صفحه 22 از 53 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قو

با سلام به همه دوستان

من موفق شدم فرصت مطالعاتی از دانشگاه کویینز کانادا بگیرم
    تو دعوتنامه که دانشگاه برای من فرستاده گفته باید برای ویزا از نوع Study permit اقدام کنی
    حالا سوالم اینه آیا برا گرفتن study permit برای فرصت مطالعاتی بایستی حتما مدرک زبان تافل یا ایلتس داشت؟ چون ظاهرا جز مدارک باید آپلود کنی

کسی هست که بدون نمره زبان ویزای study گرفته باشه؟

خیلی خیلی ممنونم

Junior Member

سلام. تبریک به شما دوست عزیز.
    منطقی این هست که ارائه مدرک سطح زبان لازم باشه اما ظاهرا در سایت به این مورد اشاره نشده. به نظرم شما مراحل اپلای رو پیش برید (که حتما با توجه به زمانی که پست رو قرار دارید این کار رو تا االان انجام دادید)، و حتما اجباری بودن در فرآیند مشخص میشه. در چک لیست همون طور که حتما دیدید، یک گزینه any additional documents وجود داره.
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5483E.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط h_nik نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

من موفق شدم فرصت مطالعاتی از دانشگاه کویینز کانادا بگیرم
    تو دعوتنامه که دانشگاه برای من فرستاده گفته باید برای ویزا از نوع Study permit اقدام کنی
    حالا سوالم اینه آیا برا گرفتن study permit برای فرصت مطالعاتی بایستی حتما مدرک زبان تافل یا ایلتس داشت؟ چون ظاهرا جز مدارک باید آپلود کنی

کسی هست که بدون نمره زبان ویزای study گرفته باشه؟

خیلی خیلی ممنونم

سلام دوستان
    من شنیدم که سهم هزینه فرصت برای غیر بورسیه ها تغییر کرده و به جای 50 درصد، 65 درصدشو میدن.
    آیا کسی اطلاع داره که به چه شکله و چطوری باید ما به التفاوتشو بگیریم؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

سلام دوستان
    من این هفته ویزای کانادا از طریق شرکت ایران-آنکارا پیک آپ کردم، 5 روزه آماده تحویل شد، پیشنهاد میکنم از این شرکت برای پیک آپ استفاده کنید، خیلی سریع و منظم بودند.
    موفق باشید

هزینه ای که وزارت علوم به دانشجوهای دکترا میده برای فرصت 6 ماهه تو آمریکا چقدره؟

Junior Member

سلام.
    دوستان یه سوال:
    آیا امکانش هست بعد از فرصت مطالعاتی، بلافاصله در کشوری که فرصت رو گذروندیم دوباره دانشجوی دکتری بشیم و بعد از انجام ثبت نام و گرفتن ویزا به ایران برگشته، دکتری ایران را تمام کرده و برگردیم؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط bm9 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان یه سوال:
    آیا امکانش هست بعد از فرصت مطالعاتی، بلافاصله در کشوری که فرصت رو گذروندیم دوباره دانشجوی دکتری بشیم و بعد از انجام ثبت نام و گرفتن ویزا به ایران برگشته، دکتری ایران را تمام کرده و برگردیم؟
    سلام

نه دوست عزیز شما همچنین کارهایی در اروپا و در دانشگاه های معتبر ان نمی توانید انجام بدهید!.

ارادت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

نه دوست عزیز شما همچنین کارهایی در اروپا و در دانشگاه های معتبر ان نمی توانید انجام بدهید!.

ارادت
    سلام. دوست عزیز شما ظاهراً در دانشگاه دلفت هستید. توی همین دانشگاه آقای دکتر جعفر رضایی دقیقاً بعد از فرصت موندن برای دکتری و الآن هم هیئت علمی اونجا هستند. در خصوص اینکه این کار ممکنه مطمئنم سوالم در خصوص شیوه گرفتن ویزا هست.
    شرایط برای من مهیاست که برای فرصت برم امریکا. به خاطر وضعیت ویژه امریکا می خوام حین فرصت برای دکتری مجدد همونجا اقدام کنم و در عین حال با یک سفر یکی دو ماهه ایران بیام و دکتری ایرانم رو هم تموم کنم. سوالم فقط در خصوص ویزا هست. اینکه آیا پیش از ثبت نام می تونم ویزام رو همونجا امریکا بگیرم؟

لطفاً اگر دوستی تجربه یا اطلاعات دقیق داره جواب بده. ممنون.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط bm9 نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز شما ظاهراً در دانشگاه دلفت هستید. توی همین دانشگاه آقای دکتر جعفر رضایی دقیقاً بعد از فرصت موندن برای دکتری و الآن هم هیئت علمی اونجا هستند. در خصوص اینکه این کار ممکنه مطمئنم سوالم در خصوص شیوه گرفتن ویزا هست.
    شرایط برای من مهیاست که برای فرصت برم امریکا. به خاطر وضعیت ویژه امریکا می خوام حین فرصت برای دکتری مجدد همونجا اقدام کنم و در عین حال با یک سفر یکی دو ماهه ایران بیام و دکتری ایرانم رو هم تموم کنم. سوالم فقط در خصوص ویزا هست. اینکه آیا پیش از ثبت نام می تونم ویزام رو همونجا امریکا بگیرم؟

لطفاً اگر دوستی تجربه یا اطلاعات دقیق داره جواب بده. ممنون.
    سلام

من منظور شما را درست متوجه نشدم. تصور کردم می خواهید بدون بازگشت به ایران برای اتمام دوره دکترا ودر حین فرصت دوباره دکترا بخوانید. بلی این امکان وجود دارد که حتی در حین فرصت برای دوره پست دکترا در هر دانشگاهی (به شرطی که از دوره دکترا شما مدت کوتاهی مانده باشد یا به اصطلاح در حال نوشتن تز باشید)اقدام کنید. اگر چه که راضی کردن اساتید در اروپا برای دوره دکترا دوم کار سختی است!.

در رابطه با امریکا اطلاع دقیقی ندارم ولی برای اروپا می توان در حین اقامت برای فرصت برای گرفتن ویزا دکترا (که البته خود دانشگاه اقدام می کند) اقدام کرد.

ارادت

Junior Member

اگه افزایش پیدا نکرده باشه، 6606 یورو به دانشجوی بورسیه و نصف این مبلغ به دانشجوی غیر بورسیه پرداخت میشه. کمک هزینه بلیط و بیمه هم جداست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    هزینه ای که وزارت علوم به دانشجوهای دکترا میده برای فرصت 6 ماهه تو آمریکا چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)