صفحه 13 از 53 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام ممنون. باز خواهش می کنم اگه کسی این روزا میره پیش خانم اکبری این سئوال منو بپرسه من مطمئن بشم. تهران نیستم یک عمر دعاگوتون هستم اگه کمک کنید ممنون.

بچه ها کسی می دونه ارز دانشجویی که به دانشجوهای ایرانی مشغول به تحصیل در خارج از کشور هر سال داده میشه، آیا به دانشجویانی که میرند فرصت مطالعاتی هم میدن؟
    منظورم جدا از کمک هزینه است. یعنی دلار به قیمت دولتی بهمون بدن

Junior Member

سلام به همگی
    چه اونایی که فرصت رفتن
    چه اونایی که قصد دارن برن
    من در حال نوشتن پروپوزالم هستم و تا ماه بعد قصد دفاع دارم. با موافقت استادم قصد دارم کل پروژه را در خارج از کشور انجام دهم.

1.من به تازگی موافقت یه استاد خارجی رو جلب کردم. البته از من خواسته که بهش بگم در نامه باید چی بنویسه. خطاب به کی بنویسه و... خودش بهم گفته بهتره دوره ات یه ساله باشه اما مدت ساپورت مالی 6 ماهه. میخوام بهش بگم امکان داره اون هم 6 ماه بعد را ساپورت کنه. به نظرتون عملیه؟
    تو نمونه نامه ها دیدم که خطاب به شخص دانشجو معمولا نوشته میشه.
    2. میخوام ازتون خواهش کنم کسی نامه ای در جواب همچین سوالاتی به استاد خارجی داره برام اینجا بذاره که براش بفرستم. ممنون میشم
    3. اگر نکته ای وجود داره که بهتره استاد خارجی در دعوت نامه اش قید کنه لطفا بهم بگید.
    4. من می خوام با همسرم به فرصت برم. لازمه که در دعوت نامه قید بشه؟

لطف بزرگی می کنید اگر بتونید راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    بچه ها کسی می دونه ارز دانشجویی که به دانشجوهای ایرانی مشغول به تحصیل در خارج از کشور هر سال داده میشه، آیا به دانشجویانی که میرند فرصت مطالعاتی هم میدن؟
    منظورم جدا از کمک هزینه است. یعنی دلار به قیمت دولتی بهمون بدن
    تاجایی که من اطلاع دارم نمیدن.اگر می دادن که خیلی خوب بود ولی فرصت، اشتغال به تحصیل خارج از کشور محسوب نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط cermetal نمایش پست ها
    سلام به همگی
    چه اونایی که فرصت رفتن
    من در حال نوشتن پروپوزالم هستم و تا ماه بعد قصد دفاع دارم. با موافقت استادم قصد دارم کل پروژه را در خارج از کشور انجام دهم.

1.من به تازگی موافقت یه استاد خارجی رو جلب کردم. البته از من خواسته که بهش بگم در نامه باید چی بنویسه. خطاب به کی بنویسه و... خودش بهم گفته بهتره دوره ات یه ساله باشه اما مدت ساپورت مالی 6 ماهه. میخوام بهش بگم امکان داره اون هم 6 ماه بعد را ساپورت کنه. به نظرتون عملیه؟
    2. میخوام ازتون خواهش کنم کسی نامه ای در جواب همچین سوالاتی به استاد خارجی داره برام اینجا بذاره که براش بفرستم. ممنون میشم
    3. اگر نکته ای وجود داره که بهتره استاد خارجی در دعوت نامه اش قید کنه لطفا بهم بگید.

جواب سوالاتون تا جایی ک من اطلاع دارم:
    1- ممکنه قبول کنه ولی شاید هم بهتر باشه بعد از رفتن به اونجا درباره کمک مالی برای 6 ماه بعدی صحبت کنید، بعد از اینکه اعتمادشو جلب کردین
    3- نام شما، زمان شروع و مدت و نیز مهر و امضای خودشون و سربرگ دانشگاه مقصد رو باید داشته باشه
    4- تو دعوتنامه من هیچ اشاره ای به همسرم نشده بود ولی استاد رو در جریان گذاشته بودم ک با هم میایم

Junior Member

سلام. بله. نامه غالبا خطاب به خود دانشجو نوشته و دعوت نامه محسوب میشه. موارد دیگه که باید درج بشه تاریخ احتمالی شروع دوره و مدت دوره است. همین طور خود استاد با توافق با گروه یا دانشگاه مینویسه که چه امکاناتی در اختیار شما قرار میگیره. و از همه مهمتر هزینه این دوره از کجا تامین میشه که برای ویزا حیاتی است.
    اگه اسم همسرتون در نامه درج بشه (هر چند متعارف نیست) برای گرفتن ویزای همسر میتونه مفید باشه.

