صفحه 11 از 53 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

دوستان پس از برگشت چه مدارکی لازم است؟
    آیا خودمان باید به سازمان برویم یا دانشگاه؟
    روند کار بعد از برگشت به صورت کلی به چه صورت است؟

Junior Member

[QUOTE=zorea;2339316]سلام عالیه اگر بتونی از اونجا پول بگیری و گیر وزارتخونه نیوفتی ،برای گرفتن ویزا به هر نحوی باید نشان داد که قصد موندن نداری و میخای برگردی برا ی ما که با حمایت وزارت خونه رفتیم اون نامه تعهد بهترین گزینه بود ولی شما هم میتونی از اشتغال به تحصیلت استفاده کنی و اینکه استاد اینجات یه نامه بلند و بالا بده که تو باید برگردی و طرحتو کامل کنی و دکترا تو بگیری .در ضمن برای ویزا پرینت حساب بانکی هم میتونه کارامد باشه
    م.فق باشی[

سلام.منظورتون اینه که باید تعهدنامه را هم ترجمه کنیم و بفرستیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alen18 نمایش پست ها
    دوستان پس از برگشت چه مدارکی لازم است؟
    آیا خودمان باید به سازمان برویم یا دانشگاه؟
    روند کار بعد از برگشت به صورت کلی به چه صورت است؟
    احتمالا باید با نماینده سازمان در دانشگاه هماهنگ کنید.

مدارک مورد نیاز برای تسویه:
    اصل گذرنامه
    گزارش استاد در کشور محل اقامت
    بلیط رفت و برگشت
    گواهی بیمه

و شاید جدیدا هزینه این دو مورد آخر رو قبل از رفتن تسویه کنند با دانشجو. دقیق نمیدونم.

Junior Member

سلام ...من دانشجوی دکتری هستم که قصد فرصت مطالعاتی رو دارم... دانشگاه مقصد (امریکا) از من کپی پاسپورت رو خواسته
    درحالی که من پاسپورت ندارم...چون سربازی نرفتم هنوز..بنظرتون چکار میتونم انجام بدم؟
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بهم بدید.

سلام دوستان
    ببخشید بنده از UBC برای فرصت مطالعاتی پذیرش گرفتم خیلی نگران این هستم که پولی که وزارت علوم میدهد کافی نباشد و اینکه ویزا برای همسرم ندهند که بتواند همراهم بیاید.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام. اگه بورسیه نیستید حدود 5000 دلار کانادا به شما پرداخت میشه برای شش ماه که با هزینه کرد خوب، احتمالا نزدیک 70 درصد مخارج شما تامین میشه اگه هزینه ماهانه رو حدود 2 هزار دلار فرض کنیم. در مورد ویزا هم به نظرم ابتدا پستهای قبلی مرتبط با ویزای کانادا رو بخونید و منتظر نظر تکمیلی دوستان باشید.
    https://www.grad.ubc.ca/prospective-...ng/cost-living
    https://www.expatistan.com/cost-of-living/vancouver

ممنونم لطف کردید. بنیاد مبی نخبگان اعلام کرده تا اطلاع ثانوی برای فرصت مطالعاتی هزینه پرداخت نمی کند به این دلیل دچار مشکل شدم در این زمینه هم دوستان اگر اطلاعاتی دارم ممنون میشم اعلام کنند.

Junior Member

سلام دوستان

اگر نامه وزرات علو 6 ماهه باشه ولی ویزا مثلا 4 ماهه بدهند چی میشه؟
    آیا میشه بعد از رفتن همونجا ویزا را تمدید کرد؟ آیا مشکلی برای هزینه ای وزارت میدهد پیش میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SharifChem نمایش پست ها
    ممنونم لطف کردید. بنیاد مبی نخبگان اعلام کرده تا اطلاع ثانوی برای فرصت مطالعاتی هزینه پرداخت نمی کند به این دلیل دچار مشکل شدم در این زمینه هم دوستان اگر اطلاعاتی دارم ممنون میشم اعلام کنند.
    به گمانم تا همین اواخر هم بنیاد دراین زمینه کمک میکرد. خواهش میکنم.

Junior Member

سلام. بستگی به کشور و نوع ویزا داره. اگه شنگن باشه و از نوع D معمولا پس از ورود به کشور مقصد درخواست اقامت میدید و میتونید تا یک سال بمونید. سازمان کاری به این موضوع نداره. مهم برای سازمان مدت اقامت شماست که اگه کمتر از 180 روز باشه به صورت روزشمار باید ارز دریافتی رو پس بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط faezehas نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر نامه وزرات علو 6 ماهه باشه ولی ویزا مثلا 4 ماهه بدهند چی میشه؟
    آیا میشه بعد از رفتن همونجا ویزا را تمدید کرد؟ آیا مشکلی برای هزینه ای وزارت میدهد پیش میاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)