صفحه 29 از 53 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قو

شما با استاد مکاتبه میکنید یه دعوت نامه به شما میده. دعوت نامه رو همرا با سایر مدارک میدید به دانشگاه. دانشگاه ایران فاند میده بهتون اما مواردی بوده که از استاد خارج هم گرفتن. وزارت 65 درصد هزینه رو میده. مثلا برای من که میخام برم ونکوور خرج شش ماهم میشه 9900 دلار که 65 درصدشو میده. اگر بیشتر از 6 ماه بمونید خودتون باید خرجتون بدین و اگر مقاله بنویسید وقتی برگشتید باز وزارت 65 درصد خرج اون 3 ماه را میده. بعضی دانشگاه ها باید شهریه بدین مثلا 200 دلار

Junior Member

اینجور نیست. خیلی ها رفتن کانادا. من جمله خود من که توی فرآیند رفتن هستم. اون استاد دعوت نامه غیر رسمی میده و بعدش رسمی. همین. اصلا کار سختی نیست

Junior Member

باید از استادتون بپرسید. اونا توی دعوت نامه قید میکنن نوع ویزا چی باشه. چون برای ورک یه کد لازم هست

سلام
    لطفا بنده را راهنمایی فرمایید.
    برای رفتن به کانادا نوشته شده برای 12 ماه برای دو نفر 14000 دلار در حساب داشته باشم.
    http://www.cic.gc.ca/english/study/s...-documents.asp
    یک. برای 6 ماه نصف این میزان کفایت می کند؟
    دو. پیشنهاد شما حداقل چه میزان پول در حساب است؟
    سه. آیا بانک همین میزان پول را گواهی می دهد و یا بیشتر؟
    چهار. آیا بانکی نسبت به بانک دیگر بهتر همکاری می کند؟
    پیشاپیش سپاسگزارم.

سلام دوستان. من از دانشگاه مقصد برای دو ماه گرنت دریافت کردم و این امر در دعوت نامه قید شده. آیا این امر توسط وزارت علوم لحاظ میشه و ممکنه به این دلیل، مشمول گرنت وارت علوم نشم؟ ممنون
    ویرایش توسط hamid23240 : July 20th, 2017 در ساعت 01:41 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid23240 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از دانشگاه مقصد برای دو ماه گرنت دریافت کردم و این امر در دعوت نامه قید شده. آیا این امر توسط وزارت علوم لحاظ میشه و ممکنه به این دلیل، مشمول گرنت وارت علوم نشم؟ ممنون
    سلام. مطمئن نیستم ولی بنظرم نباید هیچ تاثیری داشته باشه. وزارت علوم فقط مدارک و دعوت نامه و ... رو میخواد و مبلغ مصوب برای اون کشور رو با توجه به بورس بودن یا نبودن شما میده و کاری نداره که شما از دانشگاه خودتون یا مقصد هم کمک دیگه ای بگیرید یا نه.(مطمئن نیستم نظرمو گفتم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق- مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کردم. ظاهرا برای فرصت باید برای ویزای کار قدام کردم. من مراحل اولیه رو انلاین انجام دادم. حالا یه چک لیست مدارک داده که بای دآماده کنم. از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن کسی می تونه مدارک مورد نیاز برای ویزا رو توضیح بده؟
    مثلا Letter from Current Employer و Employment Reference Letter و Employment Records دقیقا چیا میشه؟
    غیر از این ها توی لیست چیزی از گواهی عدم سوء پیشینه نگفته. آیا لازمه؟ جزء کدوم مدارک باید آپلود کنم؟
    سلام
    این دقیقا سوال من هست. به علاوه از من یه فرم با عنوان Proof that you Meet the Requirements of the Job Being Offered میخواد. نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم برای این یکی!!
    قبلا ظاهرا فرم IMM5802 الزامی بوده اما الان برای من رفته تو قسمت optional و هیچ جوری هم نمیشه دانلود کرد... برای شما هم اینطوریه؟ پ
    وضعیت ویزای شما الان چیه؟

Junior Member

سلام. استاد راهنمای من دوتا دانشجوی دکتری داره که هم ورودی هم هستیم. سوال بنده این هست که آیا از نظر قانون، مانعی نداره که هر دوی ما بخواهیم از فرصت مطالعاتی خارج از کشور استفاده کنیم؟ از نظر قانون سهمیه عرض میکنم.
    باتشکر

سلام
    اینکه هر دو دانشجوی یک استاد باشین فکر نکنم مشکلی داشته باشه، در واقع بستگی داره به اینکه سهمیه ورودی تون چند تا مونده باشه که اونو هم با چونه زنی شاید بشه حلش کرد

Junior Member

پیش فرض مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا

سلام دوستان، من ورودی مهر نود و سه هستم. طبیعتا پایان سال سوم هستم. کسی از دوستان خبر داره تا چه تاریخی مهلت دارم؟ هفته دیگه احتمالا مدارکم کامل میشه میدم به دانشگاه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)