صفحه 17 از 53 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    با فرض اینکه بعد از 90 روز ، مشکل ورود حل بشه، به محض پایان یافتن کلیرنس( که به احتمال زیاد بعد از این نود روز خواهد بود)، درخواست دی اس جدید با تاریخ ورود جدید(بعد از اتمام نود روز) کنید. با در نظر گرفتن زمان لازم برای تهیه بلیط و آماده شدن سفر و پیکاپ ویزا...
    ممنون از پاسختون. خب نمیشه الان با توجه به اینکه هنوز یک ماه بعد از صدور اولین سویس نگذشته درخواست کنم یه فرم دی اس جدید با همون سویس قبلی برای مثلا 4 ماه دیگه بفرستن؟ اینجوری دیگه نیاز نیست هزینه سویس جدید رو بدم. اما اگر بعد از اینکه یک ماه از تاریخ ورود گذشته باشه درخواست دی اس جدید بکنم باید سویس جدید بهم بدن چون سویس قبلیم باطل شده. درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

سلام
    وقت بخیر
    من برای فرصت مطالعاتی دارم میرم کانادا
    تا نامه وزارت علوم حاضر شد تاریخ شروع دعوت نامه من گذشت مشکلی پیش نمیاد برای درخواست ویزا؟ با همین دعوت نامه میتونم برای ویزا اقدام کنم
    ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3340 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. خب نمیشه الان با توجه به اینکه هنوز یک ماه بعد از صدور اولین سویس نگذشته درخواست کنم یه فرم دی اس جدید با همون سویس قبلی برای مثلا 4 ماه دیگه بفرستن؟ اینجوری دیگه نیاز نیست هزینه سویس جدید رو بدم. اما اگر بعد از اینکه یک ماه از تاریخ ورود گذشته باشه درخواست دی اس جدید بکنم باید سویس جدید بهم بدن چون سویس قبلیم باطل شده. درسته؟
    نه. من چندین ماه بعد دی اس جدیدمو گرفتم و هزینه ای رو پرداخت نکردم. در ضمن از کجا معلوم چهار ماهه کلیر شین. من 6 ماه کلیرنسم طول کشید. بهتره تا کلیر نشدین درخواست دی اس جدید ندین

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من از یکی از دانشگاه های پرتقال درخواست دعوت نامه کردم، که قرار هست بفرستن، ولی الان که رفتم توی لیست وزارت علوم نگاه کردم جزو دانشگاه های متوسط هست. من مدتی هست که با یکی از استاداشون مکاتبه میکنم و موضوعم رو به کمک ایشون تعریف کردم و وقت زیادی هم ندارم و ترم 6 هستم، به نظرتون بهم فاند تعلق نمیگیره؟ لطفا راهنمایی کنید. یه سوال دیگه اینکه من اگه کل پابان نامم رو اونجا انجام بدم میتونم فاند بیشتری بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط scallop نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من از یکی از دانشگاه های پرتقال درخواست دعوت نامه کردم، که قرار هست بفرستن، ولی الان که رفتم توی لیست وزارت علوم نگاه کردم جزو دانشگاه های متوسط هست. من مدتی هست که با یکی از استاداشون مکاتبه میکنم و موضوعم رو به کمک ایشون تعریف کردم و وقت زیادی هم ندارم و ترم 6 هستم، به نظرتون بهم فاند تعلق نمیگیره؟ لطفا راهنمایی کنید. یه سوال دیگه اینکه من اگه کل پابان نامم رو اونجا انجام بدم میتونم فاند بیشتری بگیرم؟
    مقدار فاند وزارت علوم برای هر کشور مشخصه (برای مدت 6 ماه) و ربطی به این نداره که چقدر از پایان نامتونو کجا انجام بدید. اگر خوش شانس باشید می تونید از استاد خارجی تون فاند بگیرید. برای فرصت معمولا دانشگاه عالی ( و یا گاهی خوب) بهتره که برید. در مورد متوسط نظری ندارم! اگه وقت ندارید با استاد دانشگاه بهتری مکاتبه کنید، می تونید شانستونو امتحان کنید برای همین دانشگاه: اگر در رشته و موضوع تحقیق شما این دانشگاه رنک جهانی خوبی داشته باشه و این قضیه توسط استاد و دانشکده شما تایید بشه، شاید بشه کاریش کرد. این نظر منه. شما بازم پرسجو کنید حتما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    مقدار فاند وزارت علوم برای هر کشور مشخصه (برای مدت 6 ماه) و ربطی به این نداره که چقدر از پایان نامتونو کجا انجام بدید. اگر خوش شانس باشید می تونید از استاد خارجی تون فاند بگیرید. برای فرصت معمولا دانشگاه عالی ( و یا گاهی خوب) بهتره که برید. در مورد متوسط نظری ندارم! اگه وقت ندارید با استاد دانشگاه بهتری مکاتبه کنید، می تونید شانستونو امتحان کنید برای همین دانشگاه: اگر در رشته و موضوع تحقیق شما این دانشگاه رنک جهانی خوبی داشته باشه و این قضیه توسط استاد و دانشکده شما تایید بشه، شاید بشه کاریش کرد. این نظر منه. شما بازم پرسجو کنید حتما

