صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 69

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی علوم و صنایع غذایی

نقل قول نوشته اصلی توسط zari نمایش پست ها
    در ادامه صحبتهای دوستان عزیز لازم به ذکر هست که کسب می نیمم نمرات ذکر شده در وبسایت دانشگاه ها، شرط لازم هست اما لزوما کافی نیست.
    برای اینکه بتونید پذیرش خوبی همراه با فاند داشته باشید همواره باید بتونید فراتر از می نیمم ها باشید. در لینک زیر، با کلیک بر روی دانشگاه مورد نظر، "میانگین نمرات زبان پذیرفته شده ها" در اون دانشگاه رو می تونید مشاهده کنید که برای دانشگاه های متوسط و خوب، همیشه بالاتر از می نیمم ذکر شده از سوی دانشگاه هست. همچنین اطلاعات مفید دیگری از قبیل تعداد اپلیکنت ها، تعداد پذیرفته شده ها و ... رو هم می تونید مشاهده کنید:
    http://www.greexplorer.com/Average-Score.html
    موفق باشید
    سلام زری خانم
    سایت خیلی جالبی بود
    سایتی سراغ ندارید مثل این ک نمرا تافل رو بجای گری نشون بده؟
    سپاس

Junior Member FoodScience آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل کارشناسی علوم و صنایع غذایی - دانشگاه آزاد

ر.ا ( FoodScience )

با سلام خدمت شما دوستان عزیز.

من از فارغ التحصیل های ممتاز کارشناسی علوم و صنایع غذایی دانشگاه آزاد ( 1390) هستم.

اصلاً علاقه ای به ادامه تحصیلات تکمیلی توی ایران ندارم چون هم پتانسیل پژوهشی و هم پشتکار بالایی دارم و هم اینکه فکر می کنم توی دانشگاه های داخل کشور نمیتونم آدم موفقی باشم (بخاطر جو دانشگاهی و امکاناتی که اکثراً متعلق به اساتید و هیئت علمی هاست و اینکه دانشجو باید چشم به کارهای اونا بدوزه و آخر سر توی هر کاری هم باید شریکت بشن، فقط چون از طریق اونها کارهات پیش میره )

زبان انگلیسیم خوبه.

معدل مقطع کارشناسی:
    بالای 17.3 ( از 20 ) و بالای 3.4 (از 4).

دارای گواهینامه های:
    GMP,
    HACCP,
    ISO2200
    ,Marketing & Business Plan preparing Techniques,
    CRM (Customer Relationship Management) and

رئیس انجمن علمی دانشجویی صنایع غذایی دانشگاه(3سال پیاپی)

زبان تخصصیم خوبه.

با توجه به اینکه بشدت واسه پول لنگ میزنم، واس همین برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد (M. Sc) میخوام هرطور شده از طرف مک گیل بورس بگیرم ( خدا کنه بشه ).

در این مورد هم اگه کسی بتونه بهم کمک کنه بسیار بسیار ممنونش میشم.
    اگر هم یه نفر ایرانی ( صنایع غذایی ) رو که اونجا مشغول به تحصیله معرفی کنین ( که باهاش مکاتبه کنم ) خیلی خیلی عالیه چون میخوام قبل از مکاتبه با اساتید، آمار اونجا رو بگیرم.

اگه کسی میتونه سریعاً بهم کمک کنه بهم پیغام خصوصی بزنه
    ویرایش توسط soilman : July 8th, 2012 در ساعت 10:43 AM دلیل: قرار دادن ای میل

Junior Member

دوستان توصیه من به شما (به عنوان کسی که از دانشگاه البرتا کانادا پذیرش گرفتم ولی ویزام رد شد) اینه که قبل گرفتن پذیرش به فکر ویزای کانادا و آمریکا که خیلی سخت هستن باشید

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط molavi نمایش پست ها
    دوستان توصیه من به شما (به عنوان کسی که از دانشگاه البرتا کانادا پذیرش گرفتم ولی ویزام رد شد) اینه که قبل گرفتن پذیرش به فکر ویزای کانادا و آمریکا که خیلی سخت هستن باشید
    ویزای کانادا سخت هست، اما آمریکا اگر مشکل خاصی نداشته باشید مشکلی نداره در ضمن صنایع غذایی جز رشته های حساس نیست و شانس ویزا مولتیپل و بدون کلیرنس هم دارد.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

