صفحه 9 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی - دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط karimisilvia نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    برای گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی واسه کانادا ، گفتن که باید Work permit رو انتخاب کنیم.
    من در پست های قبلی خوندم که دانشگاه مقصد باید یک هزینه ای رو برای ما بپردازه، آیا این قضیه صحت دارد؟
    خوب اگه دانشگاه قبول نکنه چیکار باید بکنم؟
    لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه، خیلی نگران شدم.
    ممنون

برای گرفتن work permit حتما باید از طرف دانشگاه مقصد مبلغ ۲۳۰ دلار کانادا پرداخت بشه و بعد از آن یک کد و پرینت پرداخت این مبلغ برای شما ارسال شود و بعنوان مدرک در سایت سفارت کانادا آپلود شوند.
    برای فرار از این پرداخت می توان study permit اقدام کرد. هرچند اکثریت دانشجویانی که برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام می کنند همان گزینه اول را اقدام کرده و می کنند البته در یکی دو سال اخیر این پرداختی اجباری شده است و در سالهای قبل تر چنین پرداختی نبود

ممنون که پاسخ دادید.
    پس من میتونم ابتدا برای Work permit اقدام کنم بعد اگه دانشگاه قبول نکرد که این مبلغ رو بپردازه برای استادی پرمیت اقدام کنم؟

یه سوال دیگه هم دارم اینکه فقط نامه اشتغال به تحصیل کافیه یا باید حتما مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد رو آزاد کنیم؟

سلام دوستان.
    من به سوالات work permit جواب دادم ، این مدارک واسم اومد که باید آپلود کنم.
    الان چرا پس اون فرمی که دانشگاه باید پر کنه واسم نیومده؟ اسم اون فرم IMM5802 Offer of Employment to a Foreign National LMIA-Exempt بوده درسته؟

Application Form(s)

Supporting Documents

• Letter from Current Employer
    • Passport
    • Invitation Letter
    • CV/résumé
    • Digital photo

• Proof that you Meet the Requirements of the Job Being Offered

ممنون میشم دوستان جواب بدن، هیچ کسی رو ندارم که بپرسم
    Proof that you Meet the Requirements of the Job Being Offered

سلام. دوستانی که جدیدا رفتن کانادا واسه فرصت مطالعاتی خواهشا میشه جواب بدیدن.
    • Employment Reference Letter و
    • Employment Records
    • این فرم ها چی هستند و چه چیزی شما فرستادین؟

عذر می خوام آیا امکان داره که فرد واجد شرایط فرصت مطالعاتی، با هزینه شخصی از فرصت استفاده کنه و بعد از بزگشت با وزارت علوم تصفیه حساب کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Al_sedaghati نمایش پست ها
    عذر می خوام آیا امکان داره که فرد واجد شرایط فرصت مطالعاتی، با هزینه شخصی از فرصت استفاده کنه و بعد از بزگشت با وزارت علوم تصفیه حساب کنه؟
    نه ظاهراً امکان نداره. حتی شما اگر بدون معرفی وزارت علوم (منظورم بدون تشکیل پرونده ست) ویزا گرفته باشید و بعد برای تشکیل پرونده مراجعه کرده باشید، دیده ام که گیر داده اند و گفته اند «شما سر خود رفتی کارهات رو کردی اومدی حالا به ما میگی پول بده؟ نخیر!! ما باید بگیم شما کجا می توانید فرصت بروید کجا نمی توانید»

Junior Member

سلام
    من تازه برای فرصت مطالعاتی اومدم آمریکا و بعد از اینکه ویزای J1 اومد ازدواج کردم. حالا میخواستم ببینم چطوری میتونم برای همسرم ویزا بگیریم. ممنون میشم راهنمایی کنید. آیا باید دعوتنامه ای بفرستم چطور ویزای J2 میشه گرفت؟

سلام دوستان
    قبلاً این سوال پرسیده شده ولی جوابی داده نشد. کسی در مورد امکان ساپورت مالی وزارت علوم از فرصت مطالعاتی انگلیس اطلاع نداره؟ برای فهیمدن این موضوع باید برم سازمان امور دانشجویی؟

Junior Member

سلام.
    دوستان در مورد بازگشت زودتر از 3 ماه از فرصت مطالعاتی اطلاعی دارند که آیا دانشجو مجبور است کل ارز دریافتی 6 ماه را به بانک برگرداند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)