صفحه 40 از 53 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

با سلام و عرض ادب
    ممنون میشم یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه.
    وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد هم کمک هزینه ای داره؟
    با توجه به اینکه اکثر کارهای تزم رو میخوام توی فرصت مطالعاتی انجام بدم و با هزینه ی خودم دارم میرم، قبل از پروپزال دکتری امکان رفتن به فرصت مطالعاتی هست؟
    اگر نخوام از فاند استفاده کنم، بعد از گرفتن موافقت استاد خارجی چه کارهایی باید انجام بدم؟

Junior Member

سلام. همونطور که در گذشته اشاره کردم دانشگاه آزاد مکانیسم خودش رو برای فرصت مطالعاتی داره که در این بخش نامه توضیحات کافی ارائه شده اگه به روز رسانی نشده باشه:
    http://srbiau.ac.ir/file/download/re....30_forsat.pdf
    در مورد مراحل بعد از گرفتن نامه پذیرش استاد خارجی، ابتدا شرایط ویزا رو کامل بررسی کنید و در صورت نیاز به تعیین وقت، وقت سفارت بگیرید. اگر مدارکتون رو ترجمه نکردید اونها رو هم بلافاصله ترجمه کنید.
    با هزینه شخصی هر زمان میتونید برای فرصت مطالعاتی اقدام کنید اما طبیعتا مقررات به خصوص زمان بندی دانشگاه محل تحصیل در داخل را نیز باید لحاظ کنید. به طور مثال تا ترم X مهلت تصویب پروپوزال دارید و اگر ترم X در خارج از ایران باشید شاید تا حدی به مشکل برخورد کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tak17 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    ممنون میشم یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه.
    وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد هم کمک هزینه ای داره؟
    با توجه به اینکه اکثر کارهای تزم رو میخوام توی فرصت مطالعاتی انجام بدم و با هزینه ی خودم دارم میرم، قبل از پروپزال دکتری امکان رفتن به فرصت مطالعاتی هست؟
    اگر نخوام از فاند استفاده کنم، بعد از گرفتن موافقت استاد خارجی چه کارهایی باید انجام بدم؟

Junior Member

دوستان کسی لینک گروه فرصت مطالعانی بر
    ای فنلاند را نداره؟

Junior Member

سلام، آیا در نامه ی اولیه برای درخواست فرصت مطالعاتی باید ترم تحصیلی (fall،winter، summer) که میخواییم اونجا باشیم را ذکر کنیم، اکثر اساتید کانادا در جواب نامه بهم میگم که فعلاً و در حال حاضر پوزیشن و جای خالی تو گروهشون ندارن؟ (من میخوام ترم پاییز اونجا باشم)
    با تشکر از پاسخ دوستان

Junior Member

سلام. بله. طبیعتا تا استاد بتونه با توجه به برنامه خودش و گروه جواب بده. اما ماههای حضور مهمتر از ترم هست با توجه به اینکه دوره شش ماه تا یک سال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamounPr نمایش پست ها
    سلام، آیا در نامه ی اولیه برای درخواست فرصت مطالعاتی باید ترم تحصیلی (fall،winter، summer) که میخواییم اونجا باشیم را ذکر کنیم، اکثر اساتید کانادا در جواب نامه بهم میگم که فعلاً و در حال حاضر پوزیشن و جای خالی تو گروهشون ندارن؟ (من میخوام ترم پاییز اونجا باشم)
    با تشکر از پاسخ دوستان

Junior Member

سلام
    شما مي دونيد اگه فرصت بريم كانادا در زمينه مهاجرت هم كمك مي كنه و مي تونيم از اونجا براي اقامت اقدام كنيم يا ربطي نداره؟

Junior Member

سلام. تا جایی که میدونم حتی اگر دانشجوی تمام وقت هم باشید در نهایت ویزای شما موقت است. اما اینکه یک بار ویزای کانادا گرفتید و در این کشور زندگی کردید شاید در مجموع امکان اقامت شما رو پس از طی فرآیند قدری افزایش بده. احتمال موفق شدن دانشجویان تمام وقت به اخذ اقامت پس از طی دوره زمان مشخص در بیشتر کشورها کم و بیش وجود داره. فاکتورهای موثرتر داشتن خویشاوند در کانادا، سن، سطح زبان خوب، و سرمایه است.

نقل قول نوشته اصلی توسط shizm نمایش پست ها
    سلام
    شما مي دونيد اگه فرصت بريم كانادا در زمينه مهاجرت هم كمك مي كنه و مي تونيم از اونجا براي اقامت اقدام كنيم يا ربطي نداره؟
    ویرایش توسط appab : January 21st, 2018 در ساعت 02:15 PM دلیل: تکمیل توضیحات

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قو�

نقل قول نوشته اصلی توسط delaraam نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من پارسال از طریق فاندینگ وزارت علوم و با ویزای J1 به آمریکا رفتم به مدت ۶ ماه و متاسفانه الان شامل ممنوعیت ۲ ساله اقدام برای ویزای مجدد و از نوع دیگر هستم.
    بنابراین می‌خواهم سعی کنم از طریق no objection letter اقدام کنم برای گرفتن waiver.
    اگر کسی از دوستان از ایران موفق به انجام این کار شده لطفاً من را راهنمایی کنید. حقیقتش نمی دانم از کجا باید شروع کنم؟ وزارت علوم، وزارت خارجه ، و یا دفتر حافظ منافع در آمریکا؟ ممنون میشم از راهنمایی شما
    سلام
    من هم موردی مشابه شما رو دارم
    اگر راه حلی پیدا کردید لطفا همدیگخ رو در جریان بگذاریم.
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان یه سوال
    فاند وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی خیلی کمه مخصوصا برای کشورهایی مثل استرالیا. استادا هم معمولا خیلی سخت فاند میدن. شنیدم از بورس های متفرقه هم میشه استفاده کرد. کسی میدونه چجوریه؟ متشکرم

Junior Member

با سلام .میشه لطفا مراحل فرصت مطالعاتی را از اول تا انتها توضیح دهید ؟ دانشجوی دکتری مدیریت دانشگاه ازاد هستم .و بگید چه دانشگاههایی در این رشته در تورنتو کانادا وجود دارد ؟ و اگر نام اساتید مربوطه را میدانید هم لطفا بگید . با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)