صفحه 1 از 65 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 650

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

سلام
    می خواستم ببینم از بچه ها کسی هست که از تورنتو پذیرش گرفته باشه؟یا کسی رو بشناسه که از این دانشگاه پذیرش گرفته باشه؟ اگه هست شرایطشو بگه لطفا"
    دوست من با توجه به اینکه شرایطش نسبتا خوب بود از این دانشکده reject شد! جالبه بدونید که دیروز یه میل مبنی بر اینکه مدارش کامله داشته.دقیقا 20 دقیقه بعد براش میل زدن که شما رد شدید!!!یعنی در عرض 20 دقیقه مدارک رو بررسی کردند!!! ???
    تافل:95
    V 320, Q 800, AW 3
    دو تا مقاله کنفرانس خارجی معتبر
    معدل لیسانس 15.9 که البته دو ترم آخرش 16.5 بوده از پلی تکنیک
    جالبه بدونید که یه جواب نسبتا خوب هم از استاد داشته!
    راتی دانشکده هوافضا apply کرده بوده!

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Toronto

من يه مورد reject ديگه ميشناسم.
    دوستم با CV قويش reject شد. مي گفت علتش GRE بوده.

MS: Biophysics
    Undergrad: joint degree program of Physics and MD (Medicine)
    TOEFL:630
    GRE800 380 3.5
    GPA 17
    5 مقاله ISI

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

منم میتونم چندین مورد رو براتون مثال بزنم که با تافل مینیمم و GRE معمولی (Q=800 & V=300) تونستن راحت فاند بگیرن. به نظر من نشون دادن این شرایط و مقایسه افراد با هم هیج چیز رو نمیتونه اثبات کنه چون این موضوع به خیلی فاکتورها بستگی داره
    البته یکی از این موارد این دانشگاه بود فقط
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    1. دوست من با توجه به اینکه شرایطش نسبتا خوب بود از این دانشکده reject شد! جالبه بدونید که دیروز یه میل مبنی بر اینکه مدارش کامله داشته.دقیقا 20 دقیقه بعد براش میل زدن که شما رد شدید!!!یعنی در عرض 20 دقیقه مدارک رو بررسی کردند!!! ???
    2. راستی دانشکده هوافضا apply کرده بوده!
    موارد 1و 2 سوال من هم هستند.
    و این که آیا رشته هوافضا فقط برای آمریکا حساس است یا این که در همه جا مثلا کانادا هم این طوری است.
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    منم میتونم چندین مورد رو براتون مثال بزنم که با تافل مینیمم و GRE معمولی (Q=800 & V=300) تونستن راحت فاند بگیرن. به نظر من نشون دادن این شرایط و مقایسه افراد با هم هیج چیز رو نمیتونه اثبات کنه چون این موضوع به خیلی فاکتورها بستگی داره
    البته یکی از این موارد این دانشگاه بود فقط
    خب اون دوستتون کدوم دانشکده اقدام کرده و شرایطش چی بوده؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

دانشگاههای مختلف کانادا از جمله تورنتو و با شرایط معمولی
    من فکر میکنم دلیل رد شدن دوست شما علمی نبوده. هیچ جا 20 دقیقه ای کسی رو رد نمیکنن. احتمالا مشکل رشته و ایرانی بودن بوده.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

یه نکته دیگه هم شاید باشه، این که 20 دقیقه بعد گفتن شما reject شدی لزوما معنیش این نیست که تو همون 20 دقیقه بررسی کردن، چون لزوما همون موقع که مدارک رو میگیرن update نمیکنن. ولی برام اون آقایی که میگفت 5 تا مقاله ISI داشته و reject شده خیلی عجیبه، مگه اینکه زمینه کاریش خیلی شبیه استادا نبوده...

samaneh_f
    Guest

سلام
    می خواستم ببینم از بچه ها کسی هست که از تورنتو پذیرش گرفته باشه؟یا کسی رو بشناسه که از این دانشگاه پذیرش گرفته باشه؟ اگه هست شرایطشو بگه لطفا"
    دوست من با توجه به اینکه شرایطش نسبتا خوب بود از این دانشکده reject شد! جالبه بدونید که دیروز یه میل مبنی بر اینکه مدارش کامله داشته.دقیقا 20 دقیقه بعد براش میل زدن که شما رد شدید!!!یعنی در عرض 20 دقیقه مدارک رو بررسی کردند!!! ???
    V 320, Q 800, AW 3
    سلام
    منم پارسال براي دانشگاه تورنتو apply كردم و دقيقا همين بلا رو سرم اوردن با اين تفاوت كه گفتن قبل از اينكه اين ايميل رو بزنيم برات يك نامه اي به اين آدرسي كه داده بوديد فرستاديم. بماند كه من هيچ وقت اون نامه رو دريافت نكردم و تو همون روزي كه گفتن reject شدم تازه ايميل اومد كه مداركت رسيد دستمون. گفتن 3 هفته بعد از apply ما شما رو reject كرديم ( من واقعا موندم كه اين دانشگاه تورنتو عجب سرعتي عمل مي كنه). بعد ايميلزدم كه نامه و نگرفتم و شما تو اون 3 هفته حتي وقت كرديد spell اسممو چك كنيد؟

علت reject شدن من هم اين بود كه براي رشته اي كه apply كردم ترجيح مي دن كه دانشجوي homestudent بگيرن ( كه البته در مورد رشته من اين مسئله همه جاي دنيا اينطوريه و موضوع عجيبي نيست).

موفق باشيد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

سلام
    V 320, Q 800, AW 3
    این دوست شما 100% تافلش زیر مینیمم بوده چون این دانشگاه اگه حتی یک نمره زیر مینیمم باشی آناً رد می کنن (البته فکر کنم من در جریان کار دوست شما هستم هوافضاییه نه؟ و همین مشکل تافل رو داشت)
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

آره هوافضاست ولی هیچ کدوم از نمره های تافلش زیر زیر مین نیست..اونی که می گی یکی دیگه اس که تازه هم امتحانgre داده!
    پژوهشگاه کار می کنی!

صفحه 1 از 65 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)