صفحه 15 از 53 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام دوستان
    وروری 93 دکتری هستم. دعوتنامه از استاد گرفتم که به اصرار خود استاد شروعش اول فوریه است. و گفته تا مارچ می تونی به تعویق بیاندازی. هنوز موفق به گرفتن تاییدیه تحصیلات تکمیلی دانشگاه نشدم.
    امروز که رفتم پیش مسئول پژوهشی دانشگاه. میگه سهمیه امسال مربوط به ورودی های 92 اشت و شما برو اردیبهشت بیا. چی کار می تونم بکنم. با توجه به مطالبی که تا حالا خوندم به نظرم منطقی نمیاد. چطور پیگیری کنم.
    به شدت نیازمند راهنمایی شما عزیزان هستم.

Junior Member

سلام. این فرم نیاز به توضیح خاصی نداره. فقط در مورد دانشگاه اولین مورد یعنی دانشگاه داخلی و دومین یعنی دانشگاه محل تحقیق در خارج. شهر هم که میشه شهر خارج و بعدش تاریخ شروع دوره بر اساس دعوت نامه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nilou_lotus نمایش پست ها
    سلام
    لطف می کنید راهنمایی کنید که فرم 102 چطور پر کنم؟
    کاربرگ مشخصات دانشجو
    لطفا کلیه مشخصات با حروف انگلیسی (نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد را بر اساس گذرنامه) توسط دانشجو تایپ شود.
    Name & Last name :
    Date of Birth:
    Field of study:
    UNIVERSITY:
    Researchsite:
    City:
    Start Date:
    Email:
    Phone Number:

Junior Member

سلام.
    بهتره به سازمان مراجعه کنید. اگه همین پاسخ رو دریافت کردید، شرایط رو برای استاد توضیح بدید. اگه گفت راهی نداره به ناچار برای پذیرش دیگه اقدام کنید. معاون پژوهشی در مورد سهمیه درست گرفته اما اینکه اولویت هر سال برای کدوم ورودی باشه شاید دست دانشگاه باز باشه در این زمینه. از طرف دیگه هم حق با شماست چون پس از آزمون جامع میتونید درخواست فرصت مطالعاتی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fmashayekhi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وروری 93 دکتری هستم. دعوتنامه از استاد گرفتم که به اصرار خود استاد شروعش اول فوریه است. و گفته تا مارچ می تونی به تعویق بیاندازی. هنوز موفق به گرفتن تاییدیه تحصیلات تکمیلی دانشگاه نشدم.
    امروز که رفتم پیش مسئول پژوهشی دانشگاه. میگه سهمیه امسال مربوط به ورودی های 92 اشت و شما برو اردیبهشت بیا. چی کار می تونم بکنم. با توجه به مطالبی که تا حالا خوندم به نظرم منطقی نمیاد. چطور پیگیری کنم.

اول فوریه امسال؟ کدوم کشور؟ هر چقدرم کارا سریع پیش بره فک نکنم یه ماهه بتونی خودتو برسونی...

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    اول فوریه امسال؟ کدوم کشور؟ هر چقدرم کارا سریع پیش بره فک نکنم یه ماهه بتونی خودتو برسونی...
    بله اول فوریه امسال. تا مارچ هم می تونم به تعویق بندازم. ایتالیاست. گواهی حساب گرفتم که کارای ویزام رو بدون نامه وزارت انجام بدم. اگه جایی گیر نکنم فک کنم به طور موازی نهایتا تا ٥ هفته دیگه کارای ویزا و وزارت انجام بشه.
    به همه استادایی که می شد تا الان ایمیل زدم. ففط این و یکی دیگه جواب دادن. که اون یکی انگلیسه و سفارت حمایت نمی کنه.
    امیدوارم یا بهم سهمیه بدن یا استاده قبول کنه. تا حالا خیلی دوندگی کردم.

