صفحه 5 از 53 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط maa100 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من اگر بخوام کشور مقصدم رو تغییر بدم، همونطوری که در پستهای قبلی گفته شده باید روال رو از اول طی کنم، اما سند تعهد محضری رو چی؟ چون تو سند تعهد محضری اسم کشور مقصد میاد، یعنی دیگه اون بی فایده میشه؟
    بسیار ممنونم

مثل اینکه باید تشریف ببرید محضر و یک اصلاحیه بزنید. گویا نیاز به حضور ضامن ها هم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Public University in Tehran

سلام دوستان

برا گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی کانادا من امکانشو دارم که هم از ایران حمایت مالی بگیریم هم از دانشگاه کانادا. به نظرتون با کدومش می تونم راحت تر ویزا بگیرم. چون نمی خوام پاگیر ایران بشم، اگه از حمایت مالی ایران استفاده نکم و از حمایت مالی کانادا استفاده کنم بهم ویزا میدن؟ میشه راهنمایی بفرمایید واقعا نمی دونم چیکار کنم گیج شدم
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazz نمایش پست ها
    سلام دوستان

برا گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی کانادا من امکانشو دارم که هم از ایران حمایت مالی بگیریم هم از دانشگاه کانادا. به نظرتون با کدومش می تونم راحت تر ویزا بگیرم. چون نمی خوام پاگیر ایران بشم، اگه از حمایت مالی ایران استفاده نکم و از حمایت مالی کانادا استفاده کنم بهم ویزا میدن؟ میشه راهنمایی بفرمایید واقعا نمی دونم چیکار کنم گیج شدم
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    سلام عالیه اگر بتونی از اونجا پول بگیری و گیر وزارتخونه نیوفتی ،برای گرفتن ویزا به هر نحوی باید نشان داد که قصد موندن نداری و میخای برگردی برا ی ما که با حمایت وزارت خونه رفتیم اون نامه تعهد بهترین گزینه بود ولی شما هم میتونی از اشتغال به تحصیلت استفاده کنی و اینکه استاد اینجات یه نامه بلند و بالا بده که تو باید برگردی و طرحتو کامل کنی و دکترا تو بگیری .در ضمن برای ویزا پرینت حساب بانکی هم میتونه کارامد باشه
    م.فق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karimisilvia نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخوام واسه ویزای کانادا اقدام کنم واسه فرصت مطالعاتی شش ماهه.
    ولی شنیدم میگن که ویزا رو واسه نه ماه درخواست بدید. به دلیل اینکه وقتی برید کانادا اگه ویزاتون بیشتر از شش ماه باشه، دولت کانادا بهتون بیمه رایگان میده.
    البته ویزای شش ماهه هم بیمه رایگان داره ولی وقتی برین اگه حتی یه چند روز هم از زمان ویزاتون کم شده باشه دیگه بیمه رایگان نمیده.
    یه سوال دیگه هم داشتم از اونایی که کانادا رفتن.
    این مدارکی که میگم آیا برای ویزا گرفتن کافیه یا مدرک دیگری هم لازم هست.
    1- دعوتنامه 2- نامه حمایت مالی وزارت علوم 3- گواهی عدم سوء پیشینه 4- گواهی اشتغال به تحصیل 5- ترجمه مدارک کارشناسی و ارشد 6- پرینت حساب بانکی
    ممنون میشم دوستان جواب بدهند.
    کلا اگر هم میشه از همون اول روند ویزا گرفتن رو توضیح بدید. من فقط میدونم باید توی سایت cic اکانت بسازیم و گزینه work permit رو انتخاب کنیم.
    سلام برای ویزا شما همون ورک پرمیت را که انتخاب میکنید خودش میاره چه فرم هایی باید پر کنید و مدارکتون را اتچ میکنید بعد که پول را بصورت اینترنتی پرداخت کردید ازتون خواسته میشه که ظرف مدت 60 روز برین سفارت کانادا (مثلا انکارا) و وک انجام دهید که شامل انگشت نگاری و عکس هست و مصاحبه نداره.بعد دیگه حدود 50 الی 60 روز بعد هم خوش شانس باشین ویزاتون میاد که میتونین به دفتر های مسافرتی پاسپورتتون را بدین براتون مهر ویزا را بگیرن.
    موفق باشین

Junior Member

دوستان یک سوال من بعد از برگشت از فرصت مطالعاتی ،مدارکو از طریق دانشگاه برای وزات خانه فرستادم الان حدود 10 ماه گذشته ایا باید اقدامی کنم ایا وزارتخونه باید پاسخی بده ؟برای دفاع مشکلی ایجاد نمیشود؟
    سپاس از توجهتان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام دوستان. من رفتم فرصت مطالعاتی و برگشتم و مدارک رو هم بعد از برگشت به وزارت علوم تحویل دادم و اونا هم بهم یه نامه دادن که تحویل دانشگاه دادم. کسی اطلاع داره که آیا به این ترتیب تعهد محضری من لغو میشه یا نه؟ اگه دقت کرده باشین تو نامه محضری نوشته اگه بعد از دوره فرصت برنگردیم ایران پنج برابر مبلغ ارز رو باید خودمون یا ضامنها پرداخت کنن. ولی من میخوام بدونم برای کسیکه برگشته اما نتونه دفاع کنه چه اتفاقی ممکنه بیافته؟
    واقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

سلام من با یک استاد تو کانادا صحبت کردم میگه چقذر فاند داری؟
    وزارت علوم برای 6 ماه چقدر به دلار پول میده یل به یورو؟
    به امید خدا که جزء او امیدی نیست

عاشق هر ایرانی با معرفت

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون می شم کمکم کنید
    آیا برای گرفتن پذیرش در مقطع پست داک در ا م ر ی ک ا نیاز به نمره زبان مانند تافل و جی ار ای هست؟
    مرسی

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

برای فرصت مطالعاتی میشه بجای ضامن کارمند سند خانه رو برای ضمانت داد؟
    به امید خدا که جزء او امیدی نیست

عاشق هر ایرانی با معرفت

Junior Member

سلام،
    دوستان من چطور میتونم بفهمم که بورسیه وزارت علوم هستم یا خیر... برای اینکه بدونم فاند کامل فرصت مطالعاتی رو میتونم دریافت کنم یا نصفش رو...؟
    برام شده یه معضل از تحصیلات تکمیلی دانشگاه هم میپرسم با تردید میگه آره احتمالا..
    من روزانه ام در مقطع دکتری، شهریه نمیپردازم و با کنکور وارد دانشگاه شدم.

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)