صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 118

موضوع: واقعاً پست TNT سه یا چهار روزه می رسونه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واقعاً پست TNT سه یا چهار روزه می رسونه؟

منم ut ام..... می خواستم با بچه ها از دانشگاه بفرستیم.... اینجوری که خیلی بدههههه

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

ببینین در کل هرقدر هم کارشون خوب باشه نمیشه آدم صد درصد بگه مثلا 3 یا 4 روز مال من رسید پس همیشه همینطوره همیشه باید به اندازه کافی وقت در نظر گرفت جون خیلی عواملی مثل :
    دیر اقدام به ارسال از پست ایران ، دیر اقدام شدن تو هر مرجله و تو هرکشور ، حوادثی مثل همین اخیرا که ی ه هواپیما با بسته هاش مفقود هست و .. . . .زلزله توفان سیل و تومامی عوامل طبیعی
    رو در نظر بگیرین پس برای اینکه دقدقه نداشته باشین که آی کجاس آی به deadline میرسم یا نه و . . . سعی کنید زود بفرستین نگذارین دقیقه 90 .
    امضا

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    ببینین در کل هرقدر هم کارشون خوب باشه نمیشه آدم صد درصد بگه مثلا 3 یا 4 روز مال من رسید پس همیشه همینطوره همیشه باید به اندازه کافی وقت در نظر گرفت جون خیلی عواملی مثل :
    دیر اقدام به ارسال از پست ایران ، دیر اقدام شدن تو هر مرجله و تو هرکشور ، حوادثی مثل همین اخیرا که ی ه هواپیما با بسته هاش مفقود هست و .. . . .زلزله توفان سیل و تومامی عوامل طبیعی
    رو در نظر بگیرین پس برای اینکه دقدقه نداشته باشین که آی کجاس آی به deadline میرسم یا نه و . . . سعی کنید زود بفرستین نگذارین دقیقه 90 .
    دقیقاً همین مشکلات محیر الوقوع برای آماده کردن مدارک من رخ داده و دقیقاً برای همینه که دقیقه نودی شدم.اما خوب وقتی دارم از سرویس اکسپرس استفاده می کنم و دو برابر پول می دم توقع ندارم از سرویس معمولی هم دیرتر برسه...نمی دونم...با TNT تماس گرفتن گفتن به خاطر تعطیلات بوده،امیدوارم بعدی ها سریعتر بره.
    Before the Dawn

من مدارکم رو با سرویس 5 روزه فرستادم ولی فردا میشه ششمین روز و بسته من هنوز تو لیژ بلژیکه. :'(
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

amin4u
    Guest

تا اونجا که من متوجه شدم, تفاوتی بین DHL و TNT و یا هر خدماتی که هر یک از این دو میدن نیست. اساسا این سرویس های پستی به راحتی "تعطیلات" و "مقصد آمریکا بودن" رو همیشه دستاویز قرار می دن و به تعهداتشون کامل عمل نمی کنن. اما همونجوری که قبلا هم گفتم, سریعتر به مقصد رسیدن بسته ها علاوه بر این دو تا موردی که گفتم می تونه تابع شرایط زیادی باشه. خود من 6 تا بسته تا حالا DHL کردم با 3 تاریخ مختلف, 29 و 31 دسامبر و 1 ژانویه. یکی از بسته های 29 دسامبر 2 ژانویه تحویل داده شد و دو تاشون امروز 5 ژانویه!! جالبه که بسته 1 ژانویه هم امروز تحویل داده شده و بعد از اون یکی دیگه از بسته های 31 دسامبر هم امروز تحویل داده شد. یعنی فارغ از تاریخ فرستاده شدن, بسته به تعطیل نبودن دانشگاه موردنظر در ایام تعطیل و پوشش دادن DHL یا TNT توسط ایالت یا شهر مقصد, بسته ها دیرتر یا زودتر می رسه.
    به هرحال اینم نمی شه کاری کرد وقتی که ایام تعطیلات هست اگه این خدمات اکسپرس حتی بسته پستی رو به مقصد ببرن باید یکی باشه تا اونا رو تحویل بگیره!!!! 3 تا از بسته های من تقریبا همون 3-4 روزه به شهر و ایالت مقصد رسیده بود اما خب چون تعطیلات بوده بر گردوندن انبار.

ApplyAbroad Veteran

من از مالزی واسه آمریکا فرستادم با TNT . هم خیلی خیلی گرون گرفت هم روزهای تعطیل بسته ام تکون نمیخورد!!! ولی بر حسب اتفاق به بار که TNT گفت روز تعطیله و ما امروز نمیفرستیم ومن باید به ددلاین میرسیدم از طریق DHL اقدام کردم. خدا پدرشونو بیامرزه! اولا" که نصفه TNT ازم پول گرفت!! تخفیف دانشجویی هم داشت، تازه توی روزهای تعطیل هم بسته ام در حال حرکته!! بیشتر از 3 روز هم تا حالا طول نکشیده.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

من مدارکمو فرستادم برای یه نقطه دور افتاده کانادا. بعد از 5 روز رسید. ولی مشکل اینه که دانشگاه لعنتی تعطیله! هر روز tnt میره در دانشگاه می بینه بستست تو سایت میزاره ! > واقعا چقد تعطیلن این کانادایا ؛ یه نفر نذاشتن که نامه ها رو بگیره. من واقعا از TNT ممنونم که الان 3 روز می ره دم در دانشگاه ضایع می شه بر می گرده!!! ;D ;D
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

یه بسته من بعد از 6 روز رسید.یکیشون هم هنوز out for delivery هست.فکر کنم اون برسه باید کل forum رو مهمون کنم!
    Before the Dawn

بسته من الان داره میره تو روز هشتم و الان زدن out for delivery. علت تاخیر هم زده bad weather. من هم الان هوای مقصد رو چک کردم دیدم هوا امروز اونجا نیمه ابری هستش!!!!!!
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrak
    بسته من الان داره میره تو روز هشتم و الان زدن out for delivery. علت تاخیر هم زده bad weather. من هم الان هوای مقصد رو چک کردم دیدم هوا امروز اونجا نیمه ابری هستش!!!!!!
    Do not worry dear
    it is the holiday season through most contries, so it would take more than usual time

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)