صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 69

موضوع: تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکتری در رشته ی علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

با سلام و احترام خدمت شما نازنینان.
    دوستان من امسال ارشد رتبه ی 76 رو آوردم و از مهر ماه به احتمال زیاد اگر دانشگاهی قبول بشم دوباره خدمت سربازی رو ترک میکنم و به ادامه تحصیل مشغول میشم.
    از شما برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در خارج از کشور مشاوره و راهنمایی میخوام.
    اول اینکه هیچ پولی ندارم و فقط با فاند میتونم تحصیل کنم.
    اگر امکان داره لطفا بگین در مدت زمان ارشد من چه اقداماتی رو انجام بدم در زمینه ی زبان و مقاله ؟
    و اینکه بیشتر دانشگاه های رشته ی ما چه مدرک زبانی رو قبول دارند ؟
    دوست دارم از دانشگاه های آمریکا و کانادا و یا آلمان فاند بگیرم.
    در این مدت 2 سال من باید چه کارهایی رو انجام بدم ؟؟؟
    پشت کارم خوبه و زبانم هم خوب هست اما تا به حال تافل یا آیلس شرکت نکردم.
    لیسانس دانشگاه آزاد شهرضا با معدل 15/53

Senior Member kran آواتار ها

سلام
    از دوستان کسی توی texas A .. M توی رشته صنایع غذایی هستش؟
    میخاستم شرایطشو بدونم.
    یا حداقل کسایی که اپلای کردند؟
    ممنون.

Junior Member

سلام
    من دکتری عمومی دامپزشکی با معدل 14.5 دارم.می خواستم بدونم میتونم گرایش صنایع غذایی برای phdاز امریکا پذیرش بگیرم؟ و برای ادامه تحصیل این رشته را انتخاب کنم؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید با شرایط زیر امکان پذیرش گرفتن دوره دکتری از دانشگاه های استرالیا امریکا یا کانادا را دارم یا خیر؟
    لیسانس مهندسی کشاورزی صنایع غذایی دانشگاه آزاد معدل 14.85
    ارشد مهندسی کشاورزی صنایع غذایی دانشگاه آزاد معدل 17.5
    زبانم بد نیست تستای آزمایشی آیلتس 6 6.5 آوردم اما اگه بخونم میتونم نمرمو بهتر کنم
    2 مقاله همایش داخلی یک مقاله isi در دست اقدام
    سابقه کار ندارم
    نمیدونم سن مهمه یا نه اما 25 سالمه
    حتما میخوام فاند بگیرم
    برای سال 2016 میخوام اقدام کنم که تا اون موقع مقالات isi بیشتری بدم

Junior Member pourahmad_ifst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic

دوستان بنظر شما بهترین دانشگاه های دنیا برای تحصیل در مقطع دکتری برای رشته صنایع غذایی چی هست؟ علی الخصوص برای گرایش مهندسی و طراحی...
    چه کشورهایی + کدام دانشگاه ها بهترین هستن برای رشته ما؟

Banned

سلام به همه. لطفا اگر کسی منبعی میشناسه که در اون لیست دانشگاههای ارائه دهنده دکترای صنایع غذایی رو داشته باشه، سایتی، مرجعی چیزی، لطفا اطلاع رسانی کنه. این صنایع غذایی ما خیلی مهجور واقع شده!
    یا سایتی مرجعی هست که به تفکیک کشور، دانشگاهها رو لیست کرده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra89 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید با شرایط زیر امکان پذیرش گرفتن دوره دکتری از دانشگاه های استرالیا امریکا یا کانادا را دارم یا خیر؟
    لیسانس مهندسی کشاورزی صنایع غذایی دانشگاه آزاد معدل 14.85
    ارشد مهندسی کشاورزی صنایع غذایی دانشگاه آزاد معدل 17.5
    زبانم بد نیست تستای آزمایشی آیلتس 6 6.5 آوردم اما اگه بخونم میتونم نمرمو بهتر کنم
    2 مقاله همایش داخلی یک مقاله isi در دست اقدام
    سابقه کار ندارم
    نمیدونم سن مهمه یا نه اما 25 سالمه
    حتما میخوام فاند بگیرم
    برای سال 2016 میخوام اقدام کنم که تا اون موقع مقالات isi بیشتری بدم
    دوست عزیز شما تا نمره زبانتون رو مشخص نکنید نمیشه نظری داد. اما اگر بتونین نمره خوب و مقاله ای اس ای فراهم کنید بله شانس برای پذیرش دارید و برای گرفتن فاند باید مکاتبه بکنبد با اساتیدی که در زمینه کاری شما فعال هستند.
    نمره معدل کارشناسی شما کمه، و اینکه کدام دانشگاه آزادی زیاد نمیتونه کمک کننده باشه. اما برای دانشگاهای دولتی تهران،، صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد بسیار شناخته شده تر از ما بقی جاها هستند.
    سن برای هیچ کشوری ملاک نیست.

