صفحه 26 از 53 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قو

سلام
    برای فرصت مطالعاتی اگر بخواهیم سند ملک به عنوان وثیقه بگذاریم، باید حداقل مبلغ تضمین رو چقدر بنویسیم؟ من مدارک لیسانس و ارشدم آزاد هست. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام
    برای فرصت مطالعاتی اگر بخواهیم سند ملک به عنوان وثیقه بگذاریم، باید حداقل مبلغ تضمین رو چقدر بنویسیم؟ من مدارک لیسانس و ارشدم آزاد هست. ممنون
    مبلغ تضمین تغییری نمی کنه (برای شما میشه 20 میلیون تومن) اما مسئله اینه که برای این کار باید سند ملک بره در رهن و بعد از برگشتتون برای ابطالش هم باید فک رهن بشه که در کل هزینه اش چندین برابر تعهد مالی با 2 ضامن میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

سلام دوستان. آیا برای ویزای فرصت مطالعاتی کانادا (ویزای کار) لازم هست ترجمه مدارک مهر دادگستری داشته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

دوستان اطاع دارید مدرکی که برای فرصت از طریق وزارت علوم آزاد می کنیم برای ترجمه باید از طریق سایت وزارت علوم تایید بشه یا همون تهران تایید می کنن؟

Junior Member

سلام دوستان، خسته نباشید
    من برای فرصت مطالعاتی پرتقال پذیرش گرفتم، میخواستم ببینم کسی اطلاع داره پرتقال ویزای همراه میده یا نه؟ یعنی من میخوام شوهرم هم با من بیاد! به نظرتون امکانش هست؟ اگه هست میشه لطفا بگین چه مدارکی برای همسرم مورد نیاز هست؟

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

سلام دوستان
    براي فرم تعهد محضري
    كسي ميدونه اگه ضامن شاغل نيروهاي مسلح باشه، نامه اشتغال به كار رو بايد خطاب به كجا بگيره؟
    دانشگاه ما گفته كه يكي از ضامن ها بازنشسته باشه هم قبوله اگر از والدين باشه، براي بازنشسته كسي ميدونه چه مدركي بايد آورده بشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براي فرم تعهد محضري
    كسي ميدونه اگه ضامن شاغل نيروهاي مسلح باشه، نامه اشتغال به كار رو بايد خطاب به كجا بگيره؟
    دانشگاه ما گفته كه يكي از ضامن ها بازنشسته باشه هم قبوله اگر از والدين باشه، براي بازنشسته كسي ميدونه چه مدركي بايد آورده بشه؟
    ممنون
    آیا از دانشگاه شما، اخیراً کسی به فرصت اعزام شده است؟ چون ظاهراً قبلاً می شد که یکی از ضامن ها بازنشسته باشد، اما من که سال 93 فرصت رفتم گفتند هر دو ضامن باید کارمند رسمی قطعی شاغل دولت باشند (یعنی کارمند غیررسمی، یا کارمند رسمی آزمایشی، یا بازنشستگان، یا کارمندان ارتش و صدا و سیما، قبول نیستند).
    خواستم خواهش کنم که ابتدا از این کار مطمئن شوید (بگویید کارمند دانشگاهتان با مسئول مربوط چک کند) بعداً نامه ی کسر از حقوق را بیاورید چون من کلی زحمت کشیدم دو ضامن صدا و سیمایی در فامیل پیدا کردم و مدارک بردم موقع بررسی گفتند قبول نیست، در حالی که هم وقت من داشت تلف می شد، هم زحمت ضامن ها از بین رفته بود، هم تاریخ ورود به دانشگاه مقصد عقب می افتاد، و از همه مهم تر سهمیه ی وزارت علوم تمام می شد.
    موفق باشید
    امیدوارم که بررسی کنند و بگویند همان یک بازنشسته و یک ارتشی هم قبول است.

Junior Member

سلام دوستان،
    من پارسال از طریق فاندینگ وزارت علوم و با ویزای J1 به آمریکا رفتم به مدت ۶ ماه و متاسفانه الان شامل ممنوعیت ۲ ساله اقدام برای ویزای مجدد و از نوع دیگر هستم.
    بنابراین می‌خواهم سعی کنم از طریق no objection letter اقدام کنم برای گرفتن waiver.
    اگر کسی از دوستان از ایران موفق به انجام این کار شده لطفاً من را راهنمایی کنید. حقیقتش نمی دانم از کجا باید شروع کنم؟ وزارت علوم، وزارت خارجه ، و یا دفتر حافظ منافع در آمریکا؟ ممنون میشم از راهنمایی شما

Junior Member

سلام دوستان.من در حال حاضر دانشجوی دکترا دانشگاه شهید بهشتی هستم . برای فرصت مطالعاتی انگلستان پذیرش گرفتم (6 ماهه که البته گفته شده تا 1 سال هم احتما داره تمدید بشه). میخواشتم بدونم من باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم و مدارک لازم برای این منظور چی هستند؟1 سوال دیگه هم دارم. من قراره به زودی 1 دوره هم برای تحقیق به آلمان برم و مدت 7 ماه آنجا باشم. ویزای آلمان من طبق گفته سفارت آلمان، اقامتی خواهد بود. میخواستم بدونم با این شرایط آیا من میتونم برای ویزای انگلیس از طریق کشو آلمان، اقدام کنم؟ آخه وقتی زنگ میزنم سفارت انگلیس در تهران، در تلفن گویا میگه که برای ویزای انگلیس از طریق کشورهای مجاور اقدام کنید. میخواستم بدونم آیا این مجاور بودن اجباریه؟ یا من از آلمان هم میتونم برای ویزای انگلیس اقدام کنم؟ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

شما اول از وزارت علوم بپرسید ببینید برای فرصت مطالعاتی انگلیس رو قبول میکن یا نه. چون تا چند وقت پیش که انگلیس رو قبول نمی‌کردن.
    ضمنا برای فرصت از شما تعهد میگیرن که تا حداکثر یک سال بعد باید برگردید.
    اما برای ویزای انگلیس اگر آلمان باشید میتونید از اونجا اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)