صفحه 48 از 53 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza6 نمایش پست ها
    این ضمانت چیزی در حد کشک هست وقتی کاری وجود ندارد چه ضمانت و تعهدی معنا دارد؟
    می دونم که ضمانت در حد کشک است. محضردار به من گفت
    «در تمام طول چهل سالی که دفتر اسناد رسمی داشته ام، از ضمانت های بانک فقط سه مورد را دیده ام که توانسته اند ملک وثیقه را مصادره کنند، این ضمانت که کشک است»
    اما سوال این است که آیا اداره ی حقوقی دانشگاه، بلافاصله پس از بازگشت دانشجو از فرصت، نامه ی آزادشدن ضمانت را برای محضر می فرستد یا صبر می کند تا مدرک لیسانس و ارشد و دکتری آزاد شوند و یک سال هم گواهی اضافه تر کار آورده شود، بعدش نامه را می دهند؟

این که می فرمایید کار نیست را هم می دانم. دیگه بدتر. اگه دانشجوی از فرصت برگشته کار نتونه پیدا کنه که سندش برای همیشه در ضمانت می مونه...

سوالم رو دوباره تکرار می کنم.
    سال 94، وقتی من از فرصت برگشتم، بلافاصله نامه ی آزادشدن ضمانت را از دانشگاه گرفتم و بردم دفتر اسناد رسمی و ملک را از رهن دانشگاه در آوردم.
    اکنون اما دوستان می گویند ضمانت بعد از انجام کار در ایران آزاد می شود.

آیا از دوستانی که تازگی فرصت رفته اند، کسی می داند ضمانت کارمندی یا ملکی چه زمانی آزاد می شود؟

Junior Member

سلام.من میخوام یکسری اطلاعات کلی برای فرصت پیدا کنم و در اگر بتونم اقدام کنم.ممنون راهنمای کنید......اول اینکه مبلغی که برای ضمانت میذاریم چقدر هست؟ من لیسانس و ارشد به دانشگاه هزینه پرداخت کردم آیا باید برای آزادی این مدارک هم برای رفتن فرصت هزینه پرداخت کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LA_AI نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی دکترا روزانه دانشگاه شیرازم و میخوام اگه بشه برم فرصت مطالعاتی. اما از تحصیلات تکمیلی پیام اومده که دیگه پرونده جدید قبول نمیکنن. به نظر میرسه باید استادی پیدا کنم که فاند بده، اما نمیدونم اینو از کجا بفهمم. آیا مستقیما ازشون بپرسم؟ اصلا نمیدونم چطور باید اقدام کنم. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

ممنون اگر متوجه شدید به من هم اطلاع بدید.

Junior Member

سلام بچه ها. شما میدونید برای فرصت مطالعاتی آمریکا چه ویزایی میدن؟ و اگه بعد از اتمام فرصت مطالعاتی بخواهیم باز به آمریکا برگردیم مشکلی پیش میاد یا نه؟

Junior Member

سلام
    دوستان اطلاع دارید که اعزام فرصت مطالعاتی با هزینه شخصی به چه صورتی هست؟ من به دلیل اینکه ورودی قبل از سال 94 هستم دانشگاه به صورت معمول با درخواست من موافقت نمی کنه. سوالی که ازشون کردم بیشتر بحث مالی رو مطرح می کردن. من دعوتنامه دارم و قرار هست اونجا بهم حقوق هم بدن با توجه به پروژه موجود. تنها مشکل من به دلیل سربازیم هست که معافیت تحصیلی دارم و نمی تونم برای بیشتر از یک ماه از کشور خارج بشم.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنین که چه طوری می تونم مجوز خروج از کشور برای 6 ماه یا یکسال رو دریافت کنم.
    با تشکر

Junior Member

دوستان من می خوام برای فرصت مطالعاتی برای استرالیا اقدام کنم. دانشجوی دکترا مهندسی نفت هستم. به نظرتون امکانش هست؟ و این که چه نوع ویزایی باید اقدام کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید. با تشکر.

Junior Member

الان فرصت مطالعاتی به چه صورت شده؟ ماهی 1000 دلار وزارت علوم میده 1000 دلار مابقی رو با نرخ 4200 بهمون میده؟ یا باید بریم ازاد تهیه کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط civil021 نمایش پست ها
    الان فرصت مطالعاتی به چه صورت شده؟ ماهی 1000 دلار وزارت علوم میده 1000 دلار مابقی رو با نرخ 4200 بهمون میده؟ یا باید بریم ازاد تهیه کنیم

سلام. متأسفانه فعلاً باید از فرصت مطالعاتی با فاند وزارت علوم صرفنظر کنید، مگر این که همه کارتان انجام شده باشد و ویزا داشته باشید.

لطفاً دو نامه ای که یکی از دوستان دادند و در فایل پیوست گذاشته ام مشاهده فرمایید.

خلاصه اش:

93 ای ها هیچ.
    اولویت با 94 ای ها.
    95 ای فعلاً موکول به سال بعد.
    پول وزارتخانه کم است، فقط به کسانی که ویزا دارند پول می دهند تا وقتی که همین پولشان هم تمام شود، دیگر به ویزادارها هم نمی دهند.
    به افرادی که پول می رسد، کمتر از آنچه که قرار بوده پرداخت کنند می کنند تا به تعداد بیشتری برسد.

موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf VGR97.pdf (294.7 کیلوبایت, 158 views)

Junior Member

دوستان سوالی داشتم
    اگه ورودی 93 باشیم و به صورت شخصی بخوایم اقدام کنیم ارز دولتی بهمون میدن؟ برای فرصت مطالعاتی سلف فاند

Junior Member

سلام وقت بخیر. من با یکی از اساتید دانشگاه ایتالیا مکاتبه کردم و ایشون گفتند که قطعا با شما در ارتباط خواهم بود. در ادامه گفتند که موضوع این ایمیل را همزمان به سه تا از دانشجویان دکترایم که علاقمند هستند فرستادم. میخواستم بپرسم هدفشان از اینکار چی بوده و چرا ایمیل خود را برای آن ها هم فرستادند. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    این هم متن ایمیل ایشون است.
    Dear Hanan,
    thank you for your comments, sure we can stay in contact, I'll send you some pdf pablications by wetransfer.
    In cc some of my PhD stud interested in the arguments. All the best Stefano

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)