صفحه 32 از 53 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام. 5 برابر مبلغی که دریافت کرده از محل ضامنین یا وثیقه توسط وزارت قابل دریافت هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad111 نمایش پست ها
    سلام ببخشید اگر کسی بره فرصت و برنگرده چه عواقبی داره و هزینه ای که ضامن هایش باید پرداخت کنند چقدر است؟

Junior Member

سلام. من دانشجوی ترم 6 دکتری هستم و می خواستم شهریور از پروپوزالم دفاع کنم که یه مشکلی پیش اومد و موند برا مهر. دعوتنامه من از EPFL و برا ژانویه 2018 هست. کسی از دوستان میدونه که می تونم مهر(میشه ترم هفتم برا من) برا فرصت اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط appab نمایش پست ها
    سلام. 5 برابر مبلغی که دریافت کرده از محل ضامنین یا وثیقه توسط وزارت قابل دریافت هست.

بله اینو میدونم
    خیلی ممنونم
    اما میخوام ببینم ایا واقعا 5 برابرو میگیرن یا همون مقدارو میگیرن که دادن؟

Junior Member

سلام. احتمالا بتوانید اقدام کنید. رویکرد دانشگاهها همکاری است اما در اصل باید تا سال سوم دست کم درخواست داده باشید. دوستان با تجربه مشابه میتوانند وضعیت خود را به اشتراک بگذارند. مرور پستهای قبلی هم مفید است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_mahdi نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی ترم 6 دکتری هستم و می خواستم شهریور از پروپوزالم دفاع کنم که یه مشکلی پیش اومد و موند برا مهر. دعوتنامه من از EPFL و برا ژانویه 2018 هست. کسی از دوستان میدونه که می تونم مهر(میشه ترم هفتم برا من) برا فرصت اقدام کنم؟

Junior Member

ممنون. من از دانشگاه خودمون پرسیدم و گفتند نمی دونیم و مدارک رو ارسال می کنیم تا تهران تصمیم بگیره. تو تهران دقیقا از چه کسی می تونم اطلاع دقیق بگیرم.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا مبلغ فرصت مطالعاتی رو بعد از اومدن از فرصت و در پایان دوره دکتری، دانشجو به صورت قسط بندی (مثل وام) باید برگردونه یا نه؟ اگه نه پس این ضامن و اینا واسه چیه؟
    will is power

Junior Member

دوستان عزیز توی دعوتنامه ای که دانشگاه مقصد برامون میفرسته مدت زمان(6ماه ) رو باید بنویسه یا باید بنویسه از تاریخ کی تا کی؟

Junior Member

خواهش میکنم. از خانم اکبری در سازمان امور دانشجویان ترجیحا حضوری میتونید بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_mahdi نمایش پست ها
    ممنون. من از دانشگاه خودمون پرسیدم و گفتند نمی دونیم و مدارک رو ارسال می کنیم تا تهران تصمیم بگیره. تو تهران دقیقا از چه کسی می تونم اطلاع دقیق بگیرم.
    ویرایش توسط appab : September 11th, 2017 در ساعت 05:34 PM

Junior Member

سلام. تعهد (کارمندی یا وثیقه) به دلیل ضمانت انجام تعهدات از دانشجو گرفته میشه. از جمله بازگشت به کشور، تدریس در دانشگاه به میزان دو برابر مدتی که خارج بوده و رعایت مقررات دیگه در دوره حضور در خارج از کشور.

در مورد غیر بورسیه ها 65 درصد هزینه فرصت رو سازمان تقبل میکنه یعنی اگه با همین مبلغ دانشجو بتونه دوره رو به پایان برسونه که هیچ. اگه اضافه بیاره برای خودش، اگه زودتر برگرده باید مبلغ اضافی رو به ازای هر روز بازگشت زودتر از 180 روز تسویه کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arezu20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا مبلغ فرصت مطالعاتی رو بعد از اومدن از فرصت و در پایان دوره دکتری، دانشجو به صورت قسط بندی (مثل وام) باید برگردونه یا نه؟ اگه نه پس این ضامن و اینا واسه چیه؟

Junior Member

معمولا خود استاد خارجی ماههای حضور دانشجو رو در دعوت نامه قید میکنه که برای صدور ویزا هم قابل استناد هست. اگر فکر میکنید بیش از 6 ماه اقامت خواهید داشت، میتونید از استاد بخواهید بیش از 6 ماه بنویسه در صورت عدم مغایرت با مقررات دانشگاه مقصد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zazar00 نمایش پست ها
    دوستان عزیز توی دعوتنامه ای که دانشگاه مقصد برامون میفرسته مدت زمان(6ماه ) رو باید بنویسه یا باید بنویسه از تاریخ کی تا کی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)