صفحه 8 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

خیلی ممنونم. من چون کارشناس تحصیلات تکمیلی گفت بهم یه نسخه برای وزارت امور خارجه است رفتم اونجا و همین چیزی که شما گفتین رو از زبون کارمند وزارت شنیدم. نیازی به رفتن به اونجا نیست چون گفت ما یه تایید کلی فرستادیم به سفارت برای دانشجویانی که برای فرصت اقدام می کنن.

Junior Member

دوستانی که اخیرا برای فرصت اقدام کردن میشه لطفا بگید چقدر طول میکشه تا نامه حمایت مالی به دستمون برسه؟ میخوام بدونم چه زمانی از سفارت وقت بگیرم... ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط golen نمایش پست ها
    دوستانی که اخیرا برای فرصت اقدام کردن میشه لطفا بگید چقدر طول میکشه تا نامه حمایت مالی به دستمون برسه؟ میخوام بدونم چه زمانی از سفارت وقت بگیرم... ممنون
    من پارسال نامه حمایت رو گرفتم. فکر کنم ماهی دوبار جلسه دارند. یعنی طبیعتا کمتر از 15 روز باید طول بکشه. به شرطی که مدارک رو کامل داده باشید

سلام معمولا حداکثر سه هفته طول میکشه اگر نقص مدرک نداشته باشید، در این مدت هم از طریق نماینده دانشگاهتون پیگیری کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Systems Engineering‏

سلام دوستان من ترم بعد پروپوزال را دفاع خواهم کرد با استادی مکاتبه داشتم و ایشون پرسیدن که چه چیزهایی برای اینکه دعوت بشید لازمه؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کسی اطلاع داره که ممنوعیت فرصت مطالعاتی انگلیس هنوز برقراره یا نه؟ اگه نه، وزارت علوم چقدر برای این کشور کمک هزینه میده؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goodlouce نمایش پست ها
    سلام دوستان من ترم بعد پروپوزال را دفاع خواهم کرد با استادی مکاتبه داشتم و ایشون پرسیدن که چه چیزهایی برای اینکه دعوت بشید لازمه؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    سپاس
    سلام
    چیز خاصی لازم نیست، فقط استاد باید یه نامه بده که شما را برای فرصت مطالعاتی پذیرفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط goodlouce نمایش پست ها
    سپاس
    شرایط دعوتنامه:
    سربرگ دانشگاه یا دانشکده ی مقصد داشته باشه (it should be on the letterhead of their university)
    دارای نام دانشجو باشه
    به امضای استاد پذیرنده رسیده باشه
    ماه شروع دوره در اون قید شده باشه
    ماه پایان، یا مدت دوره در اون قید شده باشه (با این شرط که کمتر از شش ماه نباشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial and Systems Engineering‏

ا سلام خدمت همه عزیزان

به نظر بنده مهمترین مساله در استفاده از فرصت مطالعاتی مساله مالی هستش.

1-آیا یک لیستی هست که نشون بده به هر کشور و شهر چقدر تعلق میگیره؟ اگر نه، لطفاً بفرمایید برای آمریکا بطور متوسط یا حداقل-حداکثر چقدر میدن؟؟؟

2- از دوستانی که این مسیر رو قبلا رفتن در امریکا آیا هزینه ای که وزارت میده برای افراد غیر بورس (50% منظورمه) برای زندگی شما در امریکا کافی بوده؟؟؟ یا مجبور شدید منابع مالی دیگه ای جور و استفاده کنید؟؟؟

3- بنظرتون اگر بخوایم همسر و یه کودک رو هم با خودمون ببریم از نظر مالی و غیرمالی با چه چالشهایی مواجهیم و آیا عملاً امکانپذیر هست ؟؟؟

ممنون از پاسخگوییتون. با تشکر.

سلام دوستان.
    برای گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی واسه کانادا ، گفتن که باید Work permit رو انتخاب کنیم.
    من در پست های قبلی خوندم که دانشگاه مقصد باید یک هزینه ای رو برای ما بپردازه، آیا این قضیه صحت دارد؟
    خوب اگه دانشگاه قبول نکنه چیکار باید بکنم؟
    لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه، خیلی نگران شدم.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)