صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 69

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی علوم و صنایع غذایی

دکتری در رشته ی علوم و صنایع غذایی
    سلام صنایع غذایی خوندم
    دوستان من لیسانس دولتی بودم ارشد هم علوم تحقیقات دارم میخونم هنوز ترم اولممیخواستم در این مدت کارایی کنم که بعدا واسه اپلایم به دردم بخوره.لطفا به من بگید چه کارایی انجام بدم که به دردم بخوره؟

نظرتون رو لطفا بفرمایید. ممنون میشم
    ویرایش توسط soilman : January 30th, 2011 در ساعت 12:54 AM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shivashiva نمایش پست ها
    سلام صنایع غذایی خوندم
    دوستان من لیسانس دولتی بودم ارشد هم علوم تحقیقات دارم میخونم هنوز ترم اولممیخواستم در این مدت کارایی کنم که بعدا واسه اپلایم به دردم بخوره.لطفا به من بگید چه کارایی انجام بدم که به دردم بخوره؟

درود
    بستگی به هدف شما داره...
    شما اگر در دانشگاه های تاپ می خواهید اقدام کنید باید دانش زبان خیلی خوبی داشته باشید و مدرکی که نشان دهنده ی آن باشه...نمرات خوب و رزومه ی خوب هم که لازم هست...

به طور خلاصه هر کاری که می تونید و به پر بار شدن شما کمک می کنه رو انجام بدید و وقت داشته باشید خیلی خوب میشه

شب خوش

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود
    بستگی به هدف شما داره...
    شما اگر در دانشگاه های تاپ می خواهید اقدام کنید باید دانش زبان خیلی خوبی داشته باشید و مدرکی که نشان دهنده ی آن باشه...نمرات خوب و رزومه ی خوب هم که لازم هست...

به طور خلاصه هر کاری که می تونید و به پر بار شدن شما کمک می کنه رو انجام بدید و وقت داشته باشید خیلی خوب میشه

شب خوش
    ممنون از راهنماییتون.میخواستم بدونم واسه اپلای معدل لیسانس مهمتره یا معدل ارشد؟

ApplyAbroad Veteran

ممنون از راهنماییتون.میخواستم بدونم واسه اپلای معدل لیسانس مهمتره یا معدل ارشد؟
    درود

یک-اگر از پستی خوشتان آمد می توانید با زدن دکمه های مثبت و منفی که زیر اسم کاربری هست مراتب قدردانی و .... خود را اعلام کنید!

دو- هر دو مهم هست...ولی نباید خیلی مثلا وسواس داشته باشید که معدلتان به جای 16 ، 15.5 و اینهاست...به طور کلی برای دکترا باید سعی کنید در مجموع خودتان را برای استاد و دانشگاه مورد نظر موجه و فردی دارای ایده و توانمند نشان بدهید...

روز خوش

Junior Member

سلام به هم رشته ای هی خوب و گرام
    منم ارشد صنایع غذایی هستم با اهداف مشابه دوستان این من باب معرفی بود
    راجع به کیامهر عزیز اینکه بنظر من ببین تزتو چی دادی و با اساتید اونطرف لینک شو

برقرار باشید

پ.ن:لطفا از قرار دادن ای میل در پست هایتان شدیدا پرهیز کنید - خلاف مقررات فروم هست
    از پیغام خصوصی جهت این منظور استفاده کنید
    با سپاس
    ویرایش توسط soilman : December 11th, 2011 در ساعت 03:51 PM دلیل: قرار دادن ای میل در پست

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

سلام صنایع غذایی خوندم

شروع کنید برای تافل، دانشگاه های امریکا برای صنایع غذایی نمره بالای 80 . اروپا و استرالیا بالای 90 می خواهند. همین طور برای GRE GENERAL شروع کنید که اکثر دانشگاه ها بالای 1100 می خواهند البته یکسری دانشگاه ها فقط نتیجش را و معدل بالای 15 و اگر مقاله هم بدهید که بهتر.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    شروع کنید برای تافل، دانشگاه های امریکا برای صنایع غذایی نمره بالای 80 . اروپا و استرالیا بالای 90 می خواهند. همین طور برای GRE GENERAL شروع کنید که اکثر دانشگاه ها بالای 1100 می خواهند البته یکسری دانشگاه ها فقط نتیجش را و معدل بالای 15 و اگر مقاله هم بدهید که بهتر.
    سلام دوست عزیز
    بچه های فعال صنایع غذایی الان کم نیستن..انصافا میتونیم ی گروه اطلاعاتی خوب مختص رشته خودمون در اینجا تشکیل بدیم
    پایه هستید؟