سلام به همگی
    چه اونایی که فرصت رفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    جواب سوالاتون تا جایی ک من اطلاع دارم:
    1- ممکنه قبول کنه ولی شاید هم بهتر باشه بعد از رفتن به اونجا درباره کمک مالی برای 6 ماه بعدی صحبت کنید، بعد از اینکه اعتمادشو جلب کردین
    3- نام شما، زمان شروع و مدت و نیز مهر و امضای خودشون و سربرگ دانشگاه مقصد رو باید داشته باشه
    4- تو دعوتنامه من هیچ اشاره ای به همسرم نشده بود ولی استاد رو در جریان گذاشته بودم ک با هم میایم
    خیلی ممنون دوست عزیز.
    1. اینو از این بابت گفتم که تو صفحات مختلفی که مرور می کردم برای زمان بیشتر از 6 ماه موقع ویزا گرفتن ممکنه مشکل پیش بیاد که چطور هزینه اون زمان تامین میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط appab نمایش پست ها
    سلام. بله. نامه غالبا خطاب به خود دانشجو نوشته و دعوت نامه محسوب میشه. موارد دیگه که باید درج بشه تاریخ احتمالی شروع دوره و مدت دوره است. همین طور خود استاد با توافق با گروه یا دانشگاه مینویسه که چه امکاناتی در اختیار شما قرار میگیره. و از همه مهمتر هزینه این دوره از کجا تامین میشه که برای ویزا حیاتی است.
    اگه اسم همسرتون در نامه درج بشه (هر چند متعارف نیست) برای گرفتن ویزای همسر میتونه مفید باشه.
    خیلی ممنونم
    من هنوز با استاد در مورد اینکه تصمیم دارم با همسرم بیام صحبت نکردم. پس به نظر شما بهتره بهش بگم و ایشون در نامه قید کنند.
    من حتی برام سواله که نکنه اونجا هزینه مواد اولیه و ازمایشاتو بخوان ازم بگیرن. اما ازچند نفر که پرسیدم گفتند معمولا به عهده میگیرن. اما خیلی نگرانم که برم اونجا بعد ببینم برای مواد اولیه و تمام تست ها باید هزینه پرداخت کنم. آخه من میخوام صفر تا صد کارهامو اونجا انجام بدم.

Junior Member

خواهش میکنم. نگران نباشید و نکات مختلف رو در زمان و به شیوه مناسب با استادتون مطرح کنید. همین ابتدا مشخص بشه بهتره. در برخی سفارتخانه ها وجود اسم همسر در دعوت نامه باعث تسهیل ویزا میشه اما ممکنه اعلام کنند که همسرتون باید ویزای توریستی درخواست کنند. و اگر مقصدتون اروپاست، بهتره نامه استاد برای بیش از 6 ماه باشه که در این صورت میتونید برای همسرتون پس از ورود به کشور مقصد درخواست ویزای الحاقی کنید اما باز کشور به کشور تفاوتهایی وجود داره.

خیلی ممنونم
    من هنوز با استاد در مورد اینکه تصمیم دارم با همسرم بیام صحبت نکردم. پس به نظر شما بهتره بهش بگم و ایشون در نامه قید کنند.
    من حتی برام سواله که نکنه اونجا هزینه مواد اولیه و ازمایشاتو بخوان ازم بگیرن. اما ازچند نفر که پرسیدم گفتند معمولا به عهده میگیرن. اما خیلی نگرانم که برم اونجا بعد ببینم برای مواد اولیه و تمام تست ها باید هزینه پرداخت کنم. آخه من میخوام صفر تا صد کارهامو اونجا انجام بدم.

Junior Member

خیلی ممنونم از دلگرمیتون. خودم حس می کنم بهتره از ابتدا مسایل را شفاف سازی کنم.
    من نامه را اماده کردم و میخوام براشون بفرستم. هم در مورد هزینه 6 ماه دوم ازشون درخواست کمک مالی کردم هم مورد رفتن با همسرم را مطرح کردم. مقصد اروپا نیست، کاناداست.
    امیدوارم نتیجه بخش باشه.
    نتیجه را حتما اعلام می کنم که تجربه ای برای آیندگان باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)