانشجویان بورس ( کمک هزینه ی 6 ماه) و غیر بورس ( کمک هزینه ی 3 ماه) برای دریافت کمک هزینه ی فرصت مطالعاتی چیه؟
    2. ایا دانشگاه مقصد برای حضورمون در اونجا و استفاده از امکاناتشون از ما ماهیانه پول میگیره؟
    3. فرصت مطالعاتی کوتاه مدت و بلند مدت یعنی چی؟ هر کدوم چه اندازه طول میکشه؟

Junior Member

آیا برای خروج با ویزای فرصت مطالعاتی باید عوارض خروج از کشور رو پرداخت کرد؟

سلام.
    دوستان چند تا سؤال داشتم:
    1- آیا دانشجوی دکترا می‌تونه مثلا به وزارت علوم بگه که من خودم هزینه‌ی فرصت مطالعاتی رو پرداخت میکنم و بخشی از هزینه رو هم دانشگاه مقصد ارائه بده؟ یعنی اگر وزارت علوم مثلا میخواست نیمی از هزینه رو پرداخت کنه، الان بگیم اون هزینه رو خودمون میدیم...
    2- آیا رفتن فرصت مطالعاتی، کمکی به پست‌داک میکنه؟
    3- آیا فرصت مطالعاتی میتونه یک ساله باشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان چند تا سؤال داشتم:
    1- آیا دانشجوی دکترا می‌تونه مثلا به وزارت علوم بگه که من خودم هزینه‌ی فرصت مطالعاتی رو پرداخت میکنم و بخشی از هزینه رو هم دانشگاه مقصد ارائه بده؟ یعنی اگر وزارت علوم مثلا میخواست نیمی از هزینه رو پرداخت کنه، الان بگیم اون هزینه رو خودمون میدیم...
    2- آیا رفتن فرصت مطالعاتی، کمکی به پست‌داک میکنه؟
    3- آیا فرصت مطالعاتی میتونه یک ساله باشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام متوجه سوال اولتون نشدم که چرا میخواید این کار رو انجام بدید ولی برای سوال دوم : قطعا کمک میکنه چون رزومه شما اینترنشنال میشه و بله میتونه یک ساله هم باشه .از نظر دانشگاه های دنیا مشکلی نداره ولی بستگی به استادتون تو ایران داره که موافقت میکنه ؟

با سلام خدمت دوستان

من از طریق ایمیل رضایت و پذیرش اولیه یه استاد توی انگلیس رو جهت گذروندن فرصت مطالعاتی 6 ماهه با 20000 پوند کمک هزینه رو گرفتم.
    از طرفی پروپوزال من هنوز تصویب نشده توی دانشگاه خودم (اما میدونم میخوام چیکار کنم و روی موضوع مسلط هستم با توجه به اینکه ادامه کار ارشدم بوده). میخواستم ببینم بدون تصویب پروپوزال (با توجه به اینکه هزینه ای از وزارت علوم دریافت نمیکنم) گرفتن اجازه از دانشگاه برای خروج امکان پذیر هست؟

و همچنین نظرتون درباره 20000 پوند چیه؟ کاملا میتونه تمااام هزینه های اونجا رو پوشش بده؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عریز

تبریک میگویم که موفق به پذیرش و فاند در این مراحل اولیه از کارتان شده اید. خیلی عالیست.

و همچنین نظرتون درباره 20000 پوند چیه؟ کاملا میتونه تمااام هزینه های اونجا رو پوشش بده؟

این مبلغ برای هزینه زندگی شش ماهه کاملا و به راحتی کفایت میکند. به خصوص اگر لندن نباشید. در واقع عمده بورسهای غیر لندنی در حد ۱۵۰۰۰ پوند در سال -نه شش ماه!- و در لندن هم کمتر به ۲۰۰۰۰ در سال میرسند.

مطمین شوید که از این فاند نباید شهریه پرداخت کنید. که در آن صورت ان هزینه را هم باید در نظر بگیرید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_robins نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من از طریق ایمیل رضایت و پذیرش اولیه یه استاد توی انگلیس رو جهت گذروندن فرصت مطالعاتی 6 ماهه با 20000 پوند کمک هزینه رو گرفتم.
    از طرفی پروپوزال من هنوز تصویب نشده توی دانشگاه خودم (اما میدونم میخوام چیکار کنم و روی موضوع مسلط هستم با توجه به اینکه ادامه کار ارشدم بوده). میخواستم ببینم بدون تصویب پروپوزال (با توجه به اینکه هزینه ای از وزارت علوم دریافت نمیکنم) گرفتن اجازه از دانشگاه برای خروج امکان پذیر هست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)