صفحه 30 از 53 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قو

تا آخر شهریور باید مدارکتون به وزارت ارسال شده باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قو

سلام دوستان من به تازگی با یکی از اساتید دانشگاه کوئینز کانادا برا فرصت مکاتبه کردم. مقدار فاندی که وزارت میده رو پرسیده که متاسفانه نمیدونم.
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    گذرا مطالب فروم رو که داشتم نگاه میکردم، متوجه شدم کارای زیادی لازمه برا فرصت انجام بدم که هیچ اطلاعی ندارم. از طرفی هم الان ترم ششم که رو به اتمامه و باید زودتر پذیرش رو به دانشگاه بدم.
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    will is power

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

اگر جزء دانشگاه های گروه الف باشه 9900 دلار کانادا و اگر گروه ب باشه حدود 8900 دلار کانادا میدن (برای 6 ماه). البته اگر بورس نباشید 35 درصدش رو باید خودتون بدید ولی نامه ای که وزارت بهتون میده همون مبلغی که گفتم رو میزنن.

با سلام.
    یکسری از دوستان برای بنده پیغام گاشته بودند برای مدارک لازم جهت ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی. من دو سال پیش رفتم کانادا و احتمالا قوانین و یا مدارک مورد یاز عوض شده باشد. دوم من ویزای کار گرفتم. سوم همه هزینه ها از جمله هزینه کارفرما هم خودم دادم ولی فرم LMLA رو استاد خارجی پر و امضا کرد.
    این لیست مدارکی هست که من در جستجوی خودم پیدا کردم و فرستادم براتون میگذارم
    1- IMM5645E

2- IMM1295E

3- CV-Resume

4- Digital Photo

5- Education Diplomas Degrees

گواهی اشتغال به تحصیل

6- employment refrence letter

نامه حمایت مالی، نامه تایید استاد ایران، گواهی اشتغال به تحصیل

7- Invitation Letter
    (دعوت نامه استاد خارجی)

8- Letter from Current Employer

نامه تایید استاد ایران

9- letter of explanation

شناسنامه، سوئ پیشینه، حمایت ملی پدر

10- Offer of Employment

دعوتنامه و نامه حمایت مالی وزارت علوم

11- Passport or travel document

12- Proof that you Meet the Requirements

صفحه اول مقالات و سمینارها، نمره زبان، نامه حمایت مالی وزارت علوم، گواهی اشتغال به تحصیل

13- Research Proposal

14- Employer Payment Receipt
    رسید 230 دلار مربوط به کارفرما

15- Employment Records
    گواهی اشتغال به تحصیل و تدریس در صورت وجود
    16- IMM5802 Offer of Employment to a Foreign National LMIA-Exempt
    فرم 5802

بود:
    Employment Reference Letter
    - نامه اشتغال به تحصیل انگلیسی (اگر دانشگاهتون صادر میکنه). اگر هم ندادن میتونین گواهی اشتغال به تحصیل فارسیتون رو ترجمه کنید.
    - نامه حمایت مالی سازمان
    - گواهی تدریس دانشگاهی
    - اگر بورس هستین حکم بورستون رو بزارین.
    Letter from Current Employer
    - نامه استاد راهنما که بگه دانشجوش هستین و یکم از موقعیت کاریتون توی ایران بگه که اگه بگردین میتونین یه دانشگاهی مشغول به کار بشین.
    - نامه اشتغال به تحصیل انگلیسی (اگر دانشگاهتون صادر میکنه). اگر هم ندادن میتونین گواهی اشتغال به تحصیل فارسیتون رو ترجمه کنید.
    Offer of Employment
    - دعوتنامه استاد خارجی
    - نامه حمایت مالی سازمان
    Proof that you Meet the Requirements of the Job Being Offered
    - نامه اشتغال به تحصیل
    - نامه حمایت مالی سازمان
    - تعهد محضری وزارت علوم
    - صفحه اول مقالات چاپ شده یا نشده یه چنتایی با گواهی شرکت در سمینارها اگر انگلیسی دارین.
    - گواهی برای مدرک زبانتون اگه دارین.
    - اگر بورس هستین حکم بورستون رو بزارین.

