صفحه 3 از 53 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام
    بچه ها کسی می دونه فرصت خروج تا چه ترمی هست؟
    من ورودی مهر 92 (دکترای پژوهش محور) هستم. الان پایان ترم 6 ام و تازه ویزام اومده. می تونم برای آبان بلیط بخرم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    در حال حاضر روند گرفتن ارز از وزارت علوم چطور هست؟ باید بعد از اخذ ویزا به سفارت مراجعه کنیم یا به دانشگاه؟ و همینطور چند روز قبل از پرواز؟
    همینطور وزارت علوم چقدر بابت بلیت پول میده؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    من ورودی مهر 92 (دکترای پژوهش محور) هستم. الان پایان ترم 6 ام و تازه ویزام اومده. می تونم برای آبان بلیط بخرم؟
    طبق دستورالعمل وزارت علوم، باید تا قبل از ترم 6 (پایان شهریور) درخواست خود را به وزارت علوم ارسال نمایید.

Junior Member

سلام دوستان، یک سوال فوری! میشه بگید استاد خارجی تون در دعوتنامه تاریخ ورود به دانشگاهشون و طول دوره فرصت تحقیقاتی رو برای شما ذکر کردن یا نه؟ چون نامه من هیچ تاریخ ومدت زمانی توش نوشته نشده...از نظر وزارت علوم مشکلی پیش نمیاد؟......ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maa100 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    در حال حاضر روند گرفتن ارز از وزارت علوم چطور هست؟ باید بعد از اخذ ویزا به سفارت مراجعه کنیم یا به دانشگاه؟ و همینطور چند روز قبل از پرواز؟
    همینطور وزارت علوم چقدر بابت بلیت پول میده؟
    ممنونم
    مدارک رو باید بدی دانشگاه بفرسته وزارت، بعد شما با نماینده دانشگاه تماس بگیر اون بهت میگه که کارت در چه مرحله ای است. ارز رو هم یک هفته قبل از تاریخ پرواز بهتون میدن که باید حضوری مراجعه کنی. زودتر از یه هفته نری که نمیدن. برا بلیط هواپیما و بیمه حدود سه میلیون میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golen نمایش پست ها
    سلام دوستان، یک سوال فوری! میشه بگید استاد خارجی تون در دعوتنامه تاریخ ورود به دانشگاهشون و طول دوره فرصت تحقیقاتی رو برای شما ذکر کردن یا نه؟ چون نامه من هیچ تاریخ ومدت زمانی توش نوشته نشده...از نظر وزارت علوم مشکلی پیش نمیاد؟......ممنون
    تا اونجا که من میدونم تاریخ باید داشته باشه. چون نامه حمایت مالی دانشگاه بر اساس تاریخی هست که تو دعوتنامه ذکر شده. و همچنین برا گرفتن ویزا و سفارت دعوتنامه باید تاریخ داشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    دو ست عزیز، ارسال مدارک برای گرفتن نامه حمایت مالی باید تا ترم 6 باشه. مطمینم که تا پایان ترم 7 برای خروج فرصت داری. هر چند مهلت خروج طبق آیین نامه اگه عوض نشده باشه (امسال) تا پایان ترم 8 هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gisya نمایش پست ها
    مدارک رو باید بدی دانشگاه بفرسته وزارت، بعد شما با نماینده دانشگاه تماس بگیر اون بهت میگه که کارت در چه مرحله ای است. ارز رو هم یک هفته قبل از تاریخ پرواز بهتون میدن که باید حضوری مراجعه کنی. زودتر از یه هفته نری که نمیدن. برا بلیط هواپیما و بیمه حدود سه میلیون میدن.
    سلام، خیلی ممنون از پاسختون. اما این سه میلیون برای دانشجویان غیر بورسیه هم هست یا برای بورسیه هاست؟ مطلب دیگه اینکه قبلاً وزارت علوم یک میلیون برای جبران هزینه های داخلی میداد، الان دیگه اینو نمیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gisya نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم تاریخ باید داشته باشه. چون نامه حمایت مالی دانشگاه بر اساس تاریخی هست که تو دعوتنامه ذکر شده. و همچنین برا گرفتن ویزا و سفارت دعوتنامه باید تاریخ داشته باشه.
    متشکرم دوست عزیز، پس باید دویاره ازشون درخواست دعوتنامه کنم! اگر از اون زمانی که در دعوتنامه ذکر شده دیرتر یا زودتر بخوام برم مشکلی پیش نمیاد برام؟ بازم 6 تا 9 ماه رو اجازه دارم بمونم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maa100 نمایش پست ها
    سلام، خیلی ممنون از پاسختون. اما این سه میلیون برای دانشجویان غیر بورسیه هم هست یا برای بورسیه هاست؟ مطلب دیگه اینکه قبلاً وزارت علوم یک میلیون برای جبران هزینه های داخلی میداد، الان دیگه اینو نمیده؟
    والا من که غیر بورسیه ام بهم سه میلیون دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)