ممنون از راهنماییتون. استاد خارجی که باهاشون مکاتبه میکنم گفتند که برام از Erasmus program فاند میگیرن، به نظرتون پیگیر بشم یا وقتی گفتن خودشون انجام میدن و نیاز به پیگیری نیست؟ و یه سوال دیگه رنک جهانی دانشگاه رو چجوری بفهمم؟ تو سایتش چیزی ندیدم
    بازم ممنون

Junior Member

در مورد رنکینگ باید دقت کنید که رنکنیگهای مختلف وجود داره و کمتر پیش میاد یک دانشگاه در دو رنکینگ رتبه برابر داشته باشه به دلیل تفاوت در معیارها. اما از نظر میزان پوشش دانشگاههای و کشورهای گوناگون این رنکینگ رو میتونید نگاه کنید:
    http://www.4icu.org/pt/
    پاسخ کامل پرسش اول رو به دوستان واگذار میکنم اما کسب اطلاعات ضرر نداره و در زمان مناسب یک بار دیگه برای تصریح از استاد بپرسید که آیا نیاز به پیگیری شما هست یا نه.

ممنون از راهنماییتون. استاد خارجی که باهاشون مکاتبه میکنم گفتند که برام از Erasmus program فاند میگیرن، به نظرتون پیگیر بشم یا وقتی گفتن خودشون انجام میدن و نیاز به پیگیری نیست؟ و یه سوال دیگه رنک جهانی دانشگاه رو چجوری بفهمم؟ تو سایتش چیزی ندیدم
    بازم ممنون

Junior Member

سلام. مشکلی برای درخواست ویزا نخواهید داشت اما تا زمانی که ویزا به دستتون برسه مدتی از طول دوره 6 ماه طبیعتا میگذره. بنابراین بهتره نامه جدید از استاد درخواست و برای ویزا ارائه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedhh نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    من برای فرصت مطالعاتی دارم میرم کانادا
    تا نامه وزارت علوم حاضر شد تاریخ شروع دعوت نامه من گذشت مشکلی پیش نمیاد برای درخواست ویزا؟ با همین دعوت نامه میتونم برای ویزا اقدام کنم
    ممنون میشم پاسخ بدید

بازم ممنون
    بنظرم از میزان فاندش مطلع بشید خوبه که اگه یه وقتی بخاطر متوسط بودن، نتونستین فاند وزارت علومو بگیرین، شاید همون مقدار اراسموس کافی باشه. در هر صورت شما برای جذب هر دو فاند تلاشتونو بکنید

Junior Member

سلام

من با یک آژانس هم مشورت کردم و دعوتنامه ام را بررسی کردند و گفتند شما باید درخواست ویزای وورک پرمیت بدید و باید استاد اون طرف 230 دلار بابت فرم LMIA واریز کنه.
    به نظرتون امکانش هست برای همسرم هم در کنار من درخواست ویزای کاری بشه؟
    بعضی جاها Open work permit دیدم. این چطور ویزاییه؟ به نظرتون شامل حال همسرم نمیشه؟
    یکی هم گفت احتمالا باید توریستی مالتیپل اقدام کنید با توجه به اینکه دعوتنامه یه ساله دارید.

امکان داره راهنماییم کنید اگر اطلاعاتی دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)