صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 118

موضوع: واقعاً پست TNT سه یا چهار روزه می رسونه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : واقعاً پست TNT سه یا چهار روزه می رسونه؟

می دونی اشکال اینه که ما در زمان تعطیلی فرستادیم. برا من 3 روز بود رسیده بود اما دانشگاه تعطیل بود! بالا خره دیروز رسید. این پیام out for delivery هم برای همینه میزنه. میرسه نگران نباشید. 8)
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

بسته من واسه سوئد که 5 ژانویه فرستادم، 7 ژانویه تحویل داده شد.

SUZZANE بالاخره بسته سرگردان من رو تحویل گرفت
    Before the Dawn

بسته های منم بالاخره تحویل شد. 2 تا رو 30 دسامبر و 3 تا رو 31 دسامبر فرستادم. همشون 7 ژانویه تحویل شدن.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    من از مالزی واسه آمریکا فرستادم با TNT . هم خیلی خیلی گرون گرفت هم روزهای تعطیل بسته ام تکون نمیخورد!!! ولی بر حسب اتفاق به بار که TNT گفت روز تعطیله و ما امروز نمیفرستیم ومن باید به ددلاین میرسیدم از طریق DHL اقدام کردم. خدا پدرشونو بیامرزه! اولا" که نصفه TNT ازم پول گرفت!! تخفیف دانشجویی هم داشت، تازه توی روزهای تعطیل هم بسته ام در حال حرکته!! بیشتر از 3 روز هم تا حالا طول نکشیده.
    بستگی داره دیگه به اینکه به تعطیلات نخوره!!! از مالزی رو نمی دونم ولی از ایران 5 روزه هم من به امریکا فرستاده ام ...
    اینجا دقیقا برعکسه اولا tnt ارزون تره ثانیا dhl اصلا به US نمی فرسته!!!!
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

amin4u
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین
    بستگی داره دیگه به اینکه به تعطیلات نخوره!!! از مالزی رو نمی دونم ولی از ایران 5 روزه هم من به امریکا فرستاده ام ...
    اینجا دقیقا برعکسه اولا tnt ارزون تره ثانیا dhl اصلا به US نمی فرسته!!!!
    رامتین خان,

چرا شایعه درست می کنی.
    من تا حالا 7 بار برای ایالت های مختلف آمریکا DHL کردم. یه بار که تعطیلات نبود, فرستادم که دقیقا همون 3 روز رسید. این بسته هایی رو هم که تو تعطیلات فرستادم, یکیشون با وجود تعطیلات 4 روزه رسید و در تاریخ 2 ژانویه تحویل داده شد. تقریبا بقیشون هم همون 3-4 روزه رسیده بودن اما دانشگاه تعطیل بوده و به همین خاطر تا 5 ژانویه تحویل نشدن. اما همشون به محض باز شدن دانشگاه در اولین فرصت, 5 ژانویه تحویل شدن.
    در ضمن, تا اونجا که من اطلاع دارم DHL ارزونتره, من با 30 هزار تومن (و یک بار هم 35 هزار تومن)تا حالا DHL کردم, اما تقزیبا از همه شنیدم TNT نرخش 40 هزارتومن هست و جدیدا هم 47 هزار تومن شده.
    نکته دیگه این هست که خود آمریکایی ها معمولا با DHL کار می کنن و TNT رو نمی شناسن. پس فکر کنم, برای آمریکا DHL شاید منطقی تر باشه, هرچند که TNT هم (با وجود خبرهای بدی که در موردش اخیرا شنیدم) حتما گزینه خوبیه.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4u
    رامتین خان,

چرا شایعه درست می کنی.
    من تا حالا 7 بار برای ایالت های مختلف آمریکا DHL کردم. یه بار که تعطیلات نبود, فرستادم که دقیقا همون 3 روز رسید. این بسته هایی رو هم که تو تعطیلات فرستادم, یکیشون با وجود تعطیلات 4 روزه رسید و در تاریخ 2 ژانویه تحویل داده شد. تقریبا بقیشون هم همون 3-4 روزه رسیده بودن اما دانشگاه تعطیل بوده و به همین خاطر تا 5 ژانویه تحویل نشدن. اما همشون به محض باز شدن دانشگاه در اولین فرصت, 5 ژانویه تحویل شدن.
    در ضمن, تا اونجا که من اطلاع دارم DHL ارزونتره, من با 30 هزار تومن (و یک بار هم 35 هزار تومن)تا حالا DHL کردم, اما تقزیبا از همه شنیدم TNT نرخش 40 هزارتومن هست و جدیدا هم 47 هزار تومن شده.
    نکته دیگه این هست که خود آمریکایی ها معمولا با DHL کار می کنن و TNT رو نمی شناسن. پس فکر کنم, برای آمریکا DHL شاید منطقی تر باشه, هرچند که TNT هم (با وجود خبرهای بدی که در موردش اخیرا شنیدم) حتما گزینه خوبیه.
    شما از قیمت خبر ندارین لطفا نگین! tnt ارزونتره همون پست 35 تومنی dhl برای tnt 23 تومنه! (البته در اداره پست)
    t

من 6 تا بسته با TNT پست کردم. 2 تا برا اروپا 4 تا برا آمریکا. آمریکا رو 4 روزه می رسونه. اروپا رو هم 3 روزه. نرخش هم برای هر بسته 23 تومن بود.
    من که خبر بدی نشنیدم و راضی هم هستم از سرویسش.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

بسته من کانادا 5 روزه رسید.
    t

بستگي به شانس داره. بسته پستي من كه تازه ويژه هم بود 6 روزه رسيد آمريكا و مدام مينوشت كه delay due to technical problem !!!!!!!!!
    آب و هوا و تعطيلات هم اين وسط بي تقصير نيست.
    در باب تاييد حرف دوستان بايد منم اشاره كنم كه tnt كلا 23 تومان ميگيره تا آمريكا( 6 روزه ) و اگر بخواهيد 3 روزه برسه بايد 47 تومان پرداخت كنيد. اكثر كساني هم كه از اين سرويس پستي استفاده كردند ازش راضي بودند.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)