ميشه به منم كمك كنيد من ليسانسم مهندسي صنايع غذايي بوده دانشگاه آزاد با معدل 16.57 و ارشد الان دارم رشته بهداشت و ايمني مواد غذايي رو ميخونم در علوم پزشكي اصفهان.....من بايد چيكار كنم كه حتما فاند بگيرم براي دكترا و حتما كانادا و امريكا ميخوام....حالا براي دكترا من تو چه رشته اي ميتونم درخواست بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology sin shiraz university

با سلام به دوستان عزیز لطفا یکی بهم بگه که آیا بربی رشته صنایع غذایی هم امتحان gre وجود داره یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology sin shiraz university

با سلام کسی هست که از دانشگاه مانیتوبا برای مقطع دکترا پذیزش گرفته باشه؟ لطفا شرایطش رو بهم بگید نمیدونم از کجای سایت باید پیداش کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط FoodScience نمایش پست ها
    ر.ا ( FoodScience )

با سلام خدمت شما دوستان عزیز.

من از فارغ التحصیل های ممتاز کارشناسی علوم و صنایع غذایی دانشگاه آزاد ( 1390) هستم.

اصلاً علاقه ای به ادامه تحصیلات تکمیلی توی ایران ندارم چون هم پتانسیل پژوهشی و هم پشتکار بالایی دارم و هم اینکه فکر می کنم توی دانشگاه های داخل کشور نمیتونم آدم موفقی باشم (بخاطر جو دانشگاهی و امکاناتی که اکثراً متعلق به اساتید و هیئت علمی هاست و اینکه دانشجو باید چشم به کارهای اونا بدوزه و آخر سر توی هر کاری هم باید شریکت بشن، فقط چون از طریق اونها کارهات پیش میره )

زبان انگلیسیم خوبه.

معدل مقطع کارشناسی:
    بالای 17.3 ( از 20 ) و بالای 3.4 (از 4).

دارای گواهینامه های:
    GMP,
    HACCP,
    ISO2200
    ,Marketing & Business Plan preparing Techniques,
    CRM (Customer Relationship Management) and

رئیس انجمن علمی دانشجویی صنایع غذایی دانشگاه(3سال پیاپی)

زبان تخصصیم خوبه.

با توجه به اینکه بشدت واسه پول لنگ میزنم، واس همین برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد (M. Sc) میخوام هرطور شده از طرف مک گیل بورس بگیرم ( خدا کنه بشه ).

در این مورد هم اگه کسی بتونه بهم کمک کنه بسیار بسیار ممنونش میشم.
    اگر هم یه نفر ایرانی ( صنایع غذایی ) رو که اونجا مشغول به تحصیله معرفی کنین ( که باهاش مکاتبه کنم ) خیلی خیلی عالیه چون میخوام قبل از مکاتبه با اساتید، آمار اونجا رو بگیرم.

اگه کسی میتونه سریعاً بهم کمک کنه بهم پیغام خصوصی بزنه
    برای تحصیل در مقطع ارشد معمولاً بورس یا فاندی داده نمی شود مگر در مورد بسیار استثنائی که به نظر من شامل شما نمی شود. موارد استثنائی شامل فارغ التحصیلی از دانشگاههای دارای رنک بالای جهانی، معدل بسیار بالا و از همه مهمتر دارای چندین مقاله در ژورنالهای آی اس آی دارای ضریب تاثیر بالا است. به فکر تهیه پول باشید اگر می خواهید ادامه دهید. اگر بودجه تان اندک است ابتدا از مالزی یا هند شروع کنید و سپس به فکر مک گیل و مشابه باشید.

Junior Member hesam667 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Management،Azad University of South Tehran Department of Management and Accounting

به نظر من چون چین در زمینه علوم غذایی قویه و این دورههاش هم اغلب به زبون انگلیسیه مورد خوبی داره مثل China University of Mining & Technology / 中国矿业大学 با رنک 270 جهانی و 20 کشوری یا رنک های پایینتر
    .Where is your home where you feel comfortable
    .Living free means being free to live anywhere on the planet to be

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط solmaze نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز لطفا یکی بهم بگه که آیا بربی رشته صنایع غذایی هم امتحان gre وجود داره یا نه؟
    برای پذیرش دکتری صنایع غذایی از دانشگاه های آمریکا به جی ار ای هم نیاز است.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013