صفحه 7 از 49 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 524

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط qazwsx نمایش پست ها
    برای فرصت مطالعاتی میشه بجای ضامن کارمند سند خانه رو برای ضمانت داد؟
    بله میشه سند ملکی گذاشت.

سلام دوستان
    یه سوال:
    اگه من برای فرصت برم اونور و بعد از دو ماه برگردم و دوباره دو ماه اینجا بمونم و بقیشو برم بازم باید پول برگردونم یا کل مدت اقامت براشون مهمه؟
    یعنی در مجموع بیشتر از 6 ماه اونجا بودم ولی بینش وقفه افتاده. در این صورت تکلیف چیه؟
    ممنونم

دوستان سلام
    خواهش می کنم اگه کسی فرم 5802 سفارت کانادا پر کرده جواب بده:
    در فرم، استادتون بخش Title of LMIA exemption being request و LMIA exemption code چی زده براتون؟

سلام به همه دوستان عزيز كه با راهنماييهاشون خيلي كمك حالمون ميشن. من برا فرصت ٦ ماهه ويزام رو گرفتم و مدارك كپي بليط رفت و برگشت و ويزا و پاسپورت و فرم ١٠٣ رو به كارشناس دانشگاه خودمون تحويل دادم و كارشناس بهم گفت كه مدارك رو از سيستم مي فرستم وزارت علوم ولي بقيه مراحل رو نمي دونم كه چيكار بايد بكني. من شهرستاني هستم. سوالم اين هست كه دانشگاه خودمون بايد از طريق نماينده اصل مدارك رو ببره وزارت علوم و واسه من نامه بگيره يا اينكار رو خودم بايد انجام بدم؟؟ بورسيه هم نيستم و تا تاريخ بليط رفت هم يك ماه مونده اين نصف مبلغ حمايت مالي رو حداكثر تا كي مي تونم واريز به حسابم كنم؟

فرستادن مدارك (كپي ويزا و پاسپورت و بليط و ...) با سيستم از دانشگاه به وزارت علوم كافيه؟ يا نماينده دانشگاه بايد مدارك رو حضوري ببره؟ يا اينكه خودم بايد برم وزارت؟ اخرين بار خانم اكبري بهم گفت نمي خواد خود دانشجو بياد اينجا
    ویرایش توسط Mechatronic : September 19th, 2016 در ساعت 12:23 PM دلیل: ترکیب دو پست

سلام دوستان . من یه سوال داشتم اگه کسی از فرصت مطالعاتی استفاده کنه باید این هزینه را به دولت برگردونه یا نه ؟

Junior Member

سلام.
    حداکثر فرصت خروج از کشور (گرفتن ویزا و خروج) تا کی هست؟ دقیقا تا چه ماهی؟
    ممنون

سلام ممنون میشم اگه کسی بتونه بهم کمک کنه و جواب سوالم رو بده
    من روز دو روز پیش نامه حمایت مالی رو بعد از 50 - 60 روز از تحویل مدارک، از کارشناس تحصیلات تکمیلی گرفتم اونم در دو نسخه، من با توجه به مطالبی که اینجا خوندم این نامه باید در سه نسخه باشه، الان مشکلی پیش میاد اگه یکیشو برابر اصل کنم برای خودم یا پیگیر بشم برای یه نسخه دیگه ؟ البته هیچ معرفی نامه ایی هم به من ندادن برای وزارت امور خارجه این نامه لازمه ؟ یا یک نسخه از همین نامه های حمایت مالی به وزارت امور خارجه بدم به من نامه میده برای سفارت ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط samanenamdari نمایش پست ها
    من روز دو روز پیش نامه حمایت مالی رو بعد از 50 - 60 روز از تحویل مدارک، از کارشناس تحصیلات تکمیلی گرفتم اونم در دو نسخه، من با توجه به مطالبی که اینجا خوندم این نامه باید در سه نسخه باشه، الان مشکلی پیش میاد اگه یکیشو برابر اصل کنم برای خودم یا پیگیر بشم برای یه نسخه دیگه ؟ البته هیچ معرفی نامه ایی هم به من ندادن برای وزارت امور خارجه این نامه لازمه ؟ یا یک نسخه از همین نامه های حمایت مالی به وزارت امور خارجه بدم به من نامه میده برای سفارت ؟
    سلام. یک نسخه را خود دانشگاه برداشته. شما همون یکی کافیه واستون نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanenamdari نمایش پست ها

سلام. دلیلش اینه که اون نسخه سوم که قبلا برای گرفتن یادداشت از وزارت خارجه صادر میشد دیگه نیاز نیست. از 13 مرداد ماه دیگه نیازی به گرفتن یادداشت نیست.

خیلی ممنونم. من چون کارشناس تحصیلات تکمیلی گفت بهم یه نسخه برای وزارت امور خارجه است رفتم اونجا و همین چیزی که شما گفتین رو از زبون کارمند وزارت شنیدم. نیازی به رفتن به اونجا نیست چون گفت ما یه تایید کلی فرستادیم به سفارت برای دانشجویانی که برای فرصت اقدام می کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)