صفحه 42 از 53 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

تعهد خدمت میدهید به ازای مدت اقامت در خارج. هزینه در صورتی که زودتر از 6 ماه بگردید به ازای هر روز بازگشت زودتر باید تسویه بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nn6088 نمایش پست ها
    یک سوال دیگه هم اینکه فرم تعهد کارمندی همون همین که خودمون و دوتا ضامن باید ببریم محضر؟
    من متوجه نمیشم به ازای هزینه های پرداخت شده چه تعهدی داریم میدیم؟
    یعنی مدرکمون آزاد نمیشه؟
    هزینه ها رو باید برگردونیم؟
    چه جوره کلا؟

Junior Member

سلام. بهتره به پستهای قبلی در این زمینه مراجعه کنید. اما به طور کلی بله امکانش وجود داره بعد از ترم 6 نیز استفاده کرد.
    میزان کمک هزینه کشور به کشور فرق میکنه. اگه تغییر نکرده باشه متوسط اروپا حدود ماهانه حدود 500 تا 600 یورو برای غیر بورسیه است و برای بورسیه دو برابر این مبلغ.

نقل قول نوشته اصلی توسط Challenger_69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    درسته که میگن برای استفاده از فرصت مطالعاتی حداکثر تا پایان ترم 6 میشه اقدام کرد؟
    من الان ترم 8 هستم و یک فرصت برای کشور دانمارک فراهم شده... با این تفاسیر راهی وجود داره که بتونم از تسهیلاتی که وزارت علوم به دانشجویان برای فرصت مطالعاتی میده استفاده کنم؟ تبصره ای یا بندی یا در کل راهی برای دور زدن این قانون که فقط تا ترم 6 مهلت داده هست؟
    خواهش میکنم اگر کسی از دوستان راهی داره بگه
    در ضمن یک سوال دیگه...
    میزان کمک مالی که وزارت علوم میکنه چقدر هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط appab نمایش پست ها
    تعهد خدمت میدهید به ازای مدت اقامت در خارج. هزینه در صورتی که زودتر از 6 ماه بگردید به ازای هر روز بازگشت زودتر باید تسویه بشه.
    سپاسگزارم
    فقط من متوجه این تعهد خدمت نمیشم
    قدیما که دانشگاه ها نیاز داشتند خوب جایابی میشد و امکانپذیر بود
    الان که شرایط تغییر کرده واقعا باید یکسال کجا براشون کار کنیم؟
    و اگر امکانپذیر نباشه باید هزینه رو پس بدیم؟

Junior Member

سلام دوستان کسی اطلاعی راجع به ارز فرصت مطالعاتی محققان فارغ تحصیل دکترا با "نرخ تعیین شده 4200 تومان" داره (که البته با هزینه خود مشغول به کار در دانشگاه خارج هستند) و اینکه چه مدارکی مورد نیاز هست.

Junior Member

خواهش میکنم. تا حدی فرمالیته است و فکر میکنم در خیلی از موارد یا به زودی بعد از بازگشت اجرا نشه یا در بهترین حالت در صورت جذب اون وقت لحاظ بشه. بیشتر در حالتی مهمه که وثیقه گذاشته باشید نه تعهد کارمندی. اگه 6 ماه اقامت کرده باشید دیگه هزینه ای نیاز نیست پس داده بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nn6088 نمایش پست ها
    سپاسگزارم
    فقط من متوجه این تعهد خدمت نمیشم
    قدیما که دانشگاه ها نیاز داشتند خوب جایابی میشد و امکانپذیر بود
    الان که شرایط تغییر کرده واقعا باید یکسال کجا براشون کار کنیم؟
    و اگر امکانپذیر نباشه باید هزینه رو پس بدیم؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی برای دانشگاه های نروژ اقدام کردم، استادی که با ایشون تماس گرفتم از من خواسته که تاریخ دقیق و خاتمه فرصت مطالعاتی، آدرس وزارت علوم که قراره حمایت مالی کنه و مبلغ تخمینی حمایت مالی رو بهش اعلام کنم، ممنون می شم اگه کسی از دوستان بتونه در مورد سوالات زیر راهنمائی ام کنه:
    1. تاریخ شروع و خاتمه رو باید حتما برای 6 ماه اعلام کنم؟
    2. آدرس وزارت علوم رو باید اعلام کنم یا سازمان امور دانشجویان رو؟
    3. مبلغ تقریبی حمایت مالی برای نروژ چقدر هست؟ کسی از دوستان نمونه نامه حمایت مالی داره که ببینم دقیقا چی توش نوشته می شه؟
    پیشاپیش از راهنمائی که می کنید سپاسگزارم

Junior Member

سلام
    دوستانی که اخیرا برای فرصت اقدام کرده اند با توجه به گرانی دلار پرداخت ارز هنوز مثل روال سابق می باشد یا شرایط تغییر کرده است؟ و کسی تونسته طی یکی دو ماه گذشته مبلغ فاند وزارت علوم را دریافت کند؟

Junior Member

دوستان سلام. من برای پرتغال فرصت مطالعاتی 6 ماهه گرفتم. مشکلی که دارم اینه که بخاطر اینکه کارت پایان خدمت ندارم، نتونستم تا الان پاسپورت بگیرم. کسی از دوستان اگه منو راهنمایی کنه که از کجا برای فرصت مطالعاتیم شروع کنم و چه مدارکی آماده کنم بینهایت ممنونش میشم.

سلام
    کسی اطلاع داره که اعتبار مدرک زبان برای درخواست ویزای فرصت مطالعاتی سوییس مهمه یا نه؟ من مدرک تافل ام تا پارسال اعتبار داشت

Junior Member

سلام،
    کسی اطلاع داره که میشه به جای تعهد با سند خونه یا تعهد کارمندی، با ضمانت بانکی وثیقه گذاشت (یعنی یک مقدار پول بزاریم توی بانک به عنوان ضمانت)؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)