Explanation
    - کارت ملی و شناسنامه
    - نامه سوء پیشینه
    - تمکن مالی بانک (خیلی مهمه حتما بزارین)
    - سند خونه یا ماشین اگه دارین( البته الزامی نیست و زیاد مهم نیست)

سلام فایل مربوط به ارقام هست ایمیل بدید بفرسیتم اینجا اتچ نشد

سلام دوستان. اگر کسی دانشجوی دکترا باشه ولی با مدرک ارشد اقدام به اپلای کنه توی سفارت مشکلی پیش میاد؟
    همچنین اگر فردی دانشجوی انصرافی مقطع دکترا باشه و با مدرک ارشد اقدام به اپلای کنه این انصرافی بودن مشکلی براش ایجاد میکنه؟

لطفا راهنماییم کنید. خیلی ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahsharif نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر کسی دانشجوی دکترا باشه ولی با مدرک ارشد اقدام به اپلای کنه توی سفارت مشکلی پیش میاد؟
    همچنین اگر فردی دانشجوی انصرافی مقطع دکترا باشه و با مدرک ارشد اقدام به اپلای کنه این انصرافی بودن مشکلی براش ایجاد میکنه؟

لطفا راهنماییم کنید. خیلی ممنونم
    فکر نکنم انصراف دادن از نظر اونا مشکلی داشته باشه. بهتره سوالتون رو اینجا مطرح کنید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%D9%88%D8%B1

Junior Member

سلام

ضمن تشکر بابت اطلاعاتی که دوستان در سایت قرار داده اند. سه تا سوال دارم:
    ۱- من از سمت دانشگاه مقصد فاند گرفتم و با توجه به اخلاق ناگفتنی کارمندان دانشگاه و روال طافت فرسای گرفتن فاند وزارت علوم (خصوصن بحث دو تا ضامن رسمی) به این دارم فکر میکنم که بیخیال فاند وزارت علوم بشم. سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا برای گرفتن ویزا دچار مشکل میشم چون نامه وزارت علوم را ندارم و مدارک دال بر برگشتم قوی نیست؟
    ۲- استاد دانشگاه مقصد گفته هر چقدر میخوای بمونی بگو تا در نامه قید کنم. آیا طول مدت در گرفتن ویزا تاثیر دارد. الان شک دارم که بگم ۶ ماه را در نامه ذکر کند یا بیشتر از ۶ ماه.
    ۳- برای گرفتن وقت سفارت (سفارت آلمان) نوع ویزایی که تقاضا دادم ویزای دانشجویی بوده ولی بعضی از دوستان گفتن که باید ویزای کار اقدام کنم! آیا این حرفشون درسته؟

ممنون بابت راهنمایی
    ویرایش توسط mahdi48 : August 28th, 2017 در ساعت 05:28 PM

Junior Member

با سلام و عرض وقت بخیر

دوستانی سوالی از خدمتتون دارم:

خوشبختانه با تقاضای تمدید ورک پرمیت بنده (فرصت مطالعاتی در یکی از دانشگاه های کانادا) موافقت شده و مقرر شده که ورک پرمیت جدید به آدرس پستی م ارسال بشه، اما متاسفانه از بنده نخواستن که پاسپورتم رو براشون ارسال کنم تا ویزام هم تمدید بشه... در واقع الان اعتبار ویزای داخل پاسپورتم از اعتبار ورک پرمیتم، کمتره.... به نظرتون باید چکار کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام. 1 و 2-اگه از دانشگاه مقصد به سفارت نامه حمایت مالی ارائه کنید مشکلی وجود نخواهد داشت. سفارت طبق مدت زمان قید شده در نامه استاد برای شما ویزا صادر میکنه و طول مدت تاثیر خاصی در ویزا نداره. اگه بیش از 3 ماه باشه، ویزای بلند مدت نوع D صادر میشه. مدت بیشتر در نامه قید بشه اشکالی ایجاد نمیکنه. نهایت اینکه در صورت لزوم شما زودتر برمیگردید. دانشگاه ایران کاری به خروج شما نداره فقط مدت سنوات مجاز تحصیل و بقیه مقررات مهمه. اما با استاد راهنما تصمیمتون رو در میان بگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi48 نمایش پست ها
    سلام

ضمن تشکر بابت اطلاعاتی که دوستان در سایت قرار داده اند. سه تا سوال دارم:
    ۱- من از سمت دانشگاه مقصد فاند گرفتم و با توجه به اخلاق ناگفتنی کارمندان دانشگاه و روال طافت فرسای گرفتن فاند وزارت علوم (خصوصن بحث دو تا ضامن رسمی) به این دارم فکر میکنم که بیخیال فاند وزارت علوم بشم. سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا برای گرفتن ویزا دچار مشکل میشم چون نامه وزارت علوم را ندارم و مدارک دال بر برگشتم قوی نیست؟
    ۲- استاد دانشگاه مقصد گفته هر چقدر میخوای بمونی بگو تا در نامه قید کنم. آیا طول مدت در گرفتن ویزا تاثیر دارد. الان شک دارم که بگم ۶ ماه را در نامه ذکر کند یا بیشتر از ۶ ماه.
    ۳- برای گرفتن وقت سفارت (سفارت آلمان) نوع ویزایی که تقاضا دادم ویزای دانشجویی بوده ولی بعضی از دوستان گفتن که باید ویزای کار اقدام کنم! آیا این حرفشون درسته؟

ممنون بابت راهنمایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)