صفحه 11 از 49 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 524

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام دوستان

من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کرده بودم. الان ویزام اومده ولی میخوام ژانویه برم. برای استادی پرمیت اقدام کرده بودم. دعوت نامه قبلیم که باش اقدام کرده بودم برای اکتبر بود. حالا به نظرتون چه کار کنم. اگه الان پاسمو بفرستم ویزا شش ماه میزنن توش و از از الان؟ اگه بخوام ژانویه برم بهتر نیست نامه بزنم بشون با دعوت نامه جدیدم و بگم میخوام ژانویه شروع کنم که تاریخ شروع ویزا رو ژانویه بزنن؟

خیلی ممنون

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قو

نقل قول نوشته اصلی توسط peachboy نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کرده بودم. الان ویزام اومده ولی میخوام ژانویه برم. برای استادی پرمیت اقدام کرده بودم. دعوت نامه قبلیم که باش اقدام کرده بودم برای اکتبر بود. حالا به نظرتون چه کار کنم. اگه الان پاسمو بفرستم ویزا شش ماه میزنن توش و از از الان؟ اگه بخوام ژانویه برم بهتر نیست نامه بزنم بشون با دعوت نامه جدیدم و بگم میخوام ژانویه شروع کنم که تاریخ شروع ویزا رو ژانویه بزنن؟

خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز/ منم برای فرصت مطالعاتی کانادا میخام اقدام کنم. برای درخواست ویزا همه میگن وورک پرمیت باید باشه شما با استادی پرمیت مشکلی پیدا نکردید؟ من استادم در نامه گفته که باید 230 دلار پرداخت کنی در استادی پرمیت نیاز به این پرداخت نیست؟ اینکه شما نیاز به فرم سی ای کیو نداشتید؟؟؟؟؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوست گرامی
    چون خودم هم همین امروز ویزای کانادای خودم و همسرم اکی شده خواستم اطلاعاتمو در اختیارتون بذارم.
    در اصل باید ویزای کاری اقدام کنید چون شما برای تحصیل تشریف نمی برید. اما استادی پرمیت هم اگر استاد خارجی 230 دلارو براتون پرداخت نکنه میتونید اقدام کنید و بستگی داره که چطور افیسر را قانع کنید و مواردی هم بوده که افراد استادی درخواست دادند بعد جواب اومده رد شدن و گفتن شما باید مجدد ورک درخواست بدید. اما افراد زیادی گویا استادی رفتند.
    خیر نیازی به سی ای کیو برای فرصت ندارید.

موفق باشید.

Junior Member

ممنون از اطلاعاتتون ، شما از دانشگاه LMIA گرفتین؟ میدونین چقدر زمان میبره تا LMIA رو بدن؟ سه چهار هفته عادیه؟

Junior Member

سلام ...من دانشجوی دکتری هستم که قصد فرصت مطالعاتی رو دارم... دانشگاه مقصد (امریکا) از من کپی پاسپورت رو خواسته
    درحالی که من پاسپورت ندارم...چون سربازی نرفتم هنوز..بنظرتون چکار میتونم انجام بدم؟
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بهم بدید.

سلام دوستان
    ببخشید بنده از UBC برای فرصت مطالعاتی پذیرش گرفتم خیلی نگران این هستم که پولی که وزارت علوم میدهد کافی نباشد و اینکه ویزا برای همسرم ندهند که بتواند همراهم بیاید.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام. اگه بورسیه نیستید حدود 5000 دلار کانادا به شما پرداخت میشه برای شش ماه که با هزینه کرد خوب، احتمالا نزدیک 70 درصد مخارج شما تامین میشه اگه هزینه ماهانه رو حدود 2 هزار دلار فرض کنیم. در مورد ویزا هم به نظرم ابتدا پستهای قبلی مرتبط با ویزای کانادا رو بخونید و منتظر نظر تکمیلی دوستان باشید.
    https://www.grad.ubc.ca/prospective-...ng/cost-living
    https://www.expatistan.com/cost-of-living/vancouver

ممنونم لطف کردید. بنیاد مبی نخبگان اعلام کرده تا اطلاع ثانوی برای فرصت مطالعاتی هزینه پرداخت نمی کند به این دلیل دچار مشکل شدم در این زمینه هم دوستان اگر اطلاعاتی دارم ممنون میشم اعلام کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SharifChem نمایش پست ها
    ممنونم لطف کردید. بنیاد مبی نخبگان اعلام کرده تا اطلاع ثانوی برای فرصت مطالعاتی هزینه پرداخت نمی کند به این دلیل دچار مشکل شدم در این زمینه هم دوستان اگر اطلاعاتی دارم ممنون میشم اعلام کنند.
    به گمانم تا همین اواخر هم بنیاد دراین زمینه کمک میکرد. خواهش میکنم.

Junior Member

سلام دوستان

اگر نامه وزرات علو 6 ماهه باشه ولی ویزا مثلا 4 ماهه بدهند چی میشه؟
    آیا میشه بعد از رفتن همونجا ویزا را تمدید کرد؟ آیا مشکلی برای هزینه ای وزارت میدهد پیش میاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)