صفحه 47 از 53 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 524

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام
    دوستان اطلاع دارید درحال حاضر وزارت علوم برای دانشگاه های انگلیس حمایت مالی اختصاص میده یا نه؟

ممنونم از جوابتون

سلام دوستان

میخام برای فرصت مطالعاتی برای آمریکا اقدام کنم

از کجا باید شروع کنم ؟؟ چه پروسه ای را باید طی کنم؟؟
    استاد را باید چجوری انتخابش کنم ؟ الان فصلش هست ؟
    با این شرایط مملکت به نظرتون فاند میدهند ؟؟ یا پذیرش ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

سلام دوستان برای یه استادی درخواستمو فرستادم و گفتم با هزینه خودم میام و این جوابو داد . بنظر دوستان با تجربه چه سوالی باید بپرسم ؟برای جا و مکان ازش درخواست کنم درسته؟اصلا این ایمیل اوکی صد در صد داده؟ سپاس
    Dear .....

Your background suits really well in this WHO Collaborating Center of leukemia and as laboratory inside hematology Unit in the National Center of hematology .

You are really welcome to come in our laboratory. After reading your CV, we have several projects going on where you can perfectly collaborate and interact with.

Please, tell us further questions and what you would need for this process.

Yours sincerely,

Junior Member

سلام دوستان
    من به تازگی از یک استاد در آمریکا پذیرش گرفتم که ایشون برای ارسال دعوتنامه زمان 10 ژانویه 2019 رو پیشنهاد کردن اما با توجه به اینکه من هنوز تشکیل پرونده ندادم و با مطالعه موارد مربوط به دیر اومدن ویزای آمریکا میخواستم بپرسم آیا میتونم تا این زمان تمام این موارد رو تکمیل کنم یا خیر ؟ خواهش میکنم اگر کسی برای فرصت مطالعاتی آمریکا اقدام کرده مراحل مربوط به اون رو به طور کامل برام توضیح بده چون واقعا خیلی سوال تو ذهنم هست. ضمنا من الان ترم 5 دکتری هستم
    ممنون از پاسخگویی دوستان

سلام دوست عزیز

لطف می کنید تا این مرحله را پیش رفتی برای ما هم یه توضیحی بدهی که چیکار باید کرد ؟؟

Junior Member

سلام
    اولین کار اینه که استادی رو پیدا کنید که در حیطه کاری به خصوص موضوع رساله دکتریتون باشه...اساتید خیلی سریع به موضوعاتی که متناسب با حیطه کاریشون باشه و موضوع براشون جذابیت و جدید باشه پاسخ میدن...اگر مقالاتی که برای نوشتن تز دکتری ازش استفاده کردید رو ببینید سریعتر میتونید استاد مورد نظرتون رو پیدا کنید
    خب منم همینکار رو کردم و خوشبختانه تونستم از دو تا استاد یکی در آمریکا و یکی در کانادا ظرف کمتر از دو هفته پذیرش بگیرم...
    بنده هم بیشترین نگرانیم در مورد ویزا و نحوه گرفتن آن و ارز هست...
    من دانشجوی دکتری روزانه هستم از طرفی هم زمان خیلی برام اهمیت داره...

Junior Member

فرصت مطالعاتی کلا رو هواست بعد از شهریور معلوم نیست که 35 درصدو ایا به نرخ دولتی میدن یا نه به نظرم دنبال استادی باشید که بهتون فاند بده

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجوی دکترا روزانه دانشگاه شیرازم و میخوام اگه بشه برم فرصت مطالعاتی. اما از تحصیلات تکمیلی پیام اومده که دیگه پرونده جدید قبول نمیکنن. به نظر میرسه باید استادی پیدا کنم که فاند بده، اما نمیدونم اینو از کجا بفهمم. آیا مستقیما ازشون بپرسم؟ اصلا نمیدونم چطور باید اقدام کنم. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام به همه دکترهای آینده. از دوستانی که در ماه های اخیر رفته یا برگشته اند، آیا می دانید که آزاد شدن ضمانت کارمندی یا ضمانت ملک، بلافاصله بعد از بازگشت ممکن است، یا این که باید سالهای تعهد خدمت سپری شود؟ (سال 94 که من برگشتم فوراً ضمانت آزاد شد، اما الآن یکی از دوستان می گفت دانشگاه گفته باید ضمانت تا بعد از تعهد کار در ایران باقی بماند!!). آیا می توانید چک کنید؟ در این صورت فرصت رفتن کمی دشوار می شود نه؟

Junior Member

این ضمانت چیزی در حد کشک هست وقتی کاری وجود ندارد چه ضمانت و تعهدی معنا دارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)