Member vigitemon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science- Ferdowsi

نقل قول نوشته اصلی توسط faran نمایش پست ها
    اگر کسی آدر و یا ایمیل کسی رو که از یکی از دانشگاههای کانادا در مقطع دکتری صنایع غذایی پذیرش گرفته یا داره تحصیل میکنه و یا استاد ی رو اونجا میشناسه لطفا روی سایت بذاره یا راهنمایی کنه . متشکرم
    سلام خدمت هم رشته ای ها
    من از دانشگاه آلبرتا دکتری صنایع غذایی پذیرش گرفتم برای پاییز 2012 در خدمت دوستان هستم.

Member vigitemon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science- Ferdowsi

یه سری اطلاعات کلی می گم چون تجربه اپلای دارم شاید بدرد دوستان بخوره
    1- هیچ کس نمی تونه بگه میتونید پذیرش بگیرید یا نه چون به فاکتورهای زیادی بستگی داره و البته شانس. بنابراین اگه می خواهید دوستان بگند که شانس پذیرش گرفتن دارید یا نه باید موارد زیر رو مشخص کنید:
    مدرک زبان- نمره جی آر ای برای امریکا- معدل لیسانس و فوق لیسانس- تعداد مقالات ای اس ای- همایشهای بین المللی و سایر رتبه ها و .... با این اطلاعات فقط می شه گفت که شانسی برای پذیرش دارید یا نه.
    2- کلا نظر من اینه که گرفتن پذیرش برای رشته ما سخت تر از رشته های فنی و کامپیوتر هست که دلایل مختلفی هم داره.
    3- برای پیدا کردن دپارتمانهای صنایع غذایی کافی هست عبارت department of food science and technology in university of یا department of nutrition science in university of رو جستجو کنید و به قسمت prospect student برید و شرایط پذیرش و ددلاین ها رو ببینید. اسامی استادها رو هم می تونید در قسمت directory یا faculty members پیدا کنید.
    اونچه که من در دانشگاههای امریکا و کانادا دیدم
    آیتلس معمولا 6.5 یکی دو تا هم 7 مثل کالیفرنیا و پردو- یکی دو مورد هم ایلتس 6 مثل آرکانزاس تافل رو نمی دونم.
    معدل هم حداقل 3 (یعنی 15 از بیست)- نوع دانشگاه (آزاد یا سراسری ) هم اثر زیادی نداره.
    ددلاین اکثر دانشگاههای امریکایی دسامبر هست و ژانویه چندتا هم هستند که آپریل یا می هستند مثل آرکانزاس
    ددلاین دانشگاههای کانادا هم معمولا فبریه هست.
    قبل از مکاتبه با استاد و گرفتن جواب از اونها اپلای نکنید
    موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

در ادامه صحبتهای دوستان عزیز لازم به ذکر هست که کسب می نیمم نمرات ذکر شده در وبسایت دانشگاه ها، شرط لازم هست اما لزوما کافی نیست.
    برای اینکه بتونید پذیرش خوبی همراه با فاند داشته باشید همواره باید بتونید فراتر از می نیمم ها باشید. در لینک زیر، با کلیک بر روی دانشگاه مورد نظر، "میانگین نمرات زبان پذیرفته شده ها" در اون دانشگاه رو می تونید مشاهده کنید که برای دانشگاه های متوسط و خوب، همیشه بالاتر از می نیمم ذکر شده از سوی دانشگاه هست. همچنین اطلاعات مفید دیگری از قبیل تعداد اپلیکنت ها، تعداد پذیرفته شده ها و ... رو هم می تونید مشاهده کنید:
    http://www.greexplorer.com/Average-Score.html
    موفق باشید
    ویرایش توسط zari : April 28th, 2012 در ساعت 11:32 PM
    Whether you think you can or you think you can't, you're right