با آرزوی کامیابی

نقل قول نوشته اصلی توسط pourahmad_ifst نمایش پست ها
    دوستان بنظر شما بهترین دانشگاه های دنیا برای تحصیل در مقطع دکتری برای رشته صنایع غذایی چی هست؟ علی الخصوص برای گرایش مهندسی و طراحی...
    چه کشورهایی + کدام دانشگاه ها بهترین هستن برای رشته ما؟
    دروود
    به طبع آمریکا و کانادا بهشت صنایع غذایی هستند (Massachusetts Amherst رنک اول دنیاس). اما نه برای هر گرایشی شما باید سرچ کنید و فیلد کاریتون رو پیدا کنید چون استرلیا و کشورهی اسکاندیناوی و همچنین آلمان در تحقیقات صنایع غذایی بسیار موفق هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidacademy نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت شما نازنینان.
    دوستان من امسال ارشد رتبه ی 76 رو آوردم و از مهر ماه به احتمال زیاد اگر دانشگاهی قبول بشم دوباره خدمت سربازی رو ترک میکنم و به ادامه تحصیل مشغول میشم.
    از شما برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در خارج از کشور مشاوره و راهنمایی میخوام.
    اول اینکه هیچ پولی ندارم و فقط با فاند میتونم تحصیل کنم.
    اگر امکان داره لطفا بگین در مدت زمان ارشد من چه اقداماتی رو انجام بدم در زمینه ی زبان و مقاله ؟
    و اینکه بیشتر دانشگاه های رشته ی ما چه مدرک زبانی رو قبول دارند ؟
    دوست دارم از دانشگاه های آمریکا و کانادا و یا آلمان فاند بگیرم.
    در این مدت 2 سال من باید چه کارهایی رو انجام بدم ؟؟؟
    پشت کارم خوبه و زبانم هم خوب هست اما تا به حال تافل یا آیلس شرکت نکردم.
    لیسانس دانشگاه آزاد شهرضا با معدل 15/53
    دررود دوست عزیز
    تبریک بابات رتبتون. من الان زیاد از ظرفیتها خبر ندارم اما با این رتبه فک نکنک تهران و اصفهان یا مشهد بتونین قبول بشید. اما این زیاد تاثیر گذار نیست شما باید معدلتون رو ارتقا بدین و بتونین از پایان نامتون مقاله استخراج کنید. یسته به کشوری که میخاین اقدام کنید نمره زبان متفاوت هستش مثلا دانشگاهای امریکای شمالی بیشتر تافل رو میپذیرند. اما هم تافل و هم آیلتس همه جای دنیا مورد قبول است. شما باید همه مدارکتون رو اماده کنید بعد بشه رو شانس پذیرشتون نظر داد.

روز خوش

Banned

دوباره سلام به همه. لطفا اگر کسی منبعی میشناسه که در اون لیست دانشگاههای ارائه دهنده دکترای صنایع غذایی رو داشته باشه، سایتی، مرجعی چیزی، لطفا اطلاع رسانی کنه. این صنایع غذایی ما خیلی مهجور واقع شده!
    یا سایتی مرجعی هست که به تفکیک کشور، دانشگاهها رو لیست کرده باشه؟