صفحه 4 از 53 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط golen نمایش پست ها
    متشکرم دوست عزیز، پس باید دویاره ازشون درخواست دعوتنامه کنم! اگر از اون زمانی که در دعوتنامه ذکر شده دیرتر یا زودتر بخوام برم مشکلی پیش نمیاد برام؟ بازم 6 تا 9 ماه رو اجازه دارم بمونم؟
    نه مشکلی نیست. نهایتا رفتن شما و برگشتن شما طبق تاریخ ویزا خواهد بود.

Junior Member

سلام دوستان،
    اگر اشتباه نکنم بعد از اخذ ویزا باید بلیت بگیریم و با مدارک مربوطه تحویل دانشگاه بدیم. حالا سوال من اینه که بلیط یک طرفه بگیریم یا دوطرفه؟؟؟
    بسیار ممنون

سلام دوستان.
    من میخوام واسه ویزای کانادا اقدام کنم واسه فرصت مطالعاتی شش ماهه.
    ولی شنیدم میگن که ویزا رو واسه نه ماه درخواست بدید. به دلیل اینکه وقتی برید کانادا اگه ویزاتون بیشتر از شش ماه باشه، دولت کانادا بهتون بیمه رایگان میده.
    البته ویزای شش ماهه هم بیمه رایگان داره ولی وقتی برین اگه حتی یه چند روز هم از زمان ویزاتون کم شده باشه دیگه بیمه رایگان نمیده.
    یه سوال دیگه هم داشتم از اونایی که کانادا رفتن.
    این مدارکی که میگم آیا برای ویزا گرفتن کافیه یا مدرک دیگری هم لازم هست.
    1- دعوتنامه 2- نامه حمایت مالی وزارت علوم 3- گواهی عدم سوء پیشینه 4- گواهی اشتغال به تحصیل 5- ترجمه مدارک کارشناسی و ارشد 6- پرینت حساب بانکی
    ممنون میشم دوستان جواب بدهند.
    کلا اگر هم میشه از همون اول روند ویزا گرفتن رو توضیح بدید. من فقط میدونم باید توی سایت cic اکانت بسازیم و گزینه work permit رو انتخاب کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط maa100 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگر اشتباه نکنم بعد از اخذ ویزا باید بلیت بگیریم و با مدارک مربوطه تحویل دانشگاه بدیم. حالا سوال من اینه که بلیط یک طرفه بگیریم یا دوطرفه؟؟؟
    بسیار ممنون
    بلیط یکطرفه خب به ضرر خودتون ه. گاهی وقت ها شما حدود سه چهارم بلیط دو طرفه رو باید برای یک بلیط یکطرفه پرداخت کنید، در صورتی که اگر بلیط دوطرفه خریده باشید و بعداً بخواهید جابجاش کنید قیمت کمتری برای جابجایی بلیط باید بپردازید.
    وگرنه تا جایی که یادمه وزارت علوم مشکلی با بلیط یکطرفه نداره.

Junior Member

با سلام
    از دوستان کسی اطلاع دارند که در صورت عدم بازگشت از فرصت مطالعاتی میزان تسویه حساب چطور هست؟ایا علاوه بر 5 برابری که در تعهد ذکر شده بایستی هزینه مازاد برای انصراف از تحصیل پرداخت شود یا همان خسارتی که وزارت علوم میگیرد در جبران تعهدات اموزش رایگان است؟
    با تشکر

Junior Member

سلام، ببخشید اگر فاصله ورود و خروج از 180 روز کمتر باشه (مثلاً در حد 10 تا 15 روز)، چقدر باید پول اضافه به وزارت علوم برگردونیم؟

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کردم مشکلی که برام پیش اومده اینه که کد ویزای کاری که دانشگاه برام درخواست داده با توجه به روابط ایران و کانادا غیر قابل قبوله و امروز از سفارت باهام تماس گرفتند و گفتند که کد باید عوض بشه از طرف دانشگاه در غیر اینصورت درخواست ویزای من رد می شه.
    ایا از دوستان کسی بوده که به تازگی برای فرصت کانادا رفته باشه؟ دانشگاه چه کد ویزایی رو درخواست داده بوده از بین این کدها؟ :
    http://www.cic.gc.ca/english/resourc...nion/codes.asp

Junior Member

سلام دوستان
    از دوستانی که واسه ویزای فرصت اقدام کردن تقاضای راهنمایی دارم
    میخوام ببینم مدرک زبان آیلتس برای سفارت ها الزامی است؟ چون من در سایت سفارت آلمان و استرالیا با این شرط مواجه شدم و خیلی نگران شدم

مثل اینکه باید تشریف ببرید محضر و یک اصلاحیه بزنید. گویا نیاز به حضور ضامن ها هم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط maa100 نمایش پست ها
    سلام، ببخشید اگر فاصله ورود و خروج از 180 روز کمتر باشه (مثلاً در حد 10 تا 15 روز)، چقدر باید پول اضافه به وزارت علوم برگردونیم؟
    این پست: http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1868421

و این پست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1868450

رو نگاه کنید. اگر قوانین عوض نشده باشه البته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)