بله اول فوریه امسال. تا مارچ هم می تونم به تعویق بندازم. ایتالیاست. گواهی حساب گرفتم که کارای ویزام رو بدون نامه وزارت انجام بدم. اگه جایی گیر نکنم فک کنم به طور موازی نهایتا تا ٥ هفته دیگه کارای ویزا و وزارت انجام بشه.
    به همه استادایی که می شد تا الان ایمیل زدم. ففط این و یکی دیگه جواب دادن. که اون یکی انگلیسه و سفارت حمایت نمی کنه.
    امیدوارم یا بهم سهمیه بدن یا استاده قبول کنه. تا حالا خیلی دوندگی کردم.
    درسته. ویزای ایتالیا معمولا زودتر و راحت تر از جاهای دیگه است. نامه وزارت علوم رو هم که می گین لازم ندارین برای سفارت، خب از این لحاظ هم جلویید. برای سهمیه هم چانه زنی کنید. ان شاءا... موافقت میشه

سلام دوستان
    من همیشه به برخورد نرم و مؤدبانه با کارمندهای کج فهم و ترمز دانشگاه توصیه می کنم. اما این بار شاید واقعاً باید بروید به مسئول نامحترمی که این حرف را به شما زده اند بگویید حرف مفت نزن.... (یک وقت چنین کاری نکنید!) تا جایی که می دانم وزارت علوم هیچ شرطی برای سال سهمیه ها تعیین نکرده است. هرکدام از دانشجویان که زودتر کارهایشان را انجام دهند می توانند از سهمیه استفاده کنند. جالب است که چطور شما را که سال بالاتر هستید به آینده ارجاع می دهند!

Junior Member

سلام بچه ها

من چندتا سوال دارم که واقعا به راهنمایی نیاز دارم.
    همون طوری که قبلا هم همینجا گفتم من قراره کل کارهای آزمایشگاهیمو در کانادا انجام بدم. حتی برای انتخاب موضوع و تصویب پروپوزال هم بااستاد اون طرف مشورت کردم. ایشون الان می خواد برام دعوت نامه بفرسته برای یک سال. چون تاکید داره باید حتما یک سال اینجا باشی.
    اون میدونه که من 6 ماه ساپورت مالی وزارت علوم دارم. گفته که 6 ماه دومو اگر حمایت مالی نداشته باشی برای گرفتن ویزا به مشکل می خوری. من هم گفتم گواهی حساب بانکی نشون می دم.
    الان به نظرتون وضعیت ویزا وقتی دو نوع ساپورت مالی دارم چطوریه؟ یعنی اینکه 6 ماه وزارت علوم ساپورت کنه و 6 ماه خودم، توی این پروسه منطقیه؟ راستش من اصلا دوستی ندارم که تاحالا فرصت رفته باشه. دانشگاه هم ک جواب درست به آدم نمی دن. فقط همینجا میتونم اطلاعات کسب کنم.

مورد دوم اینکه استاد خارجی از من تاریخ دقیق می خواد که در دعوتنام قید کنه. من نمی دونم اصلا چقدر زمان نیاز هست که بتونم ویزای کانادا بگیرم.
    میشه مثل دوستمون که در بالا گفته می خواد بره ایتالیا ولی خودش می خواد زودتر برای ویزا اقدام کنه منم اقدام کنم؟ یعنی قبل از اینکه نامه حمایت مالی وزارت علومو بگیرم با گواهی حساب بانکی پیگیری کنم؟

ضمنا من تعجب ما کنم که دوستمون fmashayekhi گفتند که دانشگاه گفته سهمیه امسال بهشون تعلق نمی گیره. این محدودیت تا جایی که من اطلاع دارم اصلا وجود نداره. شاید دانشگاه ب دانشگاه قوانین جداگانه دارن!! نمی دونم

بچه ها خواهش می کنم اگر اطلاعاتی در زمینه نحوه ویزا گرفتن کانادا و چگونگی تسهیلش بهم راهکار بدید. ضمنا من متاهل هستم و همسرم هم به عنوان همراه قراره که با من بیان. خیلی ویزا موضوع نگران کننده ای شده برام.

ممنونم

سلام سهمیه دانشگاه ما هم تموم شده واسه امسال. ولی مسئول پژوهش گفته می فرستیم وزارت تو کمیسیون مطرح بشه. به نظرتون امیدی هست سهیمه بدن به من؟ چقدر طول می کشه جواب کمیسیون بیاد؟

Junior Member

سلام.
    در مورد ویزا کاری که فعلا میتونید انجام بدید اطلاع از مدارک لازم و در صورت نیاز و وجود مصاحبه تعیین وقت سفارت هست. موقع درخواست ویزا علی القاعده تاریخ ورود و خروجی رو قید میکنید که میدونید قبل از اون کارهاتون انجام شده مثلا سه یا چهار ماه دیگه. (که این رو با استاد هم چک کنید) و بنویسید دقیق نمیدونید پروسه اداری چطور طی میشه ولی قصدم اینه فلان تاریخ دوره رو شروع کنم. البته دوستان دیگه در مورد ویزا حتما نظر بدهند.
    به نظر نمیرسه که ارائه گواهی مالی جداگانه برای دو شش ماه به سفارت اشکالی داشته باشه. اما اگه حسابتون پر باشه! شاید بتونید گواهی حساب رو برای 12 ماه بگیرید و نامه دانشگاه رو ارائه نکنید. این هم باز دقیق و بیشتر بپرسید. شاید این امکان هم باشه که ابتدا با نامه مالی دانشگاه ویزای 6 ماهه درخواست و بعد تمدیدش کنید.

http://www.cic.gc.ca/english/visit/
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ns/student.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط cermetal نمایش پست ها
    سلام بچه ها

من چندتا سوال دارم که واقعا به راهنمایی نیاز دارم.
    همون طوری که قبلا هم همینجا گفتم من قراره کل کارهای آزمایشگاهیمو در کانادا انجام بدم. حتی برای انتخاب موضوع و تصویب پروپوزال هم بااستاد اون طرف مشورت کردم. ایشون الان می خواد برام دعوت نامه بفرسته برای یک سال. چون تاکید داره باید حتما یک سال اینجا باشی.
    اون میدونه که من 6 ماه ساپورت مالی وزارت علوم دارم. گفته که 6 ماه دومو اگر حمایت مالی نداشته باشی برای گرفتن ویزا به مشکل می خوری. من هم گفتم گواهی حساب بانکی نشون می دم.
    الان به نظرتون وضعیت ویزا وقتی دو نوع ساپورت مالی دارم چطوریه؟ یعنی اینکه 6 ماه وزارت علوم ساپورت کنه و 6 ماه خودم، توی این پروسه منطقیه؟ راستش من اصلا دوستی ندارم که تاحالا فرصت رفته باشه. دانشگاه هم ک جواب درست به آدم نمی دن. فقط همینجا میتونم اطلاعات کسب کنم.

مورد دوم اینکه استاد خارجی از من تاریخ دقیق می خواد که در دعوتنام قید کنه. من نمی دونم اصلا چقدر زمان نیاز هست که بتونم ویزای کانادا بگیرم.
    میشه مثل دوستمون که در بالا گفته می خواد بره ایتالیا ولی خودش می خواد زودتر برای ویزا اقدام کنه منم اقدام کنم؟ یعنی قبل از اینکه نامه حمایت مالی وزارت علومو بگیرم با گواهی حساب بانکی پیگیری کنم؟

ضمنا من تعجب ما کنم که دوستمون fmashayekhi گفتند که دانشگاه گفته سهمیه امسال بهشون تعلق نمی گیره. این محدودیت تا جایی که من اطلاع دارم اصلا وجود نداره. شاید دانشگاه ب دانشگاه قوانین جداگانه دارن!! نمی دونم

بچه ها خواهش می کنم اگر اطلاعاتی در زمینه نحوه ویزا گرفتن کانادا و چگونگی تسهیلش بهم راهکار بدید. ضمنا من متاهل هستم و همسرم هم به عنوان همراه قراره که با من بیان. خیلی ویزا موضوع نگران کننده ای شده برام.

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)